Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Помаранчева коаліція висловлює недовіру новопризначеному губернатору С. Касьянову

Так коментують активні учасники Помаранчевої революції на Дніпропетровщині призначення на посаду голови облдержадміністрації Сергія Касьянова. Їхнє розчарування легко зрозуміти. Новоспечений губернатор приєднався до жовто-гарячого руху, одягши відповідного кольору шалик й декілька разів публічно виступивши на підтримку Віктора Ющенка, лише на завершальному етапі Помаранчевої революції. До того, народний аграрій, депутат ВР й успішний бізнесмен нічим "таким" не вирізнявся й особливих симпатій до демократичних перетворень аж ніяк не виказував. Навпаки, діяв, як то мовиться, цілком в руслі рішень "партії й уряду". Іншими словами, успішно виконував призначену йому роль одного з "гвинтиків", на якому трималася система влади та взагалі серед місцевого політикумку був фігурою малопомітною й майже невідомою для широкого загалу. Можна впевнено припускати, що переважна більшість дніпропетровців й жителів регіону дізналася про Касьянова якраз у зв'язку з його призначенням. Як тут не згадати ще одне: "Тихіше їдеш - далі будеш".

Така деталь - на презентаційній прес-конференції, яку Касьянов проводив вже в новій своїй іпостасі, після слів про усвідомлювану ним відповідальність за область, в якості найвидатніших постатей, якими знаменита Дніпропетровщина, він назвав лише чотирьох: Блавацьку, Янгеля, Щербицького, Брежнєва (!).

Незгодні з новопризначенням, що прийшли до стін облдержадміністрації з прапорами "Пори", провели тут мітинг протесту під гаслом: "Ющенко - так! Касьянову - ні!". Серед іншого, теперішньому губернатору пригадали, як той під час президентської кампанії агітував за провладного кандидата в регіональних ЗМІ й виготовляв на одному з підконтрольних йому підприємств агітпродукцію за Януковича. Цей захід його учасники назвали попереджувальним, заявивши про підготовку наступних, більш чисельних.

Подейкують, що такі виступи інспіруються народним депутатом, дніпропетровцем Сергієм Бичковим, який також претендував на посаду голови облдержадміністрації. Його кандидатура розглядалася місцевим політикумом як одна з ймовірних. Проте, слід зазначити, і він не користується цілковитою підтримкою помаранчевих й має чимало опонентів, в тому числі і серед тих політичних, громадських діячів, які здавна зарекомендували себе рішучими й послідовними представниками національно-демократичного руху в регіоні. Його поява в лавах проющенківців для багатьох також стала несподіванкою і була сприйнята скоріше як продуманий маневр з огляду на перспективу, ніж свідчення щирості почуттів при зміні політичних уподобань. Нагадаємо, в послужному списку парламентарія - посади голови Жовтневої райради, заступника голови облдержадміністрації, до того ж, перебування Бичкова на останній співпало з керівництвом В. А. Ющенка в Уряді.

Заради справедливості слід зазначити, що Бичков у своїй переорієнтації "значно" випередив Касьянова: його дебют на заходах в підтримку Народного кандидата відбувся під час останнього передвиборчого візиту Віктора Андрійовича до Дніпропетровська за кілька днів до першого туру.

Продовжуючи тему, не можна не згадати про ще одну знакову політичну фігуру, яка в прогнозах щодо можливого призначення на губернаторську посаду протягом тривалого часу в певних аналітичних колах розглядалася чи не претендентом № 1. Мова йде про колишнього депутата ВР, екс-голову обласного виборчого штабу В. Ющенка (він був змінений на цій посаді під саму завісу кампанії) - Сергія Чукмасова.

Хоча його кандидатура при призначенні на керівну посаду в регіональній виборчій кампанії Ющенка була сприйнята неоднозначно, навіть з деякою насторогою (головна причина - політичне минуле Чукмасова), проте зі своєю функцією з допомогою сформованої ним команди, треба надати належне, в цілому впорався. Не полишив він докладати зусиль для успіху Народного кандидата і після змін в керівництві Дніпропетровського штабу, продовжуючи активну й потужну кампанію на місцевому ТБ, пресі, організаційно сприяючи Помаранчевій революції. Своєю діяльністю Чукмасов досяг порозуміння й навіть прихильності з боку тих, хто надто критично сприймав його на початку виборчого марафону, хоча від деяких зауважень до нього вони, можливо й маючи рацію, не відмовляються і по сьогодні.

Якщо за один із критеріїв формування нової влади брати особистий внесок в перемогу на виборах Президентської команди, що було б цілком логічно, то за цим показником серед названих персон ближче за всіх до крісла голови облдержадміністрації є той, хто в підсумку залишився від нього найдальше. Такою парадоксальною ситуацію на Дніпропетровщині навколо губернаторської посади бачить "СПЕЦКОР".:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64