Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-




Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Відсоткові ставки іпотечних кредитів мають тенденцію до зниження, що має сприяти в тому числі й збільшенню кількості українців, бажаючих придбати житло (вартість кв. м. якого стає щороку дорожчою на 30-40%), за допомогою банківських кредитів

За інформацією заступника начальника головного управління будівництва та промбудматеріалів облдержадміністрації Олександра Волгіна, якою він поділився з представниками ЗМІ під час чергового прес-клубу в обласній філії НСЖУ, присвяченому цього разу темі, зазначеній у заголовку, житловий фонд Дніпропетровщини складається з понад 80 млн. кв.м. З них 50 % - введені в експлуатацію до 1955 року й майже повністю вичерпали свій ресурс, який дорівнює 50 рокам, а відтак мають бути замінені. 30 % - потребують реконструкції.

Щодо обсягів будівництва, то в 2004 р. вони склали 348 кв. м.; в поточному році планують ввести в експлуатацію 360 а в майбутньому - 400 кв. м. (До речі, пік житлового будівництва на Дніпропетровщині припадає на 1980 рік, тоді відповідний показник склав аж мільйон метрів квадратних.)

Середня вартість кв. м. житла в області на первинному ринку сьогодні сягає 2 500-3 300 тис. грн. й має тенденцію до зростання, як і в цілому по Україні - на 30-40 % щороку. Приміром, за помешкання у 80 кв. м. його потенційному господарю доведеться викласти близько 200 000 грн.

Разом з тим, як констатують економічні аналітики, відсоткові ставки за іпотечними кредитами поступово знижуються, а терміни запозичень збільшується. Це має призвести до збільшення серед українців бажаючих вирішити власні житлові проблеми за допомогою банківських кредитів.

Наданням житлових кредитів в Україні займаються 9 банків. Серед них і Райффайзенбанк Україна. За станом на сьогодні, Банк видав іпотечних кредитів загальною сумою в 200 млн. Райффайзенбанк Україна кредитує придбання житла на вторинному ринку, а також надає кредити на будівництво котеджів.

Райффайзенбанк Україна є стовідсотково дочірнім банком Raiffeisen International, холдингової компанії дочірніх банків Райффайзен Центральбанку (Відень, (РЦБ)) в Центральній та Східній Європі.

РЦБ є центральною установою Австрійської Банківської Групи Райффайзен, однієї з найбільших банківських груп країни. РЦБ працює в країнах Центральної та Східної Європи та здійснює свою діяльність Райффайзен Інтернешнл в 16 країнах регіону, де має 15 дочірніх банків з більш як 900 філіями.

Райффайзенбанк Україна було засновано в березні 1998 р. Банк швидко завоював позиції на ринку і з 2001 року входить до десятки найбільших банків України.

Станом на кінець 2004 року Райффайзенбанк Україна є сьомим найбільшим банком за розміром активів та шостим за розміром кредитного портфелю, що становить понад 402 мтн. євро. Банк обслуговує понад 3 тис. корпоративних клієнтів та більше 34 тис. фізичних осіб в 17 філіях та відділеннях на території України (у Запоріжжі, Дніпропетровську, Донецьку, Києві, Миколаєві, Одесі, Харкові та Ужгороді). Постійно збільшується кількість представництв банку, які нині працюють у 18 містах України.

Успіхи Райффайзенбанк Україна неодноразово підтверджені багатьма незалежними рейтингами. Так, за результатами фінансового рейтингу газети "Бізнес" за 2004 рік у номінації "Банк, в якому ви розмістили б депозит", Райффайзенбанк Україна посів 2 місце. Одразу три видання минулого року відзначили у своїх рейтингах незмінного голову Правління банку Ігоря Францкевича: він посів перше місце в рейтингу газети "Бізнес" в номінації "Банкір року", галузевому рейтингу топ-менеджерів "ТОП-100", проведеного "Інвестгазетою" та в рейтингу найбільш успішних керівників "Гвардія-500" журналу "Галицькі Контракти".

Райффайзенбанк Україна має ліцензію Національного банку України, яка надає право пропонувати своїм клієнтам, як резидентам, так і не резидентам широкий спектр банківських послуг як для операцій на території України, так і для експортно-імпортних операцій в українській гривні та іноземних валютах. Банк спеціалізується на фінансуванні структурованих торговельних операцій, які спеціально адаптовані для ризиків українського ринку. На сьогодні Райффайзенбанк Україна приділяє значну увагу збільшенню спектру банківських послуг для фізичних осіб та представників малого та середнього бізнесу.

Як дочірній банк одного з провідних австрійських банків, Райффайзенбанк Україна надає високоякісні послуги згідно із західними стандартами за конкурентними цінами у поєднанні зі знанням місцевого ринку.

Історія банків Райффайзен почалася з німецького економіста Фрідріха Вільгельма Райффайзена (1818-1888), який у 1862 р. заснував перше кооперативне банківське об'єднання, що стояло у витоків всесвітньої організації кооперативних спілок Райффайзен. Головними принципами роботи, що їх визначив Фрідріх Райффайзен, стали взаємодопомога та пропаганда інтересів членів цієї організації.



:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64