Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


ХАМелеон

Той, хто кричав "Ющенка геть!" й, виступаючи під прапорами Партії Регіонів, відчайдушно перешкоджав проведенню в Дніпропетровську передвиборчих заходів за участю майбутнього Президента (за що і отримав в жовтні минулого року "титул" начальника обласного управління у справах сім'ї та молоді), благополучно перебуває на цій посаді і нині, не збираючись її залишати незважаючи на рішучі протести коаліції молодіжних організацій Дніпропетровщини.

Тоді ще студент Національної металургійної академії, голова вузівського комітету в справах сім'ї та молоді, завідуючий студентським сектором профкома закладу Дмитро Павлов - найактивніший учасник передвиборчих заходів Блоку "Наша Україна" й коаліції "Сила народу", що відбувались в Дніпропетровську. Не пропустив практично жодного з них. Проте брав участь в цих акціях не як прихильник, а як активний, навіть можна сказати, войовничо налаштований опонент Віктора Ющенка.

На мітинги проющенківців мав звичку приходити, звісно, без запрошення з організованою групою підтримки, "озброєною" сиренами, мегафонами, образливими для В.А. Ющенка транспарантами - тоді Павлов очолював обласну молодіжну організацію ПР й палко, несамовито агітував за її лідера, тавруючи ганьбою Народного кандидата.

Зокрема Павлов і кампанія відзначились на зірваних кучмівською владою освітянському Форумі та зустрічі Віктора Ющенка з виборцями в парку ім. Шевченка.

Після першого заходу він прорвався в обласний штаб "НУ" на прес-конференцію Петра Порошенка й інших депутатів з фракції "Наша Україна", прибувших на Форум, й, зловживаючи часом і терпінням журналістів, став задавати власні запитання. Ретивий молодик ледь не зірвав і прес-конференцію, він припинив свої некоректні дії лише після неодноразових зауважень самих представників ЗМІ. "Журналісти поводили себе неправильно - вони не задавали гострих запитань", - вмотивує пізніше свою поведінку Павлов в розмові з автором цього матеріалу.

На другому заході Павлов і кампанія, обвішана мегафонами, спровокувала сутичку під час спілкування Ющенка з виборцями, в яку, для владнання ситуації, Віктор Андрійович змушений був втрутитися особисто.

Після інциденту я зустрівся з "героєм" епізоду й поцікавився, в чому ж причина такої агресивної з його боку протидії "Нашій Україні" й Віктору Ющенку (повний матеріал дивись в архіві-2004 "Охранники из "Нашей Украины" заломали мне руки...".)

- …У мене немає негативного ставлення до Ющенка як до відомого банкіра, колишнього прем'єр-міністра, - відповідав Павлов. - Ющенко справді зробив багато хорошого, перебуваючи на цих посадах, але в мене, як у громадянина, є суттєві претензії до нього як політичного лідера й тієї сили, яку він очолює...

Розповідаючи про інцидент в парку ім. Шевченка, Дмитро Павлов змалював наступну картину.

Після того, як побував на низці заходів, присвячених Дням молоді й Конституції, він з товаришами прийшов до Оперного театру, де планувався мітинг "Нашої України" й виступ Ющенка, аби побачити Віктора Андрійовича "вживу", послухати промову політика, задати запитання. Слід зазначити, на площі перед Оперним влада на той час вжила всі упереджувальні заходи, аби зірвати заздалегідь оголошене зібрання прихильників "НУ": тут терміново були зібрані представники ПР, СДПУ (о), НДП, інших провладних партій, працівники місцевої адміністрації, як годиться - посланці трудових колективів, спішно зорганізовано виступ пісенних й танцювальних ансамблів.

Від колеги по вузівському молодіжному комітету Дмитро дізнається, що Ющенко в цей час - в парку ім. Шевченка. Павлов з іще 4-5 активістами сідає в авто і мчить туди.

- Ми приїхали й тут розпочалось найцікавіше, - продовжував Павлов. - Не встигли зайти до парку... як до нас підбігли охоронці з "Нашої України" й почали відтісняти від мітингу, який там проходив...

- Ви, мабуть, як завжди були зі своїми прапорами?

- Без знамен, без нічого… Єдине, що ми тримали в руках - мегафони (! - прим. авт.). В мене стали забирати мегафон, зіпсували його. Уявляєте - громадяни прийшли в парк, МОЖЛИВО (виділено автором) навіть на зустріч з Ющенком, а з ними таке вчинили...

- Погодьтесь, далеко не кожен громадянин, який цікавиться платформою "Нашої України", приходить на зустріч з лідером Блоку з мегафоном. А увас на п'ятьох було їх декілька.

- Ми ж їх ніяк не задіяли…

- Вочевидь не встигли.

- ... В цій ситуації я прийняв рішення ввімкнути мегафон й звернутися до Віктора Андрійовича, чим привернув його увагу і він підійшов... Я ще помітив, як нас почали оточувати люди з короткими зачісками з "Нашої України". От бачите? (Показує численні фото з різних ракурсів, які зроблені, слід розуміти, звичайними громадянами, що прийшли на зустріч, аби задовільнити власний щирий інтерес до програми Народного кандидата, а потім передати світлини куди потрібно, в тому числі і Павлову).

- Так, бачу, наприклад, одного з "короткострижених" - начальника управління внутрішньою політикою міськради Сергія Квітку. Тільки він не з "Нашої України".

- Я маю на увазі інших... Ющенко сказав мені, аби я ходив на зустріч з іншими політиками, яким я симпатизую... Я зазначив, що мені цікаво побесідувати з ним, а він не дає цього зробити.

- Ви вважаєте, Віктор Андрійович зобов'язаний бесідувати з вами особисто, перериваючи для цього свій виступ на мітингу з виборцями?

- Ні, я вважаю, що його люди не мають права застосовувати до мене й моїх друзів силу.

- В порівнянні з тим, як бореться з "Нашою Україною" і її активістами влада, цей випадок - менш ніж дрібниця. Одному з ваших візаві з місцевої "НУ" "пощастило" куди менше - черепну травму отримав.

- Ви маєте на увазі Івана Маркевича? - з неприхованою іронією уточнює Павлов. - ..."Наша Україна" лише робить вигляд, що вона переслідується владою. Це такий її піар-хід...

- А вам не здається негідною ситуація, коли традиційно зриваються заходи однієї політичної сили й одночасно дається зелене світло всім іншим? Що, представники партій, які називають себе центристськими й нібито обстоюють демократичні цінності і при цьому влаштовують обструкцію Ющенку в Дніпропетровську, не визнають за народним депутатом, лідером найчисельнішої парламентської фракції, зрештою, кандидатом в президенти право на зустріч зі своїми виборцями? Чому потрібно обов'язково припертися без запрошення на чужий захід й зірвати його? Хіба це цивілізовано, коректно? Цим порушується елементарний етикет! Ну проводьте свої з'їзди, конференції, форуми, зібрання, говоріть там про що завгодно, але ж не поганьте собою заходи ваших опонентів, не зривайте їх найбрутальнішим чином, не провокуйте сутички...

У відповідь Павлов знов висловлює обурення щодо того, як з ним вчинили у парку ім. Шевченка і додає до цього своє незадоволення тим... з якою швидкістю кортеж Ющенка проїхав мостом через Дніпро:

- Я бачив як він мчав!

- Слухайте, ви за Ющенком всюди в Дніпропетровську встигали…

На завершення інтерв'ю Павлов проспівав оду на честь Януковича, підкресливши професійність його діяльності на посаді прем'єр-міністра й посумувавши з приводу нелегкої юності кандидата-рецидивіста.

За кілька місяців старання Павлова були оцінені його призначенням на посаду начальника облуправління. В високе крісло той пересів прямо зі студентської скам'ї, як тільки отримав диплом бакалавра - навчатися далі на спеціаліста не став, надавши, зрозуміло, перевагу відповідальній керівній посаді. До речі, таких безпрецедентно стрімких кар'єрних злетів Дніпропетровщина, мабуть, досі не занала: скільки в кого не запитував серед людей обізнаних - ніхто не зміг пригадати, щоб цю посаду обіймала людина такого молодого віку. Можливо, ще однією з причин цьому - високий соціальний статус батьків Павлова. Вірогідно, причетність до "раси господ" закріплена у Павлових на молекулярному рівні й передається нащадкам разом з генами.

Отже, це призначення сталося у жовтні 2004 року. Під час Помаранчевої революції Дмитро, як і належить, - активний учасник нечисельних заходів "біло-блакитних". "Ющенко - геть!!!", "Я-ну-ко-вич!!!" - чи не за десятьох, з притаманною йому завзятістю й одержимістю дер глотку Дмитро на мітингах все біля того ж Оперного, підтверджуючи покладені на нього сподівання з боку тодішніх мужів області.

Перемога Революції й Віктора Ющенка аж ніяк не вплинула на успішну кар'єру "молодого та раннього". Тепер з телевізійних екранів й газетних шпальт він віщає про великі перспективи, які відкриваються для молоді завдяки політиці, що втілюється в життя новою владою, проти приходу якої він так самовіддано боровся. Щоправда, про свою протидію "Силі народу" він намагається не згадувати.

Проте коаліція Молодіжних організацій Дніпропетровщини не збирається миритися з такою ситуацією. Вона виступила з протестом проти кричущого випадку хамелеонства, заявила про недовіру Павлову й зажадала негайної його відставки.

Відповідаючи на запитання щодо морального права на обіймання ним посади, Павлов, лагідно посміхаючись каже, що, мовляв, слід відрізняти Павлова-активіста "біло-блакитних" й Павлова-службовця. При цьому Дмитро прикривається КЗоТ, зазначаючи, що його права на роботу надійно захищені і ніхто не в праві його звільняти за особисті переконання, а також знаходить собі підтримку в словах Ющенка: він, мовляв, весь час виступав за єдність України, тож, тепер не варто ділити службовців на "біло-блакитних" і помаранчевих.

Йому зауважують, що Віктор Андрійович також наголошував на необхідності повного оновлення влади, приходу до кабінетів гідної команди однодумців, з якою б він міг розділити відповідальність за долю України, здійснення політичного курсу в державі. У відповідь на це, Павлов лише посміхається. Отаке воно молоде, нахабне, безпринципне. Одним словом - ХАМелеон.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64