Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Свастика на міських вулицях

Знахабніла нечисть (з огляду на те, про що йтиметься, таке різке визначення видається адекватним) з числа прихильників колишнього “біло-голубого” кандидата малює на міських вулицях свастику поруч із прізвищем Народного Президента та продовжує розповсюджувати образливі для Віктора Андрійовича й українських громадян листівки, а місцева влада бездіє, демонструючи злочинну байдужість до численних звернень із вимогою покласти край цим ганебним явищам, що ображають не лише осбисто новообраного Президента, а й боляче ранять національні почуття українців. Такими, на жаль, є одні з негативних складових Дніпропетровських реалій.

Проти такого стану речей рішуче виступила ДОО УНП на чолі з Іваном Шуликом. На пресовому заході лідер обласного осередку, зокрема, зазначив, що появу останнім часом у великій кількості фашистської символіки поруч з “Ющенко” не можна назвати інакше ніж спробами продовжити протистояння в суспільстві, спровокувати нові конфлікти й пересварити людей дніпропетровської громади, держави в цілому. У зв’зку з цим викликає обурення й осуд повна бездіяльність теперішньої влади. Індиферентною вона є й до інших негативних проявів.

Так, приміром, політики, які виступають з антиконституційними промовами, відверто закликаючи до порушення територіальної цілісності України, не лише відкрито роблять це на міських майданчиках, але й отримують можливість оприлюднювати антидержавні, антиукраїнські ідеї в прямому ефірі державного (!) телебачення, як це було, наприклад, під час останнього візиту у місто Н. Вітренко.

- Місцева влада і сьогодні дозволяє ганьбити державу й нашого Президента, - гнівно заявляє Іван Шулик. – Цього терпіти аж ніяк не можна... Я з колегами затримав одного разу людину, яка розповсюджувала ганебну листівку, де були зображені поруч, поліч-о-пліч Гітлер і Ющенко. Ця “друкована продукція” бралася з офісу Партії Регіонів.

На численні подання, зроблені з приводу фактів кричущих порушень виборчого законодавства, Конституції України до прокуратури, УМВС та СБУ надійшли лишень відписки.

- Зважаючи на викладене, провід обласної організації буде домагатись відсторонення від займаних посад керівництва СБУ, прокуратури, УМВС, - висловлює Шулик позицію очолюваної ним організації. – Вважаємо, що жоден керівник, який скомпрометував себе своєю діяльністю за останні роки та під час виборчої кампанії, не має ні законного, ні морального права посідати керівну посаду в команді новообраного Народного Президента України В.А. Ющенка.

Іван Шулик назвав прикрістю повернення на високі посади в області, які вони до того займали, низки колишніх керівників, зокрема Миколи Швеця (на посаді голови адміністрації його свого часу замінив В. Яцуба; нині Швець – голова облради), прокурора Володимира Шуби й інших високопосадовців.

Заступник керівника ДОО УНП Анатолій Сокоринський зі свого боку навів один з прикладів, коли можновладці, які відверто працювали в цій президентській кампанії проти Ющенка, після її закінчення навіть отримали підвищення:

- Замголови Солонянської райдержадміністрації О. А. Тертична, яка, ну, здавалося б, все зробила для фальсифікації цих виборів на користь Януковича, сьогодні, виявляється, вже переведена з району в область і тепер тут працює заввідділом кадрової політики. Яка ж то буде кадрова політика?

- Залишати на займаних посадах дисредитувавших себе відповідальних осіб – неприпустимо, - резюмує Іван Шулик. – Адже через них буде дискредитована в очах народу нова влада. Безсумнівний авторитет, який на сьогодні є в Ющенка і його команди, буде просто угроблено...:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64