Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Хто припинить "бєспрєдєл" Швеця-Залуніна? "Прихватизатори" не відступають

Вперше спробу передати важливі стратегічні й прибуткові (близько 500 000 грн на рік) об'єкти - Аульську хлоропереливну станцію й Аульське водопровідне управління, що входять в структуру Дніпропетровського комунального підприємства "Облводоканал" - приватному ТОВ "Інтермаш" з статутним фондом всього у 12 (!) тис. грн. терміном на 49 років керівництвом обласної ради здійснено на зимовій сесії. (детально про це в матеріалі "Було наше - стане "Інтермаша": орендний ребус з корупційним присмаком"; див. в архіві "СПЕЦКОРА" за 2005 р.).

Тоді намірам не судилося збутися - депутати не прийняли такого рішення. Проти передачі об'єктів в приватні руки, а за тим й, що цілком логічно припустити, підвищення ціни на воду - рішуче виступив генеральний директор "Облводоканала" Валерій Пантюшкін, колектив підприємства, що цілковито підтримує свого керівника, профільна комісія облради, обласна організація партії "Наша Україна" на чолі з Олександром Жиром, звернення низки депутатів Верховної Ради. Свою позитивну роль у перешкоджанні протизаконним діям відіграв й прокурор області - Володимир Шуба.

Одначе спроби поставити "Облводоканал" під контроль зацікавлених структур не припинились. 27 травня поточного року голова облради Микола Швець видає розпорядження про звільнення Валерія Пантюшкіна з посади гендиректора - це сталося в порушення норми, згідно з якою повноваження щодо призначення на цю посаду мають депутати обласної ради.

"Не лізь не в свої справи"

- 14 грудня минулого року до мене зателефонував заступник голови обласної ради В.Ф. Залунін і призначив зустріч, на якій в присутності представника ТОВ "Інтермаш" я був поінформований, що прийнято рішення (ким - невідомо) про реформування структурних підрозділів "Облводоканалу" і мені для розгляду цього питання на сесії терміново потрібно надати відповідну документацію, - говорить генеральний директор Дніпропетровського обласного комунального підприємства "Облводоканал" В.А. Пантюшкін. - Коли дізнався про наміри виокремити основу "Облводоканала" - Аульський водопровід й Хлоропереливну станцію й передати їх в довгострокову, на 49 років, оренду до приватної структури, висловив свої зауваження й сумніви щодо суспільної користі від реалізації наміченого. У відповідь почув, аби я "не ліз не в свої справи і робив те, що потрібно".

Питання про реформування "Облводоканалу" з'явилося у порядку денному сесії облради ледь не за годину до її початку. За цей час воно було обговорено профільною комісією, яка на чолі з Віталієм Кіряшем виступила категорично проти оренди, що пропонувалася. Таку ж принципову позицію зайняв й на той час заступник голови облдержадміністрації Леонід Турчин. Одначе, незважаючи на це, питання все одно було винесено на сесію, але депутати відклали його розгляд.

Початок "тихих репресій"

Після цього, за словами Валерія Анатолійовича, "Облводоканал" і колектив підприємства почали відчувати на собі тиск: у високих кабінетах явно гальмувався процес вирішення нагальних, поточних виробничих проблем.

21 червня оприлюднюється розпорядження, датоване ніби 27 травня - у цей день закінчувався термін річного контракту Пантюшкіна - про зняття його із займаної посади. Цей документ з'являється, незважаючи на подання губернатора Юрія Єханурова щодо продовження терміну контракту.

До речі, 27 травня Валерій Анатолійович якраз перебував на лікарняному у зв'язку з перенесеною хірургічною операцією. З достовірних джерел він дізнався, що тодішній начальник облздрава Роман Василишин в телефонних розмовах з керівництвом лікувального закладу неодноразово й настійливо домагався якомога швидшої виписки хворого, незважаючи на стан його зоров'я.

За інформацією відстороненого керівника, зараз на підприємстві йде справжня зачистка кадрів: звільняють "незручних" осіб, через що "Облводоканал" втрачає досвідчених фахівців.

- Фактично здійснюється політика, спрямована на розвал підприємства, - констатує В.А. Пантюшкін. - До речі, призначений гендиректором Молочков раніше керував комерційною структурою, що займалася постачанням хлора і коагулянта. Після проведеного відповідного моніторингу виявилося, що це підприємство займалося посередницькою діяльністю і продавало "Облводоканалу" продукцію за цінами, на 10 % вищими, ніж у виробників. Коли я приступив до виконання своїх службових обов'язків, прийняв рішення розірвати контракт з посередниками й натомість укласти його з виробниками.

Швеця підставляє "хтось" за прізвищем Залунін?

- Чотири найкрупніші водогони - Аульський, Кривбаський, Софієвський і "Дніпро-Західний Донбас" - забезпечують потреби Дніпропетровщини у водопостачанні на 80 %, - говорить перший заступник начальника управління ЖКГ облдержадміністрації Леонід Нечай. - Всі крім першого, який є структурою комунального підприємства, знаходяться в державній власності (Аульським водогоном опікується облрада, трьома іншими - ОДА- прим. авт.) У облдержадміністрації є задум створити на базі всіх чотирьох єдину компанію - це дозволило б регулювати цінову політику, роблячи її збалансованою і оптимальною, щодо послуг з водозабезпечення в цілій області: зараз в Кривому Розі, де середня зарплата становить близько 900 грн., кубометр води коштує 40 коп., а в Апостолівському районі, де зарплата куди менше - 2 грн. 10 коп. А от створення єдиної компанії зробило б можливим встановлення єдиної ціни - соціального тарифу, прийнятного для населення. Отже ОДА запропонувала облраді передати повноваження з управління Аульським водоводом "Облводоканала" - облдержадміністрації. Ця пропозиція ніби знайшла розуміння - на сесії депутатами була створена відповідна комісія і процес, здавалося б, пішов... Але, не сіло не впало, виникає казус - раптом терміново змінюють керівника "Облводоканала". Чому? Навіщо? Чому були проігноровані позиції голови ОДА - Юрія Єханурова і керівника профільної комісії облради Віталія Кіряша, які підтримали кандидатуру Пантюшкіна?

Посадовець висловив обережне припущення, що в даному випадку голову облради Миколу Швеця, з "благословення" якого гідна людина поступилася місцем ділку на посаді керівника "Облводоканала", просто "хтось підставляє".

Леонід Нечай повідомив, що облдержадміністрацією знову підготовлено лист за підписом Єханурова з клопотанням про вирішення конфліктної ситуації.

- Ми маємо справу з грубим порушенням чинного законодавства, з перевищенням службових повноважень з боку керівництва обласної ради, - коментує голова міської організації партії "Наша Україна" Андрій Денисенко. - Тут чітко простежується стиль Віктора Федоровича Залуніна. Як відомо, проти нього вже порушено карну справу за фактом шахрайства... Достеменно відомо, що основним лоббістом передання структурних підрозділів "Облводоканалу", до того ж найбільш прибуткових - близко 500 000 грн. на рік - в оренду на 49 років ТОВ "Інтермаш", статутний фонд якого складає 12 000 грн - є саме Залунін і це його справа від початку.

Зараз Валерій Пантюшкін оскаржує правомірність свого звільнення в суді.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64