Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Читач інформує: "Співробітників обласної лікарні ім. Мечникова примусово зобов'язують вставати на облік в СПУ під загрозою зняття з посад та звільнень"

"Вітаю Вас! У Вашому виданні було опубліковано статтю з коментарями Йосипа Вінського щодо призначення Ю.Єханурова головою ОДА.В цій статті, поміж тим, шла мова про "різке кількісне, а головне, якісне поповнення партійного членства СПУ на Дніпропетровщині. Зокрема, соціалістами стали головлікар обласної лікарні ім. Мечнікова - Павлов, ректор Металургійної академії - Величко, проректор Агроуніверситету - Кобець. Прикладу своїх керівників послідувало чимало співробітників вищеназваних закладів і установ" .

Я розумію, що, мабуть, деякі посадові особи дійсно "поділяють" ідеологію та програмні цілі СПУ, але я також розумію, що ті особи, які брали активну участь у фальшуванні виборів Президента України, прагнуть уникнути відповідальності за свої антинародні дії.

Ось інформація, яка була розповсюджена у нашому місті напередодні третього туру голосування.

"УЯВНІ ХВОРІ - ШЛЯХ ДО ФАЛЬСИФІКАЦІЙ

Фальсифікації, такі любі серцю прихильників одного з кандидатів на посаду Президента України, у третьому турі виборів уже не "пройдуть". Принаймні так стверджують політичні аналітики з обох ворогуючих таборів. Але вже сьогодні ми маємо інформацію, що як не сяк, то так у Дніпропетровську таки збираються знову дурити народ. Відкріпних уже не буде, масових "закидів" бюлетенів уже не буде, і зі скриньками виїзними мухлювати не доведеться. То що ж робити тим з наших "махінаторів", що одержали наказ "за будь-яку ціну" забезпечити перемогу свого кандидата? Майже всі дільниці "прозорі" для спостерігачів. Але залишаються ще спеціяльні дільниці! Це насамперед лікарні, тюрми, притулки, тощо.

І ось вже в Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечнікова вигаданий цікавий хід: удавані хворі! А що? Уявіть собі: домовляються з певною кількістю осіб (чи то за гроші, чито через примус, чи то через родинні зв'язки) і кладуть їх у лікарняні ліжка.

На день виборів вся ця "братія" - а благо відділень в обласній не бракує - ловко опускає в скриньки бюлетені з відміткою за "того самого хлопця". А потім - роз'їзджається по оселях, де теж вдруге голосує - знову ж таки за цього хлопця. Все геніальне - просто!

Додайте сюди ще погрози медперсоналу, який "тупо" ставиться перед вибором... ні, не Президента, а голосування за "нашого синьо-білого кандидата" або позбавлення робочого місця. А хто не дорожить робочим місцем? Ось і змушені працівники лікарні імені Мечнікова писати липові історії хвороб. За наказом свого безпосереднього начальника, головного лікаря Володимира Олексійовича Павлова. І за наказом Костянтина Олеговича Чабанова, головного лікаря міської лікарні №4 (на ж/м Західний), який теж помічений в такого роду "поведінці" - (ridnaukraina.com)".

("СПЕЦКОР" неодноразово писав про порушення, які мали місце під час голосування в міській лікарні № 15 - головлікар Юрій Завалко - дивись архів 2005).

І ось тепер, після перемоги Помаранчевої революції, один з фігурантів цієї статті-головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечнікова В.Павлов в надії зберегти своє "тепле" місце та уникнути відповідальності, був змушений шукати собі нового "Хазяїна". Спроба знайти спільну мову з представниками "Нашої України" закінчилась нічим. Більш того, його попередня "діяльність" на посаді головного лікаря викликала чимало запитань у працівників прокуратури та МОЗ України.Стілець під ним захитався.

Користуючись тим, що в лікарні на посаді зав. відділенням працює М.Чукмасова, Павлов звернувся до неї за протекцією. Справа в тому, що її брат, відомий нардеп (колишній - прим. "СПЕЦКОРА") С.Чукмасов, не отримавши значної посади і обурений за це на Президента, нещодавно вкотре перебіг з "Нашої України" до соціалістів (про це також писало Ваше інтернет-видання - "СПЕЦКОР"). З подачі Чукмасова Павлова було прийнято до СПУ. Ціною змови була обіцянка забезпечити СПУ 2000 голосів на парламентських виборах-2006. Методи "забезпечення" голосів залишились старими: негайне залучення до лав партії підлеглих під загрозою зняття з посад та звільнення з лікарні. А далі будуть ті ж самі липові історії хвороб, уявні хворі та інше.

Треба нагадати, як ця "принципова" людина, тобто громадянин Павлов, завжди "колебалась только вместе с генеральной линией партии" і вступала спочатку до КПРС, потім зі своїми підлеглими до сумно звісної "Громади", потім агітувала хворих лікарні "За ЄдУ", а тепер ось дійшла черга і до соціалістів. А якщо подивитись ще глибше, то з'ясовується, що за радянських часів у 70-х роках, громадянин Павлов керував Дніпропетровською обласною психіатричною лікарнею( у просторіччі-Ігрень), у розпал так званих "психіатричних репресій" і його "пацієнтами" були такі відомі нині діячи, як математик Плющ, вчитель Сірий та багато інших. А потім вибухнула справа ОЗГ "Матроса" і громадянин Павлов "щиро" допомагав причетним до неї посадовцям уникнути відповідальності через отримання так званих "довідок про психзахворювання", звісно не забуваючи про власну кишеню. А коли ці афери було виявлено, то сіли зами, а сам головний лікар, як завжди, вийшов сухим з води. Коротше кажучи, не життя, а поема! Але повернімось в сьогодення.

14.03.2005 р. Павлов зібрав працівників лікарні, де оголосив, що "Нас долго обманывали, Ленин на самом деле хороший, и социализм-это замечательно, поэтому будем вновь строить социализм. В связи с этим все сотрудники должны немедленно вступить в СПУ, а кто не вступит- будет освобожден от руководящих должностей в больнице, и им вообще лучше поискать себе новое место работы". І зараз працівників лікарні примусово зобов'язують вставати на облік в СПУ.

Люди обурені, але коли цього хамелеона ще й нагороджують медаллю "Учаснику Помаранчової революції"( ця "значна" подія відбулася 31.03.2005 р.), скаржитись на нього лікарі бояться. І їх можна зрозуміти, бо коли, незважаючи на всі демократичні зміни у суспільстві, спроби побудувати правову державу Дніпропетровська обласна лікарня імені Мечнікова досі залишається маленьким заповідником "кучмізму" в окремо взятому регіоні, ніхто не прагне позбавитись свого робочого місця.

Ось така історія. Прокоментуйте, будь ласка, ці "кульбіти" громадянина Павлова, а головне, з'ясуйте, навіщо треба було робити Помаранчеву революцію, якщо такі "відМорозки" все одно залишаються при владі і продовжують пригнічувати народ.

З повагою, Володимир".

"СПЕЦКОР": прізвище й електронна адреса автора листа - в редакції. Разом із тим "СПЕЦКОР" нагадує, що закон надає журналісту право не розголошувати джерело інформації, окрім як за вимогою суду. Слід зазначити, в листі не містилося прохання не вказувати повні координати автора, та, сказати б, про всяк випадок, називаючи адресанта, "СПЕЦКОР" вирішив обмежитися його ім'ям.

Слідуючи принципу об'єктивності й збалансованості, "СПЕЦКОР" пропонує висловитись з означеної теми представникам усіх зацікавлених сторін. Інтернет-сайт готовий надати місце для публікації відгуків та коментарів відповідальним особам обласної організації СПУ, керівнику регіонального штабу СПУ з парламентських виборів-2006 Сергію Чукмасову, головлікарю обласної лікарні ім. Мечникова Володимиру Павлову, медперсоналу.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64