Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Якби Блохін грав на футбольному полі так, як "грає" депутатом в ВР, світ ніколи не дізнався б про такого футболіста

Інцидент з Блохіним, здається, вичерпано. Уславлений футболіст і депутат здобув підтвердження своїх повноважень на обох полях: і футбольному, і політичному. Ніщо відтепер не перешкоджатиме йому виконувати свої обов'язки як на посаді головного тренера національної збірної, так і народного обранця. В принципі, вирішенню конфліктної ситуації можна порадіти, проте все ж таки цей епізод залишає гіркуватий присмак з огляду на проявлені форвардом морально-вольові якості, які у даному випадку видаються далеко не зразковими, не чемпіонськими.

Якщо достойник є народним депутатом, то служіння на благо суспільству, вітчизні апріорі повинно глибоко усвідомлюватися власником мандату високої народної довіри як головні принципи, орієнтири в його діяльності.

Зрозуміло, що Олег Блохін незрівняно корисніший для держави на посаді головного тренера національної збірної з футболу, ніж в залі Верховної Ради. Успіхи очолювної ним футбольної дружини - безперечні, діяльність же Блохіна як депутата - м'яко кажучи, непомітна і є такою, що викликає чимало запитань.

Нещодавно депутат Олег Блохін вперше (!) виступив у ВР за три (!) роки перебування в ній (пройшов за списком комуністів та незабаром змінив політичну прописку - перейшов до есдеків об'єднаних, теж цікавий штрих щодо ілюстрації політичної принциповості Його Неперевершеної Футбольної Величності) і те лише на захист Самого Себе! Оце так він виправдовує покладені на нього як парламентарія обов'язки? Оце і є його депутатський внесок у роботу ВР?

Одначе таке кричуще неналежне ставлення до місії парламентарія (скидається на те, що для Олега Блохіна депутатство - не більше ніж певного роду прикол) не завадило легенді вітчизняного футболу кинути на призволяще національну збірну - "улюблену справу життя" - заради вирішення власних меркантильних інтересів чіплянням за крісло нардепа, на якому він фізично, сказати б, власними сідницями, буває лічені рази в роки. Нічого не скажеш - "благородний" вчинок "справжнього" патріота і депутата.

Якби він грав на футбольному полі так, як "грає" депутатом в ВР, то світ ніколи б не дізнався про Блохіна: чи мало їх є, гравців других, третіх дивізіонів - саме на таку характеристику "тягне" депутатство футбольної зірки. Та це не стало стримуючим фактором для розбурханих амбіцій Блохіна, що вперто і примхливо змусив повернути себе на тренерську посаду, не збираючись розлучатися зі своїм номінальним депутатством.

Неможливо уявити, що, позбувшись настільки неважкої для себе парламентарської ноші, Блохін прирік би себе на жалюгідне безгрошів'я, залишившись лише тренером національної збірної. Та таке рішення отримало б адекватне сприйняття, оскільки було б схоже на вчинок відподальної й чесної особи. В тому ж, що і як сталося, аж ніяк не простежуються благородство й честь політика, спортсмена, просто порядної людини.

Переможець, як і годиться, отримав все. Проте цей вчинок громадянина Блохіна залишає по собі чимало невеселих роздумів...:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64