Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Одним прем'єром в світі поменшало: розпочато процедуру ліквідації зазнавшого краху "Прем'єр-банка"

Цей банк було засновано на початку 90-х. Тоді він називався "Югтокобанк", пізніше став "Прем'єром". На момент безславного завершення функціонування Банка кількість його клієнтів-фізичних осіб в області дорівнювала близько 7,5 тис. (середня сума внесків - 10 000 грн. та були й такі, що довірили Банку по 100 - 200 тис.). Щодо постраждалих юросіб, діяльність яких зараз паралізована, то на сьогодні їхній список ще уточнюється. Відомо, що серед них, як мінімум, півтора десятки крупних підприємств, зокрема, за інформацією представників ініціативної групи вкладників, шпалерова фабрика "Дніпромайн".

Поміж причин банкрутства активісти створеної профспілки підприємців-клієнтів Установи (керівник - Олександр Ткаченко) називають фінансові махінації, в тому числі необгрунтовану видачу кредитів, а за період 2003-2004 рр., за їхніми даними, з Банку було виведено майже 140 млн. грн. Оскільки такі часові рамки охоплюють передвиборчу кампанію в Україні, уявляються небезпідставними припущення про задіяння Банківських коштів і в виборчих проектах.

Серед впливових осіб, що доклалися до руйнації Установи, за припущеннями представників постраждалих, - колишній голова НБУ Сергій Тигіпко, нардеп Юрій Беспалов (не плутати з Борисом Безпалим з "Нашої України"). Названі імена недвозначо вказують на те, на користь котрого з кандидатів могли бути використані банківські кошти.

Об'єднані в профспілку переконані, що протягом останніх 1,5 роки в Банку діяла злочинна група. Зокрема, вони наводять слова обласного прокурора В. Шуби, який в розмові з ними сказав, що йому відомі три людини, які коштами Установи поповнили свої особисті рахунки загалом на 40 млн. грн.

Постраждалі вважають винним в тім, що сталося, і НБУ, який, за їхньою думкою, не здійснював в повному обсязі належних йому наглядових функцій і "прогавив" ситуацію.

На цю претензію заступник облуправління НБУ Максим Яїцький відповів, що НБУ здійснював свої повноваження виключно в межах Закону. Нацбанк помітив труднощі з ліквідністю у "Прем'єра" в 2003 році і через це провів позапланову перевірку Установи, яка виявила низку серйозних порушень: використовуючи складні схеми, Банк розміщував гроші так, що їх не можливо було знайти; залізав у борги до інших банків; видавав кредити, що не були належним чином забезпечені. Було прийнято рішення про обмеження ліцензійної діяльності Банку. Поряд з цим НБУ застосував й інші попереджувальні заходи, зокрема, оштрафував керівництво Установи.

Одначе, як зазначив Яїцький, цьому не було дано широкого розголосу, адже такі б дії протирічили закону про збереження банківської таємниці. Розповсюдження подібної інформації могло б відлякнути теперішніх й потенційних клієнтів "Прем'єра". Отже, слідуючи букві закону, НБУ намагався не нашкодити Банку, давши йому можливість виправити ситуацію. Та цього не сталося: Банк виявився безнадійним.

Щодо повернення внесків, то фізичним особам, у котрих вони не перевищували 3 000 грн. - взагалі нема чого турбуватись: держава гарантує саме таку суму виплати. Складніше буде тим, в кого внески є значно більшими. Не позаздриш і підприємствам - щодо них ніяких закондавчо закріплених гарантійних норм немає.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64