Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-




Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Безвідповідальність, безпорадність, бездіяльність, безграмотність, безглуздість - схоже, саме на такі характеристики заслуговує виконання міліціонерами міськвідділу № 7 своїх службових обов'язків

Завдяки новому міністру внутрішніх справ, колишньому польовому командиру в битвах за Україну без Кучми, Юрію Луценку у вартових правопорядку зараз гаряча пора - переатестація. Тести на відповідність займаним посадам з теорії та практики проходять, природно, і в Бабушкінському РВВС, до якого належить міськвідділ № 7. З огляду на те, як його співробітники зазвичай справляються зі своїми професійними обов'язками, подібні "екзамени" видаються черговим "приколом" у жанрі комедії абсурду. От лише деякі кадри з цього кіна, зйомки якого тривають з 2002 року на базі одного з дворів на території, підвідомчій "ГОМ № 7" - така табличка висить на дверях керівника відділу В.В. Лісунова.

Епізод перший. Мешканці багатоповерхівки затримують крадіїв електродвигуна з котельні. Біжать до ЖЕКу. За іронією долі в цю буремну мить там перебуває дільничний В.І. Горбачов. Почувши хвилюючу історію про інцидент, міліціонер поспішив "заспокоїти" стурбованих громадян:

- Криминала здесь нет никакого. Подумаешь, какой-то там двигатель, ну, хотели его украсть, …но кража-то не состоялась, актировать нечего, - мовив правоохоронець і пішов собі. Пішли з миром і правопорушники, обидва - робітники ЖЕКу.

Епізод другий. На всьому поверху в одну мить викрали всі електролічильники. Почувши метушню в коридорі, мешканці однієї квартири вийшли, але крадіїв вже не застали. Розбудили сусідів. Зателефонували в міліцію. Ті зпросоня звернення зафіксували і пообіцяли невідкладні дії... Це сталося в 2002 році. Відтоді у відділі не згадали про цей випадок не згадали жодного разу.

Епізод третій. Коли після зими тепліє, раніше підсніжників у дворі з'являється галаслива компанія. Прокинувшись від зимової сплячки зі своїх нор організовано вилізають алкоголіки, наркомани, хулігани та інші неблагонадійні елементи. Вони окуповують ніби спеціально для них зроблений столик під вікнами будинку. Протягом цілого дня, вечора, потім ночі і до ранку вони розважаються розпиттям спиртних напоїв, жбурлянням пляшок, брутальною лайкою, галасливим шансоном як у власному виконанні, так і магнітофонним записом. При цьому фізіологічні потреби, незалежно від того, чи на дворі день, чи темно, справляють привселюдно, забруднюючи землю та атмосферу.

Борячись з цим ганебним неподобством, одна з пенсіонерок викликала міліцію багато разів. Попри те, що зазвичай немає машини, або вони ще сплять, або щойно прокинулись, як їй відповідали на телефонні дзвінки, з десяток разів наряд все ж таки прибував на місце пригоди. Пенсіонерка вже перестала дивуватися і переживає як черговий "прикол" те, що кожного разу протоколюють не правопорушників, які спокійно, обмінюючись репліками, спостерігають за приїздом та від'їздом міліцейського "бобіку", а її саму. Вже з десяток разів пенсіонерка розповіла про те, звідки вона родом, який ВУЗ коли закінчила, з ким проживає в квартирі, де працює, чи була судима і чим не задоволена.

На запитання ветерана праці, чому в якості опитуваної завжди опиняється вона, а не порушники денного і нічного спокою, чує від вартових порядку у відповідь: "Так положено. Мы должны составить объяснительную, сдать ее, а там, что с ней дальше - это уже не наше - к участковому". Одного разу такий документ був письмово названий міліціонером "объясТнительная". Така деталь: помічник дільничного, як виявилось, - сусід пенсіонерки. Він - не єдиний представник правоохоронних органів, що мешкають в будинку, не звертаючи уваги на те, що тут відбувається.

Епізод четвертий. Навести порядок у дворі грозився дільничний В.М. Хижняк. Володимир Миколайович запевняв, що це справа його офіцерської честі. Виходить, офіцерська честь міліціонера й досі - матюки; блатні, на всю глотку, пісні; зрошені сечею дерева і трави двору. "Вы не правы, что мы ничего не предпринимаем для наведения порядка, - говорять скаржникам в "ГОМ № 7" відповідальні особи. - ...Мы их и разгоняли, и даже водкой поливали, ну что еще можно придумать? Можно еще стол разломать, за которым эта компания собирается. Но у вас же есть и другие скамейки, что ж, и их ломать? А на чем же тогда бабушки будут сидеть?". Як тут не згадати одне з помаранчевих гасел - "МІЛІЦІЯ З НАРОДОМ!"...

Епізод п'ятий. Інша жителька похилого віку цього ж будинку була побита своїм племінником, що з сім'єю проживає з нею в одній квартирі. В результаті жінка отримала струс головного мозку і швидкою допомогою була доставлена в лікарню. Це сталося рік тому. Тоді вона подала в "ГОМ № 7" заяву. Періодично справлялася у вже згадуваного помічника дільничного, як просувається її справа. Кожного разу той відповідав однаково, не сьогодні, так завтра, мовляв, все вирішиться. Так він відповідав би і зараз, якби не був переведений на іншу дільницю зі збереженням свого місця проживання.

Епізод шостий. Днями з технічного приміщення ліфта викрали катушку, що унеможливила подальшу роботу механізму. Мешканці будинку скоріше за звичкою, ніж в розрахунку на дієву допомогу, викликали міліцію. Інцидент запротоколювали. Через те, що вартість вкраденої деталі не перевищує 150 грн (ця крадіжка вивела з ладу двигун вартістю в тисяч п'ять - він згорів, та це не береться до уваги), міліція заявила, що підстав для порушення кримінальної справи немає. З цього жителі зрозуміли, що чергове їхнє звернення до міліції абсолютно безрезультатне й безперспективне, як і всі попередні. До речі, технічне приміщення ліфта - знаходиться акурат над квартирою того ж самого, про кого вже йшлося, помічника дільничного, який проживає на дев'ятому, останньому поверсі.

Але всі вищенаведені епізоди навряд чи завадять міліціянтам успішно пройти атестацію і продовжити свою службу, що не створюватиме особливих проблем для правопорушників. "Такая ситуация - в каждом дворе, что мы можем сделать...", - спокійнісінько кажуть доблесні правоохоронці як в "ГОМ № 7", так і в кабінеті № 110 Бабушкінського РВВС, де працює керівник дільничних району С.А. Ткаченко, засвідчуючи таким чином типовість ситуації з охороною порядку в місті... Області, країні - додає "СПЕЦКОР".



:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64