Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


У Дніпропетровську підірвано джип Олександра Табацького - помічника депутата ВР Віталія Шибка (СПУ)

Це сталося вночі на автостоянці, що охороняється. За повідомленням, розповсюдженим місцевими ЗМІ, під джип помічника депутата О.В. Табацького була кинута граната. Результат - іномарка серйозно ушкоджена, зазнали "травм" сусідні транспортні засоби. Жертв й постраждалих серед людей немає. Місяця зо два до інциденту на засіданні місцевої організації СПУ Олександр Васильович був виключений з партії - йому було висунуто претензії за порушення цілої низки пунктів партійного Статуту. У відтепер вже колишніх товарищів по партії Табацький користувався далеко не бездоганною репутацією - в обкомі й міськомі СПУ його характеризували не інакше як "темну конячку": людину слизьку, авантюрну, з, сказати б, сумнівними політичним минулим (свого часу очолював райком СДПУ(о) й бізнесовими зв'язками. Окремі ідейні соціалісти, відгукуючись про такого собі "прилипалу", говорили відверто: "Від таких негідників партії потрібно негайно позбавлятися".

Отже, серед причин виключення Табацького з лав соціалістів - непіклування про честь й авторитет партії, недотримання товаристського духу й партійної дисципліни. Такому рішенню, за визнанням місцевих партійних функціонерів, сприяла й публікація "СПЕЦКОРА" про морально-етичні якості особи Табацького на підставі конкретних прикладів (див. архів 2004 - "Журналіст безуспішно намагався потрапити на прийом до нардепа від СПУ Віталія Шибка протягом семи місяців. Не допомогло й голодування, оголошене членом НСЖУ в приймальній депутата"). Ця стаття, в якій йдеться про зверхню й зухвалу поведінку Табацького з громадянами, недотримання даних ним обіцянок, перешкоджання зустрічі з депутатом Шибком тощо, була потім передрукована дніпропетровською "Популярною газетою".

Про всяк випадок, страхуючи себе від можливих неприємностей, головред скоротив прізвище Табацького до літери "Т". В день, коли мало відбутися виключення "Т" з партії, до автора терміново звернулися з міськкому СПУ, висловивши прохання письмово підтвердити, що під "Т" у цій статті слід розуміти "Табацький". "Навіщо така розписка? - здивувався журналіст. - Хіба і так не зрозуміло, про кого мова? Він же один такий, на букву "Т" серед помічників Шибка, принаймні, в Дніпропетровську! Тим більше, що в статті, розміщеній на сайті, ніяких скорочень у прізвищах та посадах немає". Відповідь ошелешила: виявляється, у пана-товариша Табацького вистачило "кмітливості" заперечити, що мова в статті йде саме про нього, адже там написано не "Табацький", а "Т". "Як же Табацький міг на це відважитися?" - не міг повірити журналіст. "Порядній людині дійсно важко повірити в можливість такого", - прозвучало у відповідь. Тож довелося, кинувши справи, терміново їхати до міськкому й письмово засвідчити факт.

Вже виключений з партії, Табацький пішов на чергову авантюру: підключивши громадянина Зяблова, від його імені подав оскарження щодо легітимності процедури обрання Миколи Швеця головою облради. Те, як відбувалася акція, недвозначно вказувало на її керованість з боку дуже зацікавлених третіх осіб, проте затіяне з тріском провалилося, адже не мало під собою грунтовних підстав, а сама операція скоріше нагадувала погано зрежисований фарс.

Згадується й такий епізод. Під час заходів Помаранчевої революції, Табацький, коли "януковичі" стояли біля Оперного, а "ющенківці" на бульварі проспекту Карла Маркса, майстерно зіграв роль перебіжчика з табору "біло-голубих" до помаранчевих: відокремився від прихильників кандидата-зека й демонстративно перебіг на бік прихильників Народного Президента, артистично перестрибнувши паркан, за яким ті стояли. Можливо ті, кому Табацький був не знайомий, сприйняли цю дію за чисту монету й були позитивно вражені. Натомість, хто ідентифікував персону, вкотре переконалися в характерному для помічника депутата недолугому авантюризмі.

На прес-конференції під час останнього візиту Мороза до Дніпропетровська журналісти в своїх запитаннях торкнулися теми конфлікту всередині обласної організації СПУ: Юрій Алєксєєнко (перший секретар обкому, на боці якого підтримка переважної більшості членів партії) - Віталій Шибко (нардеп) з Табацьким. Мороз у своїй відповіді намагався знівелювати протистояння, визначивши ситуацію як "певні тертя". Проте на гостре протиріччя у внутрішньо-партійних відносинах вказує, серед іншого, і той факт, що замість куратора Дніпропетровщини, дніпропетровця Шибка було призначено голову політради Йосипа Вінського.

Викладене наводить на певні роздуми про схильність Табацького не обтяжувати свої вчинки благородністю, де б він не був, чим би не займався. Протидіючи цьому, хтось пише критичну статтю; ті, що мають відповідну компетенцію - виключають Табацького з партії; а хтось в силу власної кримінальної свідомості в якості аргумента використовує гранату. І такий помічник вповні влаштовує нардепа від Соцпартії Шибка? Цікаво, які аргументи щодо цього в нього самого?

P.S. "Да кто такой, этот Шибко? Он давно забыл, где находится Днепропетровск!", - "котив діжку" на свого колегу по парламенту депутат Сергієнко... Мабуть таки мав рацію депутат з більшості. Особиста практика підтверджує: депутат-соціаліст Шибко частіше буває у Страсбурзі, ніж в своєму рідному Дніпропетровську. Він є недоступний навіть для члена Національної спілки журналістів України, що своїм пером неодноразово докладався до партійної справи СПУ, вірячи, що ця партія справді не грає в рейтинги і здатна допомагати людям. Та цинізм партійних ватажків та їхніх помічників виявляється не меншим у порівнянні з цинізмом тих, з кими вони ніби-то борються.

На останній перед виборами прес-конференції О. Мороза я зустрівся з Табацьким.

- Коли ви почнете відповідати за свої слова? - поцікавився у нього, маючи на увазі його обман щодо вирішення комунальних проблем й обіцяної ним зустрічі з Шибком.

- ...А ви що, БЛАТНОЙ? - озадачив мене своїм запитанням у відповідь помічник депутата.

-Це ви про що?

- Ну, "відповідати за слова" - це ж блатной жаргон, - пояснив Табацький і далі з'язвив, - це ви, мабуть, Януковича наслухались?..

Сказав помічник депутата Табацький, одягнутий у шкіряне пальто, з мобілкою і барсеткою, володар "Джипа", чи не за 100 тис. євро, відвернувся і пішов, наздоганяючи свиту кандидата в Президенти О.О. Мороза, лідера партії, що так відчайдушно, принаймні на словах, відстоює інтереси простих людей.

Цікаво, за які такі заслуги і як зміг заробити собі на таке автище "простий, неблатний" помічник нардепа-соціаліста Табацький, а тепер ним, наче танком загороджує дорогу людям до самого депутата? Чи, часом, не якийсь провладний олігарх йому грошей позичив? Бо в СПУ, кажуть, олігархів немає. За те і прийнята вона до Соцінтерну навідміну від СДПУ (о). Чи не поквапились товариші європейські ліві?

Вірогідно, все що чує і каже сам Табацький, він якраз і пропускає через призму "блатняцької філософії", яка йому (та його колу), напевно, близька й притаманна. От і видав він себе таким невдалим жартом. Тільки не вловив, що журналіст сказав не "відповідати за "базар", а "відповідати за слова". А в цьому вислові нічого блатного й немає, адже вислови "відповідати за слова і вчинки", "відповідати перед судом", "відповідати за всією суворістю закону" - цілком пристойні і не мають ніякого блатняцького відтінку. Помилились, батєнька, та видно, незпроста". (уривок з публікації автора на сайті "СПЕЦКОР" та в "Популярній газеті" - "Журналіст безуспішно намагався потрапити на прийом..." жовтень-листопад 2004р.).:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64