Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-




Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


На Дніпропетровщині створено обласну організацію партії "Народний Союз Наша Україна". Її головою обрано першого віце-президента корпорації "ІСТА" Олександра Білого

"Хто він такий?", "Нехай трохи розповість про себе!", "Ми ж його не знаємо!", - лунало під час голосування за кандидатуру Білого на керівну посаду в залі Оперного театру, де відбувались установчі збори обласного осередку "народженої революцією". Парадокс, але новоспечений голова презентував себе вже після того, як 499 голосами "за" при 14 "проти" й 17 тих, що утримались, він був обраний керманичем облорганізації. Ця, з дозволу сказати, презентація, яка склалася з декількох загальних фраз (з яких стало відомо, що той народився у Жовтих Водах в шахтарській сім'ї, закінчив Київський автодорожний університет, має двох дітей й стільки ж онуків і що в нього "все як у людей"), справила гнітюче враження, а перша прес-конференція Олександра Петровича в новій для нього іпостасі просто шокувала, принаймні, "СПЕЦКОРА".

Зокрема, Білий приголомшив даною ним оцінкою відомих помаранчевих подій. Вони, за його словами, всупереч загальноприйнятому в цілому світі визнанню, в тому числі й програмі НСНУ, де партія прямо називається "народженою революцією", виявляється... революцією не були. Народ, як висловився Олександр Петрович, вийшов на вулицю для того, аби "позбутися зайвого" та й годі. Отже маємо ще один парадокс - керівник обласної організації "народженої Помаранчевою революцією партії" заперечує сам факт революції. В якості коментаря напрошується крилатий вислів з відомого мультика про капітана Врунгеля: "Це катастрофа, шеф...".

Пожалів Білий і тих, хто доклався до фальсифікацій народного волевиявлення, мовляв, ситуація така була, на них тисли і вони інакше не могли, тож лідер обласного осередку НСНУ не проти подальшого діалогу з ними і не вбачає особливих перешкод для вступу таких осіб в очолену ним структуру. Головне - аби люди були професійні.

На журналістські запитання, які потребували розгорнутої відповіді, Олександр Петрович давав вкрай поверхові і короткі. Деколи взагалі обмежувався одним словом: "так" чи "ні", або пояснював своє незнання суті запитання, предмета розмови тим, що на той час "займався акумуляторами". Зі всього було видно, що успішний бізнесмен - ніякий співрозмовник і починати йому кар'єру політика - з абсолютного нуля.

На сумнівну відповідність Білого займаній ним партійній посаді навіть звучали дипломатичні натяки в окремих запитаннях. Чи відчув це Олександр Петрович - не відомо. Очевидне інше - досвіду організаційної роботи в комсомолі, про що він згадував, йому навряд чи вистачить для того, аби своєю діяльністю в якості публічного політика він зміг здобувати голоси потенційних виборців, а не втрачати їх.

Слід зазначити, соло для преси лідера обласної організацї в багатьох моментах контрастувало з тим, про що йшлося на самих установчих зборах. Зокрема, виступаючі піддавали нищівній критиці стару владу, вимагали оновлення кадрів в адміністраціях всіх рівнів, встановлення надійного заслону на шляху входження до партії політичних хамелеонів.

Один з активістів НСНУ - Вадим Головченко - впізнав колишніх кучмократів й активних прихильників єдиного кандидата серед тих, хто сидів в залі. В емоційній промові він зажадав аби такі учасники заходу пішли геть:

- Ми не маємо в вас жодної потреби! Коли було потрібно - ви були членами НДП. Як НДП втратила свій вплив - ви відразу перебудувались і вступили до "Трудової України", потім ви перейшли в СДПУ (о), як піднялися Регіони - ви відразу туди. Зараз ви серед нас. Усвідомте свою негативну місію і прийміть правильне рішення - заберіться звідси геть!

З трибуни пролунали й критичні зауваження щодо процедури обрання керівника обласного осередку НСНУ. Було зазначено про неприпустимість подібних явищ для правдиво демократичних партій, коли голова обирається без представлення ним власного бачення політичної ситуації, програми дій, врешті-решт викладення біографічних даних.

Протягом заходу стався ще один інцидент, який засвідчив про відмінність зборів від тих "дєжурних мєропріятій", що влаштовувалися колишньою владою. Представники Петриківського району повстали проти наявності в щойно обраній обласній партійній раді окремої персоналії, висловивши на її адресу низку критичних зауважень й запропонувавши свого кандидата. У випадку ігнорування їхньої позиції петриківці оголосили про те, що вони підуть з заходу. Був досягнутий компроміс: в раді залишили того, проти кого протестували, й ввели туди гідного, з точки зору делегації з Петриківки.

Найпершою VIP-особою на установчій конференції, безумовно, був губернатор області, голова Центрального виконавчого комітету НСНУ, член президії ради партії Юрій Єхануров. Серед тих, хто зайняв з Юрієм Івановичем місця в президії - депутат ВР Сергій Бичков, лідери обласних організацій партій "Солідарність", "Молода Україна" Олександр Соколик й Андрій Шебанов відповідно та інші.

У своєму слові Юрій Єхануров оголосив про те, що на сьогодні ним звільнені всі голови райдержадміністрацій. Протягом наступного тижня він зробить подання щодо перших 13 кандидатів на ці вакансії. При цьому, губернатор запевнив, що особи, які скомпрометували себе порушеннями під час виборів, в жодному разі не знайдуть собі місця в високих кабінетах. Разом з тим наголосив, що налаштовувати проти нової влади старі кадри, які свідомо стали на бік Януковича й не заплямували себе відвертими махінаціями - недоречно, адже це в кінцевому результаті це може спрацювати проти помаранчевих.

Юрій Іванович повідомив і про перше призначення щодо заступників голови ОДА. Отже одним з його замів стане лідер обласної організації УРП "Собор", активна учасниця Помаранчевої революції на Дніпропетровщині, одна з постійних ведучих заходів жовто-гарячих на центральній площі в Дніпропетровську - Орина Сокульська. У своєму виступі народний депутат Сергій Бичков назвав її "помаранчевою героїнею". Як постійний учасник жовто-гарячих заходів, "СПЕЦКОР" підтверджує високий "Помаранчевий статус" пані Орини і вітає подібне призначення.

Окрім цього, відповідаючи на запитання з залу щодо подальшої долі керівників вищих навчальних й медичних закладів, які брутально порушували виборче законодавство під час минулих Президентських виборів, Юрій Єхануров сказав:

- Обласна держадміністрація не має повноважень щодо призначення керівників цих закладів, але їхній внесок в боротьбу з нами буде оцінений адекватно. Я думаю, міністри нам підкажуть правильний шлях вирішення цих проблемних питань, щоб все було зроблено у відповідності з законом.

Після закінчення зборів окрилений "СПЕЦКОР" пішов на прес-конференцію Олександра Білого. Далі ви знаєте...



:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No error: 0 in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64