Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Бізнес з пасажирських автоперевезень - під контролем сімейного клану Сергія Костюченка, секретаря Дніпропетровської міськради

Результати чотирьох турів конкурсу з розподілення автобусних маршрутів загального користування в місті Дніпропетровську, оголошеного за рішенням міськради, засвідчують, що його переможцями стали підприємства, де засновниками - С.М. Костюченко та його родичі або наближені до цього сімейного клану особи. Про це заявляють лідер місцевої організації Всеукраїнської незалежної профспілки Ігор Горбачов, директор транспортної групи "Дніпро" Георгій Іванов, керівник автопідприємства "Анкул" Андрій Андрєєв. Всі троє єдині в тім, що за потуранням, а може й прямою участю міського голови в сфері пасажирських автоперевезень розквітла корупція й вседозволеність, через що нехтуються права й інтереси городян.

Куратором галузі транспорту й зв'язку у місті є секретар міськради Сергій Костюченко, старший брат якого - Леонід Михайлович - в недалекому минулому обіймав високу посаду в міністерстві транспорту й зв'язку України. Зрозуміло, які можливості відкриваються перед сім'єю Костюченків, чим вони, як свідчать факти, вдало користуються.

Всі члени см'ї як і сам С.М. Костюченко входять до складу засновників низки автотранспортних підприємств. Ось лише невеликий список.

ТОВ "Три К" - засновники: Костюченко Анжела Сергієвна, Костюченко Андрій Сергійович, Костюченко Катерина Леонідівна; ТОВ "Фри Вей" - засновник Костюченко Сергій Михайлович; ВАТ "Дніпродзержинське АТП" - засновники: Костюченко Сергій Михайлович, Костюченко Андрій Сергійович, Костюченко Анжела Сергієвна, Костюченко Леонід Михайлович, Бутенко Володимир Анатолійович (зять); ВАТ ДАТП 11259 - засновники: Костюченко Сергій Михайлович, Костюченко Андрій Сергійович, Костюченко Людмила Григорівна, Костюченко Анжела Сергієвна.

Одним з членів конкурсної комісії, котрій міським головою Іваном Куліченком було надане право розподіляти маршрути в місті Дніпрпопетровську, є голова ради транспортників при міському голові Віктор Малій, який також має свій інтерес у транспортному бізнесі - засновник ТОВ "АТП 32".

Конкурс, за словами лідера облорганізації незалежної профспілки Ігора Горбачова, було проведено з численними порушеннями законодавства:

- конкурсний комітет призначений розпорядженням міського голови, що протирічить пункту 9 Постанови КМУ від 29.01.2003 № 139 "Про затвердження порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів...", статтям 44, 45 Закону України "Про автомобільний транспорт". На підставі цих нормативних актів склад конкурсного комітету затверджується замовником, яким "на міських автобусних маршрутах є виконавчий орган міськради."

- в складі комітету опинилися особи, які є засновниками автотранспортних підприємств - учасників конкурсу, зокрема С.М. Костюченко, В.Ю. Малій.

- В.Ю. Малій - голова ради транспортників при міському голові. Згідно з п.8 Постанови КМУ "до складу комітету не можуть входити представники суб'єктів господарювання - пасажирських перевізників, які є учасниками конкурсу і можуть впливати на прийняття комітетом рішень".

- конкурсним комітетом висувалися додаткові умови до учасників конкурсу, що непередбачені законом.

На переконання І. Горбачова, проведений конкурс не відповідав головним своїм цілям, а саме - розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку автомобільних пасажирських послуг.

Профспілковий лідер та керівники автопідприємств - Г. Іванов та А. Анрєєв - піддали нищівній критиці розроблену на замовлення міськради Харківським транспортним інститутом мережу маршрутів, адже, за їхніми словами, вона майже нічим не вирізняється від тієї, що існувала раніше, а в деяких нюансах є навіть гіршою. При цьому вони наголошують, що 200 тис. грн., виділених з міського бюджету харківським "умільцям" можна вважати викинутими на вітер.

Директор транспортної групи "Дніпро" Георгій Іванов оголосив про започатковане ним створення альтернативної мережі маршрутів з пасажирських автоперевезень.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64