Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"СХІД І ЗАХІД РАЗОМ" В БОРОТЬБІ ЗА ВІДСТОЮВАННЯ ПРАВ ГРОМАДЯН, ЩО ВПЕРТО І НАХАБНО НЕХТУЮТЬСЯ СТАРОЮ ВЛАДОЮ: НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ З ГАЛИЧИНИ, ЛІДЕР ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА" ОЛЕГ ТЯГНИБОК ВИСТУПИВ НА ЗАХИСТ ЖИТЛОВИХ ПРАВ НАДДНІПРЯНЦІВ

На адресу "СПЕЦКОРА" надійшов лист від голови обласної організації партії ВО "СВОБОДА" Сергія Швеця із пропозицією опублікувати депутатський запит парламентарія Олега Тягнибока, лідера Всеукраїнського об'єднання "СВОБОДА" - не плутати цю правдиво націоналістичну організацію із "Партією Свободи" Євгена Марчука, яку сам Тягнибок, виступаючи одного разу у ВР, назвав "гебістським клоном" очолюваного ним ВО "Свобода". Знаючи О.Я. Тягнибока як щирого патріота, принципового політика, активного депутата, рішучого й послідовного захисника національних інтересів, прав і свобід громадян України, маючи честь бути знайомим із ним особисто, автор і керівник інтернет-проекту не зміг відмовити собі у задоволенні зробити посильний внесок у добру справу. "СПЕЦКОР" також вбачає певний символізм у факті відстоювання галичанином конституційних прав українців-наддніпрянців: як тут не згадати помаранчеве "СХІД І ЗАХІД РАЗОМ!", що підтверджується реальним життям.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ народного депутата України Олега Тягнибока (лідер партії Всеукраїнське об'єднання "СВОБОДА", В/О № 120, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.) "Про бездіяльність органів місцевої влади м. Дніпропетровськ, внаслідок якої порушуються житлові права мешканців гуртожитку Дніпропетровського театру опери та балету (вул. Баумана, 6) та будинку № 10 по вул. Свердлова":

"До мене звернулись мешканці м. Дніпропетровська з приводу порушення їхніх житлових прав. Хоча ситуації є трохи різними, але їх об'єднує те, що вони тривалий час є мешканцями гуртожитків і прагнуть отримати можливість здійснення самоврядування та приватизації займаних приміщень. Крім цього, влада зробила певні кроки для реалізації цих прагнень.

Перше. Гуртожиток, в якому мешкають колишні і теперішні співробітники Дніпропетровського театру опери та балету, розташований за адресою: вул. Баумана, 6, м. Дніпропетровськ.

Відповідно до п. 2 рішення міськвиконкому № 904 § 16 від 29.12.1979 р. будинок № 6 по вул. Баумана, м. Дніпропетровськ знаходиться на балансі Дніпропетровського театру опери та балету. Майже кожна сім'я цього будинку мешкає у ньому понад 10 років, а деякі сім'ї мешкають 25 років. Питання про передачу будівлі гуртожитку в житловий фонд з подальшою приватизацією не вирішується, незважаючи на Рішення сесії виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради від 21.10.1999 р. № 2096 "Про зміну правового режиму гуртожитку для малосімейних по вул. Баумана, 6".

Нещодавно був призначений новий директор Дніпропетровського театру опери та балету Шароваров А. В., який почав чинити свавілля по відношенню до мешканців цього гуртожитку. Знущання особливо посилились під час та після виборчої кампанії на підтримку Ющенка В. А.: Шароваров А. В. погрожує звільненням з роботи, а тим, хто не працює, але мешкає в гуртожитку - "уплотнєнієм" або просто виселенням. Це є вже порушення конституційних прав громадян та переслідуванням за політичні погляди.

Друге. Гуртожиток, що знаходиться за адресою: вул. Свердлова, 10-Б, м. Дніпропетровськ.

Зазначений гуртожиток збудований ще у 1979 році і після реорганізації тресту ДМБ знаходиться на балансі у ТОВ "Домовий". Впродовж 26 років в будинку жодного разу не проводився капітальний ремонт, поточний ремонт проводився лише у 1997 році. Незважаючи на те, що мешканці будинку сплачують за всі комунальні послуги через касу ТОВ "Домовий", їх постійно позбавляють доступу до цих послуг, оскільки ТОВ "Домовий" є боржником перед міськенерго та тепловими мережами (Наприклад, у серпні 2004 року вийшов з ладу силовий кабель подачі напруги на цей будинок. Керівництво міськенерго письмово повідомило про те, що його необхідно замінити. ТОВ "Домовий" проігнорувало це повідомлення, тому з 13.01.2005 року весь будинок залишився без світла. Так як ТОВ "Домовий" не має коштів, мешканці будинку зібрали по 50 гривень для того, щоб купити потрібний матеріал та для розрахунку з підрядною організацією. До 10.02.2005 р. електрострум на будинок не був поданий).

Оскільки ТОВ "Домовий" не має коштів на утримання будинку в належному стані, мешканці будинку № 10-Б по вул. Свердлова мають намір відмовитись від його послуг з тим, щоби привести будинок до ладу, не мати боргів перед комунальними господарствами, зрештою провести капітальний ремонт.

Отже, мешканці гуртожитку вимагають від міської влади передати будинок гуртожитку до комунальної власності та одночасно передати будинок органу самоврядування населення (будинковому комітету), змінити статус будинку з гуртожитку для малосімейних на будинок для малосімейних, надати мешканцям цього будинку ордери на займані приміщення та дозволити приватизувати у ньому житло.

З переліченими питаннями мешканці гуртожитку звернулись до виконкому Кіровської районної ради м. Дніпропетровська і отримали позитивну відповідь. 17.11.2003 року виконкомом були розроблені заходи по переведенню будинку у комунальну власність та затверджено Графік вирішення питань, піднятих мешканцями гуртожитку вул. Свердлова, 6, що належить ТОВ "Домовий". Але ці заходи так і залишились на папері.

Звернення мешканців гуртожитку до міського голови Куліченка І. І. позитивних результатів не дали. Більше того, міський голова відповідає: "За кого голосували, до тих і звертайтеся". Таким чином, мова йде про переслідування за політичні переконання, оскільки відомо, що голова будинкового комітету Тітенська А. Ф. та комендант будинку Андрушко Л. М. брали участь у виборах у складі виборчої комісії від Ющенка В. А.

Враховуючи вищевикладене, з метою захисту прав та охоронюваних законом інтересів громадян України, прошу:

- дати вичерпну інформацію з приводу виконання Рішення сесії виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради від 21.10.1999 р. № 2096 "Про зміну правового режиму гуртожитку для малосімейних по вул. Баумана, 6" та ситуації, що склалась навколо передачі будівлі гуртожитку Дніпропетровського театру опери та балету (вул. Баумана, 6, м. Дніпропетровськ) в житловий фонд з подальшою приватизацією.

- дати вичерпну інформацію з приводу виконання Графіку вирішення питань, піднятих мешканцями гуртожитку вул. Свердлова, 6, що належить ТОВ "Домовий", від 17.11.2003 р. щодо переведення будинку у комунальну власність та подальшої його приватизації.

- вжити заходів для якнайшвидшого вирішення проблеми мешканців будинків № 6 по вул. Баумана та № 10-Б по вул. Свердлова м. Дніпропетровська.

- провести перевірку викладених фактів порушень Конституції України та чинного українського законодавства щодо житлових прав громадян та переслідувань громадян за політичні переконання. При виявленні порушень вжити відповідних заходів прокурорського реагування на припинення цих порушень, а посадових осіб, дії яких спричинили зазначені порушення Конституції України та чинного українського законодавства, притягнути до встановленої законом відповідальності.

Про результати розгляду запиту прошу повідомити мене та заявників у термін, визначений ст. 15 Закону України "Про статус народного депутата України".

Додаток: копії звернень мешканців будинків № 6 по вул. Баумана та № 10-Б по вул. Свердлова м. Дніпропетровська з додатками на 46 арк.

Нродний депутат Олег Тягнибок

В/О № 120".

Цей запит було озвучено в залі Верховної Ради. В Дніпропетровську його адресовано міському голові І.І. Куліченку, прокурору області В.В. Шубі.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64