Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Кармазін піддає нищівній критиці уряд Тимошенко

Перебуваючи з робочим візитом у Дніпропетровську наступного дня після завершення запеклих баталій в Верховній Раді, народний депутат України, лідер Партії Захисників Вітчизни Юрій Кармазін різко скритикував діяльність уряду на чолі з Юлією Тимошенко по цілій низці напрямків здійсюваної політики. Зокрема, голова ПЗВ звинуватив Кабінет Міністрів у виникненні в Україні м'ясної, паливної, цукрової, парламентської криз і, як наслідок, в підриві довіри громадян до нової влади.

Отже, в оцінці очолюваної Кармазіним Партії Захисників Вітчизни уряду Тимошенко превалює негативна тональність.

- До цього часу жоден з існувавших в Україні урядів не примудрявся отримувати на голосуванні законопроекту, який ним пропонувався, нуль голосів, а от Юлії Володимирівні це вдалося - говорить депутат ВР 2-4 скликань, заслужений юрист України, доктор філософії, лідер Партії Захисників Вітчизни, генерал-майор прокуратури, державний радник юстиції Ш класу Ю.А. Кармазін. - При цьому прем'єрка, виступаючи на телебаченні, говорить про те, що Президент її хвалить, що він оцінює діяльність уряду на "п'ятірку". По якій системі? По дванадцятибальній? Моя особиста оцінка прем'єрки за п'ятибальною шкалою - не більше ніж "трійка з мінусом".

Юрій Анатолійович поклав на уряд головну провину за відлякування, за його словами, західних і внутрішніх інвесторів заявою про реприватизацію 3 000 підприємств; виникнення "м'ясної кризи"...

- Уряд раптом сказав, що тепер в Україні буде дешеве м'ясо: від 11 до 15 гривень, - зауважує Кармазін - Ви його десь бачили? Навпаки, ціни лише піднялися, в Києві - до п'ятдесяти грн.

Наступною кризою, до якої, за думкою Кармазіна, "доклався" уряд, стала паливна. До об'єктивних обставин, що склалися у зв'язку з підвищенням цін на світовому ринку, негативу додали й рішення уряду, які, за депутатом, ускладнили діяльність нафтопереробних заводів ("введення за поправкою до "Закону про державний бюджет" плати з обороту - 20 %"). Здійснений тиск, вважає Юрій Анатолійович, зробив роботу нафтопереробних підприємств збитковою.

Таким, що перешкоджає розвитку вітчизняної нафтопереробної галузі й підриває національну могутність він назвав урядове рішення про завезення в Україну світлих нафтопродуктів, адже це ажніяк не стимулює вітчизняні нафтопереробку й виробництво.

Кармазін назвав уряд причетним й до загострення протистояння, аж до бійок, в парламенті. Цьому, за його словами, значно "посприяли" депутати-сумісники, які, поєднуючи посади, грубо порушували Основний Закон України. Це у свою чергу, зазначив парламентарій, кинуло тінь і на Президента Ющенка, який щиро декларував захист і обстоювання Конституції.

- А вчора (8 липня) Верховній Раді було запропоновано дати "добро" на завезення в Україну з нульовою митною ставкою м'яса, живої хутоби, птиці і цукру, при чому без обмеження в кількості товару, - говорить Кармазін. - Профільний комітет висловився категорично проти цього, але це не завадило першому віце-прем'єру Кінаху виступити на підтримку проекта, за яким в разі його прийняття, чого, на щастя, не сталося - повне знищення українського села.

Щодо вступу до СОТ, то за словами Юрія Анатолійовича, очолювана ним Партія Захисників Вітчизни - "за", але на умовах, вигідних для України, а не... Вашингтону.

- Нещодавно парламентом ухвалено закон щодо лазерних дисків, який до того, був відхілений 11 разів!, - зауважує Ю. Кармазін. - Але в підсумку був прийнятий той варіант, який був написаний Вашингтоном. Такий подарунок був зроблений Америці до дня її незалежності...

Юрій Кармазін також поінформував про те, що збирається ініціювати подання до Конституційного суду щодо визнання неконституційним Закону 5200-2 "Про зниження вивізного мита на насіння сонячника" з 17 до 10 %.

- Це страшна річ для матінки-землі, адже, це стимулюватиме експорт з України насіння, а соняшник, з позиції вчених, дуже виснажує землю і потрібно 7 років на відновлення її родючості. - коментує лідер ПЗВ. - Крім того - це втрати для бюджету, і таке зменшення мита стимулюватиме експорт з України насіння, а не кінцевого продукту, водночас цей закон сприятиме імпорту іноземної олії, наприклад польської.

Кармазін різко скритикував розроблену Безсмертним адміністративно-територіальну реформу, назвавши її надзвичайно дорогою (її проведення коштуватиме, за різними оцінками, 4 - 8 млрд .грн), а головне - непотрібною для держави, такою, що в кінцевому рахунку може нашкодити, а не сприяти прогресу.

Загалом, політику уряду парламентарій схарактеризував як "систему безграмотного ручного управління" та в деяких аспектах просто шкідницькою для України. Отже, підтримуючи Ющенка на Президентській посаді, очолювана Кармазіним ПЗВ докладатиме, за його словами, максимум зусиль для запобігання дискредитації Віктора Андрійовича непродуманими й недалекоглядними діяннями уряду та оточення глави держави.

У Дніпропетровську Ю.А. Кармазін взяв участь у роботі обласної партійної конференції ПЗВ. До речі, її головою обрано Сергія Севрікова, колишнього "афганця", нині успішного бізнесмена. На Дніпропетровщині кількість партійного членства складає близько 2 000 осіб, по Україні - 20 000. Чималу кількість з них складають ветерани силових структур.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64