Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Головлікар обл. лікарні ім. Мечникова В.О. Павлов: "Через те, що за кількістю пацієнтів, які проголосували за Януковича, наша лікарня виявилась на передостанньому місці серед близько 500 медзакладів області, я почув на свою адресу багато прямих погроз від найвищих посадовців. Вони нарікли обл. лікарню "Титаніком..."

Дотримуючись принципу об'єктивності й збалансованості у викладенні матеріалів, "СПЕЦКОР" запропонував висловитись з приводу розміщеного на сторінках інтернет-видання листа читача-відвідувача сайта представникам всіх зацікавлених сторін (дивись статтю за назвою "Читач інформує: "Співробітників обласної лікарні ім. Мечникова примусово зобов'язують вступати до СПУ під загрозою зняття з посад та звільнень"). Зокрема, в електронному посланні містилась низка критичних зауважень на адресу головлікаря закладу В.О. Павлова, який нещодавно поповнив собою лави соціалістів й, за словами адресанта, змушує послідувати своєму прикладу медперсонал. Свою порцію негативу також отримали керівник регіонального виборчого штабу СПУ з парламентських виборів 2006 р. С.О. Чукмасов та його сестра, заввідділенням лікарні М.О. Чукмасова.

Отже, "СПЕЦКОР" запросив до діалогу відповідальних осіб обкому СПУ, Сергія Чукмасова, Володимира Павлова та ін. Відгук обласного комітету, судячи з отриманої журналістом відповіді, потрібно очікувати ближчими днями. Щодо Чукмасова, то той, як дізнався "СПЕЦКОР", спочатку ніби погодився дати коментар, та згодом все ж таки змінив рішення, відмовившись спілкуватись з автором сайту з означеної теми, назвавши викладене в листі "брудними інсинуаціями" (чергова зміна настроїв і орієнтирів?).

Найоперативнішою й найпослідовнішою виявилась реакція головного фігуранта матеріалу, отримавшого найбільшу кількість критичних стріл - головлікаря обласної клінічної лікарні ім. Мечникова, доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України В.О Павлова.

- Я вас вже чекаю, - відповів Володимир Олексійович, як тільки дізнався від зателефонувавшого журналіста про суть справи.

Оскільки в цей день у "СПЕЦКОРА" була своя програма дій, що вимагала невідкладного втілення в життя, журналіст попросив перенести аудієнцію, в якій був сам зацікавлений, на наступну дату. Згода була отримана. Обіцяна зустріч відбулася точно за узгодженим часом.

Ознайомившись з листом, В.О. Павлов дав наступний коментар:

- Це якраз той випадок, коли читаєш написане про тебе і сам себе не впізнаєш. Всі ми живі люди і, чесно кажучи, в мене аж серце завмерло: не легко таке переживати. Зокрема, в листі йдеться про те, що медперсонал закладу "заганяють" в СПУ... Я справді вступив в Соцпартію. Разом зі мною соціалістами стали всього 4 людини: професор, відомий хірург Лоскутов; заввідділенням Жердєв; начмед Гаура і я. Таке рішення кожним приймалося свідомо, добровільно. В нашій лікарні, враховуючи кафедри, близько 3 000 співробітників. Якби я "заганяв" - кількість тих, що вступили вимірювалася б тисячами: однією, двома, а можливо і всіма трьома. Думаю, порівняння цих цифр говорить само за себе, і, їй-богу, не знаю, як їх ще можна прокоментувати. Чесне слово, коли не винуватий, а змушений виправдовуватись - важко щось говорити. Якби я "заганяв", повірте, я б "загнав"...

За роки праці в закладі у мене з колективом склалися дійсно добрі, відверті, довірливі стосунки. А як же інакше? Без цього ж просто неможливо. Вважаю, керівник повинен бути відкритим для працівників, прогнозованим для них... У мене вистачило б і волі, і авторитету, а, можливо, і... глупості, для того, аби значно поповнити партійне членство СПУ. Але ж я - нормальна людина і чудово усвідомлюю, що це - абсолютно зайве, нічого подібного не повинно бути. Роз'ясняти, розповідати, бесідувати на таку тему, висловлювати свою позицію - це одне, а змушувати вступати - зовсім інше... Я запрошував сюди цікавих людей, які б могли розповісти про партію, про ситуацію. Як на мене, такою людиною є перший секретар міськкому СПУ. Але, повторюю, соціалістами стали лише четверо.

СПУ я вважаю партією достойною, в яку вступати не соромно. Вона ніби той місточок між нашим спільним минулим, звідки всі ми родом, і теперішнім, але з минулих часів взято лишень найкраще, корисне, а негідне - назавжди залишено. Це моє особисте сприйняття партії... Оцінити окремі моменти моєї інформації, якою ділився з колективом, як сигнал до масового вступу до Соцпартії може лише недоброзичливець.

Щодо голосування в лікарні на минулих виборах... Наші пацієнти в більшості дійсно проголосували за єдиного кандидата. Не буду приховувати: певне, скажімо, орієнтування в лікарні все ж таки здійснювалось. Нас змушували це робити. Я не буду зараз називати прізвищ, але конкретні керівники збирали всіх головних лікарів і попереджували: "31 число покаже, хто з вас залишиться на своїх посадах". Отже певну роботу ми вимушені були проводити.

Але в підсумку за кількістю голосів пацієнтів, відданих за Януковича, наша лікарня - на передостанньому місці серед близько півтисячі медичних закладів області. На останньому - Верхньодніпровська ЦРБ. І через це я почув багато прямих погроз на свою адресу від найвищих посадовців. Вони нарекли лікарню ім. Мечникова "Титаніком".

Головою дільничної комісії в останньому турі був представник "Нашої України", а на попередніх двох турах він був заступником голови: жодного подання, дорікання, акту про порушення, позову - не було. Навпаки - розійшлися друзями, майже як рідні душі...

...Жодних медалей "учасника Помаранчевої революції" я не отримував. Після другого туру мені вручили грамоту - подяку від "Нашої України" за підписом Ющенка.

- Яка роль у вашому вступі до СПУ належить завідуючій відділенням М.О. Чукмасовій - сестрі колишнього керівника регіонального штабу Ющенка, а нині - керівника обласного штабу соціалістів з парламентських виборів 2006 року С.О. Чукмасова?

- Марина Олександрівна не відігравала тут жодної ролі. Ніякої протекції, як йдеться в листі, вона мені не робила й не могла зробити... Партквиток члена СПУ вручав мені Олександр Мороз. Він в присутності обласного партійного активу представив мене як свого колегу по Верховній Раді першого скликання, додавши ще кілька теплих слів. Ми з ним - давні знайомі.

- В листі міститься низка критичних зауважень щодо вашої діяльності на посаді керівника психіатричної клініки, що на Ігрені...

- В 1990 році, через рік після закінчення мого перебування на керівній посаді цього закладу, я балотувався і був обраний депутатом Верховної Ради. Голосував за незалежність України. До речі, прізвища всіх, хто проголосував саме так - викарбовані в вестибюлі будівлі парламента. Під час виборчої кампанії, зустрічей з громадянами, а тоді демократичні процеси стрімко розвивалися, я постійно звертався до потенційних виборців: якщо є люди, які мають прямі або опосередковані претензії до мене, як головікаря (Ігрені - прим. авт) - я готовий їх вислухати. Обізвався лише один- єдиний: громадянин скаржився, що йому було встановлено неправильний діагноз. Перевірка засвідчила: він сплутав мене з іншим лікарем; спеціально створена медкомісія не знайшла помилки й у встановленому діагнозі. Отримавши довіру людей, був обраний депутатом Верховної й обласної рад, випередивши 16 інших кандидатів.

Отака у нас відбулась бесіда. "СПЕЦКОР" радий констатувати, що на його сторінках обмін думок опонуючих сторін таки відбувся. Чия позиція сильніша, на чиєму боці більше правди - вирішувати, а відтак й визначатися зі своїми симпатіями та антипатіями - читачеві. Зі свого боку "СПЕЦКОР" вдячний обом Володимирам (як тому, що випустив стріли, так і тому, хто від них відбивався) за можливість взяти участь у висвітленні теми, що має суспільній інтерес й значимість. Наявність такого діалогу - вже неодмінний позитив.

Не маючи на меті сприяти перевазі того чи іншого опонента, "СПЕЦКОР" вважає своїм обов'язком все ж таки зауважити: виходить, що в лікарні не обходилося без певної політроботи як під час президентських виборів, так і зараз. В першому випадку вона здійснювалася під жорстким примусом тодішньої влади, нині - за велінням серця? Та чи не входить це однаково в протиріччя з законодавством? Одна справа - приватні розмови і обмін думками, інша - організований захід політичної спрямованості на користь однієї з понад 120 партій. Якщо таке мало, має, матиме місце - це той же самий адмінресурс, тільки вже під прапором іншої партії, від імені іншого політика. Державний заклад - не місце для партійних зібрань, доповідей цікавих партійців про ситуацію в країні та її оцінку партією, якою б гарною та близькою до душі керівника установи вона не була.

"СПЕЦКОР" ПИЛЬНУЄ!:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64