Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


ХАМелеон-2

Біло-блакитний активіст, герой матеріалу "ХАМелеон", на даний момент (початок липня 2005 р.) - вже колишній нач. облуправління у справах сім'ї та молоді, призначений восени минулого року на цю посаду екс-головою ОДА Яцубою за надзвичайну ретивість в боротьбі проти Народного кандидата під час виборчої кампанії, - Дмитро Павлов погрожує автору статті судовим позовом на кругленьку суму. "СПЕЦКОР", констатуючи цілковите задоволення від звільнення Павлова, в чому схильний вбачати і свою скромну заслугу, висловлює готовність до будь-яких судових розглядів й відповідальності за кожне слово резонансної публікації.

30 червня ІНТЕРівські "Подробиці" передавали сюжет з Києва про зліт молодих регіоналів під крило свого патрона - "орла-мужчини" - невдахи виборчих перегонів-2004, двічи засудженого проФФесора Януковича.

- А де ж "твій" Павлов, невже без нього? - "підкололи" мої домашні. - О, дивись!..

Припущення про можливу присутність на заході дніпропетровського "орлятка" Павлова миттєво здобуло візуально-матеріальне підтвердження - незабаром Дмитро опиняється в центрі уваги відеокамер: вони фіксують його полум'яний виступ з трибуни, а після - гарячі обійми з самим Віктором Федоровичем. У такий спосіб той нагородив оратора за промову.

Єдине запитання, яке виникло: за який кошт Павлов гостював у столиці? Чи не спонсорувало його побачення з Януковичем Управління? Задовільнити свою цікавість вирішив, не відкладаючи, наступного дня. Оскільки телефоном зв'язатися з Управлінням не вдалося, вирушив на Комсомольську, 58 (пізніше виявилося, що телефони Управління не працювали протягом останніх двох тижнів, але недосяжність для потенційних дозвонювачів, вірогідно, не створювала службовцям особливих незручностей - їм і без цього добре працювалося).

В приймальній секретарка відповіла, що, по-перше, Павлов у відрядженні, а по-друге, у зв'язку з реорганізацією Управління, він вже і не начальник, а передає справи. Почути це "СПЕЦКОРУ" було однаково як несподівано, так і приємно. "Доведеться відкласти з'ясування джерела фінансування відрядження на інший день", - з тим і пішов. Та раптом біля "вертушки" на вході зустрічаю Павлова. Той простягає руку, від стискання якої, за морально-політичних причин, утримуюсь...

- А, то це ви! - Павлов робить вигляд, що мене не впізнав відразу. - Так знайте, що це Я з вами не хочу вітатися!.. Як же вам не соромно було писати про мене таку гидотну статтю?! Хто дав вам право ображати мене, моїх батьків?! Я збираюсь подати на вас до суду! Знаєте, яким є мінімальне моральне відшкодування? Ми ж з вами в моєму кабінеті чай пили!..

- Пам'ятаю, що ви мені пропонували чай, але не пам'ятаю, щоб я пристав на пропозицію, - перериваю гнівну тираду. - По-вашому виходить, що пригостивши журналіста чаєм, ви тим самим унеможливлюєте появу критичних статей про себе? Що за логіка? До чого це ви? Щодо слів, які ви трактуєте як образи, то я від них не відмовляюсь і готовий за них відповідати. Я продовжую вважати вашу поведінку під час виборчої кампанії нахабною і в першу чергу по відношенню до Президента України Віктора Ющенка. Дмухаючи щосили у сирени під час промов Ющенка чи скеровуючи на це інших, всіляко перешкоджаючи проведенню зустрічей Віктора Андрійовича з виборцями, ви поводили себе як ХАМ. Подальше обіймання вами посади у новій владі засвідчує вашу безпринципність!

- Ви чули, що казав сам Ющенко, коли був тут в ОДА? Він говорив про необхідність пошуку компромісів, в тому числі і в кадровій політиці!

- Не думаю, що це слова про вас, такого агресивного й войовничо налаштованого проти політичної сили, яку представляє Ющенко. Припускаю можливість компромісів з політичними опонентами, що не виходили за рамки коректності. Але це - ніяк не ви.

Павлов дорікнув, що називати його хамелеоном несправедливо, оскільки він не залишив Партію Регіонів і не приховує своїх симпатій до Януковича, а відтак, за згоду працювати у владних структурах після перемоги помаранчевих йому, Павлову, треба ще подякувати, адже в цьому - прояв його благородства та багатьох інших чеснот.

Але ж, по-перше, облуправління - не якась фірма, де політичні уподобання працівників не відіграють жодної ролі. Посада у владних структурах - політична сфера. Чи морально обіймати її людині, що так відчайдушно перешкоджала приходу нової влади, яскраво проявивши свою конкретну політичну орієнтацію, непримиренну позицію?

По-друге, і в цьому ще один прояв мімікрії: виходить, Павлов однаково налаштований на привілеї для себе і визнання власних заслуг як від старої, так і нової влади. Він хоче бути своїм й незамінним всюди - і нашим, і вашим. Хіба це можливо без хисту хамелеона? Про яку у зв'язку з цим принциповість можна говорити? Що це як не поведінка безпринципного пристосуванця?

Мені було цікаво дізнатися, як Павлов сам пояснює своє призначення на посаду нач. облуправління. Він відповів, що, мовляв, на цю посаду потрібна була молода людина. Хіба це аргумент? В чому ж виключність й безальтернативність бакалавра? Павлов розповів про неабиякий його досвід роботи в молодіжному секторі, профспілках.

Попрацювавши свого часу в газеті обласних профспілок (ФПУ Стояна) "Позиція", побачивши зсередини ситуацію в цих заскорузлих, заформалізованих, абсолютно недієздатних профспілках, від яких так і тхне застоєм, поспілкувавшись з так званими їхніми лідерами, неодноразово як журналіст наразившись на конфлікти, пов'язані з суворою внутрішньою цензурою в виданні, категорично заперечую корисність досвіду роботи в профспілковій сфері. Досвід роботи в колишній "школі комунізму" не вартий ломаного гроша, тим більше такого визнання й заохочення, як надання керівної посади в облуправлінні.

Зрештою, відбивається Павлов, не сам же він себе призначив на посаду, а Яцуба. Ну і де тепер той Яцуба? І чому ж Павлов не пішов разом з ним ще тоді?

Щодо відрядження, то Павлов запевнив, що здійснив подорож до Києва за власний кошт, оформивши попередньо безоплатну відпустку, і на це є відповідні документи.

На зауваження з приводу відповідності його освіти займаній донедавна посаді (Павлов потрапив на керівний пост, будучи бакалавром) Дмитро відповів, що він тепер... магістр.

- Дозвольте, коли ж ви встигли?, - запитав я, ошелешений, - Ви стали магістром відразу після бакалавра, оминувши ступінь спеціаліста?

-...А-а... Ні... Тобто... я помилився, вибачте, я хотів сказати не "магістр", а "спеціаліст".

Ця відповідь якнайвдаліше засвідчує якість отриманої освіти (каже, з бакалавра на магістра чи то спеціаліста навчався заочно, паралельно керуючи управлінням). Можна припустити, що ще через рік Павлов без проблем стане магістром, потім - кандидатом, а згодом - й наймолодшим доктором наук. Чим не шлях проФФесора? Невже така схема діятиме і за нової влади?

- А ви візьміть і напишіть про Зварича! - закидає майбутній проФФесор.

- Зі Зваричем поспілкуватись мені буде дуже проблематично - він надто далеко і високо. Я ж пишу про тих, з ким маю можливість безпосереднього спілкування, кого можу дослідити й вивчити, сказати б, живцем. До того ж, я незалежний журналіст, член НСЖУ і не варто мені вказувати, про кого, а тим більше, ЩО я маю писати.

- Друже мій...

- Що значить "друже"? Ви мені не друг, і я вам теж. Серед послідовників Януковича в мене друзів немає...

Не вважаю доречним детально передавати зміст подальшої бесіди, зазначу лише, що на її завершення висловив своє цілковите задоволення від заміни керівника Управління іншою людиною.

- А ви тепер куди? - поцікавився на останок. - Чи не загрожує вам, часом, безробіття?

- Може й так, - злукавив Павлов.

На тому й розійшлися.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64