Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Всеукраїнське об'єднання "СВОБОДА" розпочинає акцію "Підпиши лист народному Президентові"

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" розпочинає акцію "Підпиши лист народному Президентові". Голова ВО "Свобода", народний депутат України Олег Тягнибок оголосив про початок акції збору підписів під листом до народного Президента Віктора Ющенка на прес-конференції у м. Хмельницькому під час робочої поїздки по області. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" має намір зібрати через підписні листи та інтернет близько 1 млн. підписів, щоб привернути увагу Президента України до національної проблематики, яка хвилює українців. Лист українців до народного Президента.

Вельмишановний пане Президенте!

Ви дали надію мільйонам українців. Після мороку зневіри і національного приниження Майдан запалив серця українців гордістю і вірою. За Вас віддали голос не московські шовіністи, не космополітичні "громадяни світу" і не червоні фанатики. Цю перемогу відстояли і вистраждали насамперед ми, українські патріоти. Тому переконані, що маємо моральне право звернутися до Вас безпосередньо. Не менше право, ніж Ваше близьке політичне оточення.

Радіємо за Всі перемоги і здобутки нової української влади. Вболіваємо за добрі українські наміри. Але зі здивуванням, а не раз і з болем у серці спостерігаємо за деякими приголомшливими діями і тенденціями. Вже сьогодні неозброєним оком бачимо, що Ваше найближче оточення, молячись до ідола на ймення Рейтинг, часом надмірно захоплюється сумнівними ритуалами пропаганди. Під час виборів ми заплющували очі на невиправдані залицяння до "русскоязичной" п'ятої колони; пристрасне опікування правами нацменшин (невже вони у нас найпригнобленіші)?!; пропаганду так званої "політичної нації". Ми думали: може так і треба? Може, Ви змушені так чинити заради перемоги над антинародним режимом? Мовляв, демонстративною поступливістю ми переконаємо україножерів (колишніх гебістів, червоних фанатиків, люмпенізованих бандюків і т.д.) у тому, що ми "не козьол", виторгуємо у них кілька відсотків голосів..., мовляв, куди українці подінуться - все одно дисципліновано проголосують, поїдуть спостерігачами на найгарячіші дільниці і відстоять місяць на Майдані..., натомість україножери і так голосували проти. І оскаженіло плювали на Україну. А ті кілька відсотків наших же переможних голосів ми відбили від махінаторів безкровною революцією.

Після виборів ми з подивом спостерігаємо: за інтригами Вашого оточення довкола владного пирога; за приватизацією плодів революції; за тим, як дають можливість легко втекти і замести сліди головним мафіозі (медведчукам, бакаям, суркісам, ківаловам та іншим соратникам кучми); за "фарбованими лисами", що зграями перебігають до нової партії влади; за спробами нав'язати українцям "велікій і магучій" як другу державну мову і узаконити таким чином наслідки повзучої кучмівської русифікації (такі ініціативи йдуть і від Вашого близького оточення!). Ми спостерігаємо і думаємо: може, це тимчасові труднощі перехідного періоду?

Але останні пропагандистські шоу нової влади довкола чергового ювілею "вєлікой побєди" просто приголомшують! Після помаранчевої ейфорії ми наче очунялися в епосі брєжнівщини. Криваві червоні прапори на Майдані, де ще сто днів тому майоріли помаранчеві і синьо-жовті. Старі комуністичні фільми про хороших "асвабадітєлєй" і "бандитів-бандерівців" по всіх каналах ТБ. Прямі трансляції і репортажі параду в Москві... Радянська ідеологічна машина ніби воскресла. Ми не проти вшанування ветеранів-фронтовиків. Ми обома руками за! Але вшанування ветеранів це одне, а вшанування комуністичної імперії це інше. Варто, нарешті, розділити подвиги народу і злочини комунізму.

Та нас дивує і цікавить інше. Хто, які порадники-піартехнологи нарадили Вам брати участь у московському шоу відродження імперської величі? Невже не зрозуміло, що режим Путіна використовує річницю для зміцнення своєї влади і відбілювання сталінізму як "славного прошлого"? Невже не зрозуміло, що брати участь у цьому це витирати ноги об пам'ять мільйонів жертв російського большевизму? І чого варті слова про "мою націю" після цих дій?

Маленькі, але горді прибалтійські держави (до речі члени Євросоюзу, до якого ми так рвемося) вимагають у Росії вибачення за радянську окупацію як першу передумову добросусідських стосунків. Коли ми врешті наважимося поставити питання перед правонаступницею СРСР про вибачення і компенсацію за безпрецедентний геноцид українців у ХХ столітті?

Ваш друг, президент гордої Грузії, відмовився від візиту до Москви, поки та не виведе військ із його країни. Чому ж Ви їдете в гості до Путіна тоді, коли в Криму, всупереч Конституції України, розташовані російські війська, коли Москва переховує українських злодіїв, а російські політики нахабно втручаються у наші внутрішні справи?

Хто, врешті, "підкинув" Вам цю лукаву пропагандистську тезу про "примирення" досі не визнаних українських героїв з карателями енкаведистами?! Поки "ветерани" НКВД отримували персональні пенсії і відпочивали на курортах, вояки ОУН-УПА і їхні родини отримували кулі в потилиці і гнили в концтаборах.

Цинічно піарити про створення чергової комісії з вивчення діяльності ОУН-УПА, коли йдеться про відновлення елементарної Справедливості.

Пане Президенте! Придивіться уважно до свого оточення. І поверніться обличчям до українців. Чи, може, це знову "не на часі"?

Ваші всетерплячі українці.

"СПЕЦКОР": Цей матеріал надіслано електронною поштою до редакції інтернет-сайта від прес-служби ВО "Свобода" (контактна особа - Ігор Янків.). Розміщено без скорочень.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64