Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Підвищення комунальних тарифів не вирішить проблем ЖКГ. Заява Дніпропетровської міськорганізації "Наша Україна" (колишня ПРП, лідер - В. Пинзеник)

Дніпропетровська міська організація партії "Наша Україна" вважає, що житлово-комунальне господарство міста, втім, як і в цілій країні, є найбільш проблемною галуззю з неефективним управлінням, консервативною інфраструктурою, вкрай застарілою матеріальною базою. На сьогодні в ЖКГ міста відбуваються два головних види правопорушень - системне нехтування правами громадян та розкрадання й розбазарювання коштів підприємств галузі, в першу чергу, бюджетних.

Припинити комунальний "беспредел" в місті має влада - принциповою позицією та вольовими рішеннями нарешті навести лад в інтересах жителів міста та з метою поліпшення якості та здешевлення вартості надання житлово-комунальних послуг.

На жаль, принципова проблема реформування житлово-комунальної галузі підмінюється питанням підвищення або не підвищення тарифів на послуги, що створює простір для спекуляцій з боку різних деструктивних сил. Підвищення квартплати за діючої системи роботи ЖКГ не призведе до поліпшення якості послуг, а дозволить, в кращому випадку, тимчасово вирішити питання зарплатні в ЖЕКах, в гіршому - збільшити обсяги вкрадених в населення коштів.

Подорожчання складових квартплати - енергоносіїв та збільшення мінімальної зарплати об'єктивно ставить питання про підвищення оплати послуг, які надають житлово-експлуатаційні організації. Але, на жаль, цих послуг за винятком вивозу сміття, роботи ліфтів та ліквідації аварійних ситуацій, майже немає. Отже, про підвищення квартплати можна говорити лише тоді, коли буде забезпечена їхня якість!

Влада не має сліпо слідувати часто-густо одіозному керівництву житлово-комунальних підприємств, щоб потім відбиватися від політичних спекулянтів, а повинна проявити мудрість.

Отже, замість підвищення тарифів в місті має відбутися справжня реформа житлово-комунального господарства.

Замість безвідповідальності та хамства комунальників має бути запроваджена система договірних стосунків між споживачами та надавачами послуг.

Замість повної безконтрольності житлово-комунальних підприємств має бути втілений дієвий громадський контроль за якістю надання житлово-комунальних послуг.

Тому проект рішення міської ради про підвищення квартплати, який має бути розглянутий на сесії 13 липня цього року, не готовий до прийняття та повинен бути відкладений до розробки та прийняття низки таких термінових документів з реформування ЖКГ:

- щодо створення постійно діючого Дорадчого комітету з житлово-комунальної реформи з рівної кількості представників влади, комунальників та громадських організацій з покладанням на нього розробки та експертизи проектів документів з житлово-комунального господарства;

- до розробки типового договору на надання житлово-комунальних послуг Кабінетом міністрів України - тимчасового типового договору між житлово-експлуатаційними підприємствами та споживачами на надання житлових послуг з вказанням конкретних обсягів та параметрів якості послуг, які дозволять здійснювати перерахунки за недоотримані послуги;

- для будинків, де створені будинкові комітети - типового договору між будинковими комітетами та житлово-експлутаційними підприємствами на контроль якості надання житлових послуг, який би включав щомісячне підписання актів прийому-передачі робіт, за якими б здійснювалися розрахунки з КЖЕП;

- для будинків, де не створено будинкових комітетів - щодо підписання між жителями та житлово-експлуатаційними підприємствами актів прийому-передачі робіт, які виконують КЖЕП.

Щодо довгострокових завдань, то для цього міській раді та її виконавчим органам необхідно організувати широку дискусію про напрями реформування житлово-комунального господарства в місті, а саме:

- розробити та прийняти зміни та доповнення до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м.Дніпропетровська, яка б включала реорганізацію управління житлово-комунальним господарством, запровадження конкурсного обслуговування житла та систему договірних стосунків, встановлення приборів обліку споживання та впровадження енергозберігаючих технологій;

- з метою визначення оптимальної моделі утримання та обслуговування житла запровадити систему експериментів, яка б включала діяльність об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, участь будинкових комітетів у контролі якості послуг, обслуговування житла на конкурсній основі тощо;

-розробити та прийняти Положення про органи самоорганізації населення (ОСН) в м.Дніпропетровську, яке, окрім іншого, визначало б пріоритетне виділення бюджетного фінансування на будинки, в яких створені ОСН, та фінансування діяльності цих органів.

З свого боку, Дніпропетровська міська організація партії "Наша Україна" заявляє, що житлово-комунальна реформа була і залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності організації.

Саме тому партія взяла на себе розробку проектів документів з реформування ЖКГ, а також створення спільно з Асоціацією "Наш дім" мережі громадських приймалень з житлово-комунальних питань.

Голова Дніпропетровської міської організації партії "Наша Україна", заступник ДОО "НУ" Андрій Денисенко.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64