Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-




Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Голова облради Швець та його заступник Залунін продовжують здійснювати спроби в обхід закону і моралі приватизувати стратегічні об'єкти - "Аульську хлоропереливну станцію" та "Аульське районне водопровідне управління", що входять в структуру ДОКП "Облводоканал"

Вперше таку спробу було здійснено на зимовій сесії Дніпропетровської обласної ради - керівництво облради наполягало на передачі цих стратегічних об'єктів на 49 років в оренду приватній структурі ТОВ "Інтермаш" з статутним капіталом всього 12 тис. грн. (детально про це в матеріалі "Було наше - стане "Інтермаша": орендний ребус з корупційним присмаком"; див. в архіві "СПЕЦКОРА" за 2005 р.). І це при тому, що Аульський водогін забезпечує водою Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Новомосковськ та Верхньодніпровськ, а "Аульська хлоропереливна станція" рідким хлором - водопровідно-каналізаційні господарства 23 області України.

Тоді спроба провалилася - депутати не прийняли такого рішення. Проти передачі об'єктів в приватні руки, а за тим й, що цілком логічно припустити, підвищення ціни на воду - рішуче виступив генеральний директор "Облводоканала" Валерій Пантюшкін (колектив підприємства цілковито на боці керівника), профільна комісія облради, обласна організація партії "Наша Україна" на чолі з Олександром Жиром. Свою позитивну роль у перешкоджанні протизаконним діям зіграв й прокурор області - Володимир Шуба.

Олександр Жир ознайомив з суттю справи голову Фонду держмайна України Валентину Семенюк, котра також виступила проти передачі стратегічних об'єктів приватним особам.

Одначе спроби поставити "Облводоканал" під контроль зацікавлених структур не припинилась. 27 травня поточного року голова облради Микола Швець видає розпорядження про звільнення Валерія Пантюшкіна (колектив підприємства цілковито підтримує керівника), з посади гендиректора підприємства. До того ж, це сталося коли Пантюшкін перебував в лікарні, де переніс хірургічну операцію.

Це можна розцінювати не інакше як помсту В. Пантюшкіну за принципову позицію, зайняту ним при спробі "прихватизації" об'єктів. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Єхануров після ознайомлення з аналітичною довідкою Олександра Жира в своєму листі просить облраду продовжити контракт з В. Пантюшкіним. За це й профільна комісія облради.

Не дочекавшись рішення сесії облради щодо призначення керівника підприємства на новий термін - а це є виключно прерогатива депутатів - Швець незаконно призначає гендиректором В. Молочкова, який розпочав репресії і кадрові чистки на підприємстві.

На думку ДОО партії "Наша Україна" таким чином поновлено спробу поставити ДОКП "Облводоканал" під контроль людей без відповідного досвіду роботи, аби в подальшому "продавити" питання про передачу об'єктів підприємства в незаконну оренду.

Зараз В. Пантюшкін оскаржує правомірність свого звільнення в суді.

В понеділок, 11 липня, з приводу вищезазаначених подій дали прес-конференцію засиупнмк голови ДОО "Наша Україна", керівник міської організації Андрій Денисенко, відсторонений від виконання службових обов'язків Валерій Пантюшкін та перший заступник начальника управління ЖКГ Дніпропетровської ОДА Леонід Нечай. Детальна розповідь про це на "СПЕЦКОРІ" - найближчим часом.



:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64