Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"ХАМелеон" отримав резонанс

Статтею автора і керівника інтернет-проекту "СПЕЦКОР" Олексія Мазура "ХАМелеон", що вперше побачила світ на персональному сайті (потім і на сайтах-партнерах), зацікавилася низка друкованих ЗМІ. Зокрема, із відповідними посиланнями на першоджерело, матеріал було надруковано в місцевій "Популярной газете" (№ 21 від 25 травня), виявили інтерес видання Дніпропетровської обласної організації ВО "Батьківщина" (№ 13 від 3 червня) та республіканське "Народне слово" (№ 19 за 21-28 травня) - щотижневик Української Народної Партії.

Щиро привітали автора зі статтею чимало колег, знайомих, друзів, однодумців. Вони розцінили матеріал як надзвичайно актуальний, гострий, а головне - правдивий. Дехто делікатно поцікавився, чи не був він замовленим.

Цей матеріал - вираз особистої позиції автора як громадянина і журналіста. Вперше я мав нагоду зустрітися з "героєм" матеріалу Дмитром Павловим у 2002 році, коли працював у провладній, прокучмівській газеті обласного об'єднання стоянівських профспілок "Позиція".

Через схильність до збалансованого викладу матеріалів з обов'язковим представленням точок зору як мінімум двох опонуючих сторін, паралельну відкриту співпрацю з одним, на той час опозиційним місцевим виданням, я швидко перетворився на так би мовити бельмо на оці керівництва видання (головред - Іваняков, керівник прес-центру облпрофспілок - Коврига, секретар "багатотиражки" - Баркан).

Редакція замовила мені інтерв'ю з цим, тоді профспілковим активістом - завідувачем студсектором профкому НМетАУ. Знаючи редакційну політику видання зсередини, впевнено припускав, що навряд чи мені пощастить зустрітися із направду достойною людиною. Спілкування з Павловим підтвердило найгірші передчуття. Вже тоді він справив на мене враження такого собі профорга-кар'єриста. Я записав одне з найпустіших, але, як водиться, з глянцем, заскорузлих, абсолютно нецікавих інтерв'ю, від якого самому огидно й досі.

Під час виборчої кампанії 2004 року, перебуваючи на заходах в підтримку Блоку Віктора Ющенка "Наша Україна" як журналіст і палкий прихильник майбутнього Президента, став помічати свого "підопічного", як надзвичайно войовничо налаштованого опонентика Народного кандидата. Тоді ж, будучи незалежним журналістом, автором інтернет-проекта "СПЕЦКОР", створеного виключно власними зусиллями без жодної копійки сторонніх інвестицій (й досі утримую сайт на тих же умовах), записував з Дмитром Павловим інтерв'ю, які згодом стали основою для "ХАМелеона".

Судіть самі, про яке і звідки замовлення може іти мова? Хто ж міг передбачити, що Ющенко здобуде таку блискучу перемогу, а його відчайдушний, несамовитий ворог увійде в управлінську обласну еліту під час президентства Віктора Андрійовича?

Стаття справді виявилася надто відвертою, щирою й правдивою, аби бути замовленою. Автор не отримував ніякого замовлення на її написання й попередньо, до появи публікації на "СПЕЦКОРІ", не звертався до жодної з можливих зацікавлених в появі нищівної статті сторін. В тому числі і тому, що найголовнішою зацікавленою стороною був, перед усім, сам автор. Шокований цілковитою політичною аморальністю й безпринципністю Павлова, я прагнув віддати належне пристосуванцю.

Після того, як стаття з'явилась на "СПЕЦКОРІ" та в "Народному слові", вирішив занести до Павлова примірник республіканського видання. В той час господаря кабінета на робочому місці не було. Роблячи ксерокопію матеріала, співробітник управління зазначив, що днями він вже читав цю статтю, але в іншій газеті - "Популярці". Ця звістка стала для мене приємним сюрпризом.

Щиро радий, що у такий спосіб компенсував свою моральну шкоду, яку заподіяв сам собі ж публікацією в "Позиції" про цього ХАМелеончика на стадії його зародку.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64