Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Принижені й зневажені міською владою городяни висунули Дніпропетровському меру Куліченку претензію на суму 100 000 грн

На цей відчайдушний крок нещасні наважились через нестерпні умови проживання у відомчому житлі тресту ВАТ "Дніпроспецбуд", повне ігнорування з боку міської влади численних звернень про допомогу у вирішенні комунальних проблем, зухвале лицемірство чиновників міськвиконкому у ставленні до відвідувачів їхніх високих кабінетів. Люди переконані в тім, що злочинною бездіяльністю міські можновладці яскраво засвідчили свою цілковиту безпорадність та аморальність і підписали собі вирок - стара влада повинна щезнути, компенсувавши завдану нею моральну й матеріальну шкоду.

Мешканці відомчого житла збанкрутілого тресту страждають: три зими без опалення, більше семи років без гарячої води, майже чотири роки не працює бувший до недавна справним ліфт. Катував їх холодом депутат міськради (до речі, один з рекордсменів за кількістю пропусків сесій), директор "Дніпрошини" Віталій Вербас, вимагаючи від жителів в порушення закону стовідсоткової, до останньої гривні, передоплати за тепло. Між собою багатостраждальці, серед яких і пенсіонери, і молоді батьки з малими дітьми інакше ніж "гестапівцем" Віталія Володимировича не називали.

Роками звернення жителів ігнорував депутат-мажоритарник Леонід Сергієнко (колись провладний, а тепер, з огляду на вибори-2006 - член фракції СПУ), громадська приймальня якого знаходиться в 30 метрах від відомчих будинків. Одного разу (лютий 2004 р.), задумавши чергову піар-акцію про себе, улюбленого, "шпалеровий барон" (Сергієнко - керівник шпалерової фабрики "Дніпрмайн") домовився з Вербасом і той ввімкнув опалення на тиждень. Цього терміну Леоніду Григоровичу вистачило для того, аби відзняти сюжет, продемонстрований потім по ТБ, в якому йшлося про його діяльність во благо виборців, що мерзнуть в своїх помешканнях у люті холоди. Після того, як сюжет пройшов, опалення було відключене.

Нульовими у справі боротьби за комунальне щастя виявилися і досягнення депутата міськради, комуніста Віктора Серженка. Все його старання вмістилося у несміливому запитанні протягом сесії: "Когда же жилье "Днепроспецстроя" станет коммунальным? Трест - банкрот, из-за него жильцы страдают..". На таке ніхто й уваги не звернув. Натомість, значно більше енергії комуніст витратив під час Помаранчевої революції, виступивши на боці сепаратистів, що збиралися приєднати Дніпропетровщину до ПіСУАРу. Як же ревно розмахував він червоним прапором біля будівлі облради, де як раз мало відбуватися зібрання на зустріч сіверсько-донецьким ініціативам, протестуючи проти "оранжевой чумы". Коли ж його смикнули, що ж ти, мовляв, робиш під червоними знаменами, він гнівним криком відповів: "А что мне, ходить под вашими сине-желтыми с трезубцем?". Виявляється, державний прапор для депутата-комуніста - чужий. Отаке воно - ніхто і ніщо з червоним прапором.

Щодо реагування на проблемну ситуацію з боку чиновників міськвиконкому. Не принесли бажаного результату ані численні зверенення, ані пікети під час сесій, ані участь жителів злощасних будинків у "Гарячих лініях", які виявилися звичайнісіньким шоу, ані відвідини приймалень високопосадовців, зокрема - першого заступника міського голови Анатолія Крупського, заступників: Володимира Збаращука, Олександра Баранника та інших посадовців. При цьому чиновники охоче вислуховували візитерів, обіцяли негайне вирішення існуючих проблем, навіть давали письмові обіцянки, де визначалися конкретні строки, із власними підписами, як це, приміром, зробив Збаращук в присутності Крупського. Але ніщо з цього не западало їм у совість. Зроблене ними вимірюється абсолютним нулем.

Можновладці запевняють, що місто готове взяти відомче житло на свій баланс, але перешкоди цьому чинить збанкрутілий трест. То що, міська влада роками (!) не може владу застосувати, знайти важелі впливу на знахабніле відомство? То яка тоді це влада? Жителі будинків знають, що тресту не вигідно позбавлятися житлового фонду, адже за його рахунок доживає свого віку сам "Дніпроспецбуд": квартплата, здавання в оренду приміщень, заробляння живих грошей на обладнанні ЖЕКу виконанням певних замовлених послуг, тощо. Виходить, що мертві обійми тресту - назавжди? Отже, не міськрада над трестом, а він над нею?

Тим часом ЖЕК "Дніпроспецбуду", не виконуючи жодної належної йому функції, окрім, хіба що, вивезення сміття, дедалі нахабніє. Нещодавно його начальниця Таміла Гарькава невмотивовано відмовила у виданні довідки про місце проживання молодій сім'ї, супроводивши це демонстрацією некоректних жестів (з трьох пальців) й нецензурною лайкою. Потерпілі з відповідною заявою звернулися в прокуратуру, де були завірені, що потрібну довідку начальниця Гарькава занесе їм у помешкання.

Наведені обставини (та й багато інших, що залишилися поза матеріалом) спричинили до висування мешканцями будинків Претензії до міського голови Івана Куліченка на моральне відшкодування в сумі 100 000 грн:

"...За відомими президентськими Указами відомче житло в Україні повинно було бути переданим на баланс органів самоврядування ще на початку 90-х років минулого століття і відповідальність за цей процес покладалася на місцеву владу.

Так сталося, що трест "Дніпроспецбуд" не випускає зі своєї власності чотири житлові будинки навіть тепер, перебуваючи в стані банкрутства, процедура якого розпочата 30.11.2000. І до цієї дати, а ще дужче - після проблемами свого відомчого житла ВАТ не переймається. В жовтні 1997 р. з причини несплати в поточних розрахунках ЖЕКом "Дніпроспецбуд" курсової різниці "Дніпрогазу" останній опломбовує котельню - джерело гарячої води в централізованій системі її постачання. Відповідальність за вічну "перерву", що триває й досі без перспективи завершення (котельню самим ЖЕКом розграбовано, її вже не існує), ВАТ "Дніпрогаз" спокійно переклав на мешканців квартир, підвівши їх під дію Постанови Кабміна № 822 від 08.06.98, змушуючи платити подвійний тариф на звичайну газову плиту.

Рішенням Бабушкінського райсуду за номером 2-219/2003 відповідач - ЖЕК "Дніпроспецбуд" виплатив нам компенсацію моральної шкоди, заподіяної ненаданням послуг з гарячого водопостачання та неналежного опалення квартири. Але змін на краще в експлуатації житла не сталося, а життя в відомчих будинках перетворилося на нестерпне.

Три зими перед останньою ми пережили без опалення, яке нам демонстративно вмикали на тиждень-другий та вимикали знов. Не дозволялося й користуватися ліфтом, який простояв майже 4 роки абсолютно справний, а коли мешканці неймовірними зусиллями його запустили, - сталася крадіжка, в результаті якої згорів двигун. І тут провина ЖЕКа: головний фактор сприяння крадіжці - машзал ліфта не мав надійного захисту, огорожі.

Всі незручності і біди, які нам доводиться переживати, відбуваються з Вашого відома, пане міський голова. Це Ви не відповіли нам на безліч звернень до Вас жодного разу, пересилаючи їх до Бабушкінської райради чи просто до наших кривдників - ВАТ "Дніпроспецбуд" та його ЖЕКу. Це Ви та Ваші заступники А.Ф. Крупський, А.Г. Баранник, В.Ф. Збаращук не відреагували на наші звернення телеграмами й листами до прем'єр-міністра, голови Верховної Ради, омбудсмена Н.І. Карпачової, районної, міської, обласної, Генеральної прокуратури, звідки ми отримували відповіді, що наші звернення направлені саме Вам, міському голові для прийняття рішення.

Копії цих численних документів включно з майже десятком газетних матеріалів на тему наших страждань через Вашу бездіяльність як державного службовця на чолі міської влади надані в управління внутрішньої політики в грудні 2003 року, коли був заявлений пікет під порогом мерії. До Претензії їх не додаємо, але в разі невирішення питання на стадії досудового розгляду, всі вони будуть представлені в додатку до судового позову - більше півсотні документів.

Факт затягування трестом "Дніпроспецбуд" процедури передачі відомчого житла в комунальну власність давно і добре Вам відомий, про що засвідчують Ваші слова під час передачі "Контакт" на 34 телеканалі 30.10.03 в прямому ефірі. Ви запевняли, що мешканці відомчого житла ВАТ "Дніпроспецбуд" стали заручниками його банкрутства, страждають безвинно, а Ви цього не можете допустити, співчуваючи, тому найближчим часом житло буде забране містом.

Це ВИ, не соромлячись, сказали 30.10.03, коли вже було зірвано строк передачі житла, запланований на 20.10.03 (!). А за кілька місяців до цієї дати, влітку 2003 р. мерія дозволила ВАТ "Дніпроспецбуд" відкрити замість ЖЕКа, який не був юрособою, нове підприємство - ЖЕК ДП ВАТ "Дніпроспецбуд" із статусом юрособи з нульовим рахунком в банку. Це Ви так прискорювали передачу житла?

Щоб запобігти пікетуванню міськради, Ваш заступник Збаращук в кабінеті Крупського з його відома заповнив своєю рукою пусті місця документа датами і підписався під ним (документ додається).

24 грудня 2003 року пікет таки відбувся, бо всі дати, проставлені Збаращуком були зірвані. Ви і Ваші заступники знаходилися в будівлі мерії, адже в той день і час тривала чергова сесія міськради, але до нас ніхто не вийшов. Вважає себе не зобов'язаним відповідати за свої письмові обіцянки Ваш заступник Збаращук, пояснюючи, що підписав тільки тому, що Баранник був у відпустці, а він на той час його заміщав. Високопосадовець не розуміє, що це не алібі, а обтяжуюча обставина - факт, який підтверджує, що він і не збирався виконувати обіцянку, ставлячи свій підпис, наче автограф кіно- чи естрадної зірки.

Вже нікого не заміщуючи, виконуючи суто свої посадові функції, Збаращук проігнорував власну обіцянку, дану на прийомі 10 грудня 2004 року щодо передачі житла та вирішення проблем експлуатації. За нашим наполяганням до питання було повернуто і на засіданні в присутності достатньо широкого кола причетних до передачі відомчого житла осіб у протокол була внесена остаточна дата - 1 березня поточного року. Призначена вже не п'ятий раз, і ця дата зірвана.

Те, що відбувається, засвідчує цинічне ігнорування свого головного Конституційного обов'язку утримуваних за наш, громадян, рахунок державних службовців - забезпечувати права і свободи людини за статтею 3 Конституції України.

Оскаржуючи дії та бездіяльність посадових осіб мерії під Вашим, Іване Івановичу, керівництвом, наполягаємо на дотриманні ними Закону України "Про звернення громадян", стаття 15 та стаття 19 якого зобов'язують органи державної влади та місцевого самоврядування ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ВИКОНАННЯ ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ, під цим розуміємо й дані усні та письмові обіцянки високих державних службовців.

Невиконання прийнятих ними ж самими рішень протягом років призвело до нестерпних умов існування посеред цивілізованого світу, що в свою чергу стало причиною моральних та фізичних страждань, незручностей, хвороб серцево-судинної, ендокринної та імунної систем, суглобів, на що є медичні довідки, які будуть додані до судового позову в разі невирішення проблем на стадії розгляду Претензії.

Отже вимагаємо:

1.Терміново реалізувати передачу відомчого житла ВАТ "Дніпрспецбуд" в комунальну власність.

2.Поновити комунальні послуги в повному обсязі, включаючи гаряче водопостачання, роботу ліфта, прибирання в під'їздах.

3.Виконати капітальний ремонт.

4.Сплатити компенсацію завданої моральної шкоди, яка призвела до погіршення здоров'я."

Претензія вже надійшла до канцелярії міськвиконкому й, отримавши реєстраційний номер "М - 4.03.05", очікує свого розгляду.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64