Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


На майбутніх парламентських виборах УНП збирається здобути мінімум 10 % голосів

Напередодні Дня Незалежності Дніпропетровськ з робочим візитом відвідав голова Української Народної Партії, керівник фракції УНП в Верховній Раді Юрій Костенко. Лідер українських народників провів нараду з активом обласної парторганізації, на якій було обговорено низку питань, пов'язаних з підготовкою до парламентських виборів 2006 року.

Каламбур інтересів, ідеологій й підкилимних ігор

Даючи коментар щодо поточної політичної ситуації в Україні, Юрій Костенко схарактеризував її як "каламбур політичних і бізнесових інтересів, ідеологій й підкилимних ігор".

- Останнім часом у Перезидента Віктора Ющенка з'явилось дуже багато нових "друзів", які будь-що прагнуть знайти собі місце в його найближчому оточенні, - зауважив Костенко. - Яке ж є наше місце, Української Народної Партії? Наша позиція залишається такою ж чіткою і принциповою, як і була - ми продовжуємо ту Українську справу, яку розпочато нами наприкінці вісімдесятих років, і цей курс залишається незмінним.

Українські народники повинні бути готовими до того, аби йти на вибори самостійно

Розмірковуючи про можливий виборчий формат, в якому виступатиме УНП 2006 року, Ю.І Костенко сказав, що поки це питання залишається відкритим. Найбільш вірогідними союзниками УНП у парламентських перегонах залишаються УРП "Собор" (при цьому Костенко зазначив активне налагодження контактів між двома партіями), НРУ, КУН. Щодо Конгресу, то Юрій Іванович зауважив невизначеність, яку він спостерігає в лінії його керівника - пана Івченка.

- Та як би там не було, нам, українським народникам, все одно портрібно бути готовими до того, аби йти на вибори самостійно й перед усе ми повинні розраховувати на власні сили, - переконаний партійний лідер. - У цьому зв'язку питання про пошуки політичних партнерів - друго-, чи навіть третьорядне. Не варто чекати, поки наші можливі партнери визначаться, пристануть вони до нас чи ні - потрібно проводити свою діяльність вже зараз, нарощуючи власний потенціал, відпрацьовуючи стратегію й тактику.

Повернути свій електорат

Юрій Костенко назвав очолювану ним УНП найбільш структурованою і дієздатною з партій правого спрямування та єдиною серед них, яка має свою фракцію в парламенті, а відтак має право формувати ТВК.

- Ми повинні і маємо всі шанси скористатися цими сприятливими для успіху факторами, аби якнайглибше закарбуватися в серцях виборців, - заявляє лідер українських народників, - і повернути у такий спосіб свій електорат, переданий Віктором Андрійовичем у "вдячність" за зроблений нами внесок у перемогу Помаранчевої революції "нанайцям" з НСНУ.

У підтвердження цих слів народний депутат навів яскраві випадки, коли за останній час представники УНП здобували переконливі перемоги на довиборах різних рівнів. Зокрема, на Сумщині народники виграли всі чотири кампанії з довиборів, а на Київщині відрив переможця виборчих перегонів з УНП від найближчого переслідувача з НСНУ виявився просто шаленим: народник набрав кількість голосів в 6 разів більшу, ніж його конкурент.

Щодо парламентських виборів 2006 року, то Костенко ставить завданням здобути очолюваною ним партією мінімум 10 % голосів.

УНП має цілісну державотворчу стратегію

Юрій Костенко також зауважив, що в інформаційній стратегії УНП стався певний перекіс, адже за партією закріпився імідж сили, що опікується здебільшого питаннями мови, культури, історичної спадщини, символіки.

- Українська Народна Партія має цілісну державотворчу концепцію, в якій одне з найголовніших місць займає саме економічна складова. Переконані, що реалізувати дані Ющенком виборчі обіцянки щодо створення в країні 5 млн. робочих місць, видається цілком реальним завданням. Але це стане можливим, як і подальший загальний економічний прогрес, лише за умов, коли ставка буде зроблена на національного виробника. Зараз же наша економіка більше схожа на економіку абсурду.

Дніпропетровщина отримала куратора від УНП

Лідер партії поінформував обласний актив, що куратором місцевої організації УНП призначено народного депутата (свої повноваження той отримає на найближчій сесії ВР, яка відбудеться 6 вересня), письменника Володимира Цибулька. Вже запланований й перший візит новоспеченого депутата й куратора на довірену його піклуванню територію.

Голови районних й міських організацій УНП на Дніпропетровщині прозвітували лідеру про проведену роботу, поінформували голову партії про стан справ на місцях.

Нарадою прийнято ухвалу, якою затверджено низку організаційних заходів з підготовки до парламентської кампанії 2006 року й терміни їх проведення.

На завершення наради голова УНП щиро привітав українських патріотів зі святом Дня Незалежності й побажав плідної праці на благо Батьківщини. До речі, на зустріч з обласним активом Юрій Костенко прибув після відпустки, протягом якої лідер українських народників здійснив сходження на Памір.

P.S. За оцінками Юрія Костенка мінімальна вартість виборчої кампанії-2006 р. для партій на всеукраїнському рівні становитиме $ 15 000 000; в регіоні - $ 2 000 000.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64