Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Ревуть та стогнуть "Еталони" й "Богдани": характерний для цих автобусів скрегіт гальм порушує спокій городян

В бесіді з "СПЕЦКОРОМ" начальник управління транспорту Дніпропетровського міськвиконкому Василь Маципура визнав, що шум гальмових механізмів автобусів "Еталон" й "Богдан" перевищує припустиму норму й створює певний дискомфорт для городян.

Особливо неприємними ці моменти стають ввечері та вночі, коли жителі будинків, зокрема тих, що стоять понад трасами, вже відпочивають або налаштовуються на сон. В день шумові ефекти маленьких-жовтеньких значно підвищують звукове навантаження міських вулиць.

Різке, довге, пронизливе скрипіння гальмів автобусів вищезазначених марок не сплутаєш з дією гальмових приладів інших автотранспортних засобів. "Богдани" й "Еталони" навіть не скриплять - вони голосно, жалісно й протяжно стогнуть, ніби побиті горем, ніби поранені звіри, страждаючі від нестерпних мук. А ще, коли чуєш ці звуки, в уяві виникає щось велике, важке на зразок довжелезного вантажного трейлера, що, втомлений, зупинився перепочити після сотень подоланих кілометрів. Та коли визернеш у вікно - ніякої важковагової фури, лишень компактні "Богдани" чи "Еталони". Іншими словами - багато шуму з нічого. Щільність руху цих невтомних трудяг, заполонивших місто, посилює проблему. Для роботи на міських вулицях вони видаються надто шумними.

- Ви не перший, хто до нас звертається із подібною претензією, - відповідає журналісту директор з транспортних перевезень підприємства "Ніктранс" Сергій Криворучко. - Більш доцільно у даному випадку було б звернутися до конструкторів автобусів.

- "Мерседеси-Спринтери" взагалі безшумні, зупиняються без жодного скреготіння, чому ж "Богдани" й "Еталони" такі верескливі? - допитується "СПЕЦКОР".

- У "Мерседесів" більш досконалий, сучасніший гальмовий прилад - в них дискові гальмові механізми, на "Богданах" і "Еталонах" - металеві колодки, от вони й верещать... Навряд чи тут можна щось покращити.

Не відмовились від названої проблеми й в міському управлінні транспорту. Його керівник Василь Маципура визнав, що скрегіт гальмів "Богданів" й "Еталонів" справді перевищуює відповідні нормативи.

- Вони іноді так заверещать, що людина просто може злякатися, - продовжив Василь Васильович. - Ну, така проблема є більш актуальною для автобусів з більшим терміном експлуатації. В новеньких, які надходять з заводів, гальма працюють тихіше. Всі автобуси регулярно проходять технічне тестування й верескливість гальм ніякої проблеми з точки зору саме безпеки руху не становить. З цим все гаразд і можна бути в них впевненими. А от з точки зору екологічних норм зі звуку - є проблема...

В.В. Маципура сказав, що на ринку замало деталей, які б могли забезпечити "тихі" гальма. Є такі, які є. Вони надійні, але "верескливі". Посадовець зазначив, що згодом ці проблеми повинен буде вирішити сам ринок, який наповюватиметься потрібними деталями, але зі свого боку очолюване ним управління намагатиметься в міру сил сприяти вивченню й виправленню ситуації.

Не сприяє, м'яко кажучи, комфорту пасажирів і постійний гул всередені салону автобусів під час руху. Про причину наступного дратуючого шумового ефекту кореспондент поцікавився у водія "Богдана". Той охоче відгукнувся і почав пояснювати. Журналісту, не технарю по природі, у дуже стислій часовими рамками за зрозумілими причинами бесіді, було важко відразу точно схопити глибинну суть спеціального, професійного сленгу. Ключовими словами у сказаному газетяреві видалися "розвантаження системи". З того всього виходило, що цей шумовий ефект не піддається усуненню: він також є конструктивною особливістю автобусів.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64