Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Гендиректор ДОДТРК Микола Павленко, який під час виборчої кампанії називав Ющенка "прищавою потворою" й тиснув на об'єктивних журналістів, придушуючи свободу слова, і нині продовжує розв'язані ним репресії проти принципових співробіиників телерадіокоманії

"З жовтня 2004 р. і донині я відчуваю постійний психологічний тиск з боку генерального директора ДОДТРК Миколи Павленка, - говорить в своїй заяві редактор інформаційно-публіцистичних програм телекомпанії Ірина Кабанова. - Як на мене, це результат того, що під час президентської кампанії 2004 року я зайняла чітку позицію. Через свою принциповість в цьому питанні змушена була залишити відділ новин, де всі матеріали подавалися "за" Януковича - така була редакційна політика.

Ситуація загострилася тоді, коли М. Павленко без будь-яких пояснень зняв з ефіру деякі мої сюжети про приїзд до Дніпропетровської області кандидата в Президенти В. Ющенка. В той же час гендиректор зняв з ефіру програму Віталії Шилової "Мысли вслух -теледебаты", в якій я працювала редактором і передав ведення програми журналісту Ф. Сухоносу, який проводив її в форматі прямої агітації за кандидата В. Януковича. Також була знята з ефіру програма "Мысли вслух", після чого головний редактор програми і всі співробітники зібрали прес-конференцію і сповістили про ситуацію, що склалася. Особливу роль в забороні наших програм відіграв ректор Гірничого університету, тоді голова обласного виборчого штабу В. Януковича, Геннадій Півняк.

23 листопада 2004 р. я терміново виїхала до Києва на Майдан для зйомок документального фільму про Помаранчеву революцію і залишилась там у зв'язку з професійною необхідністю. Мій керівник В. Шилова була поінформована, що я виїхала до столиці, причому навіть не були використані бюджетні гроші. Шилова мала мою і оператора заяви на відгули. Дізнавшись про це, гендиректор сказав, що його не цікавлять ніякі відгули і щоб я звідти не поверталася, а якщо повернуся, то зразу маю написати заяву про звільнення.

В зв'язку з тим, що в нашій редакції знаходилася символіка В. Ющенка, як проте, й В. Януковича, всім співробітникам редакції було наказано прибрати всю помаранчеву символіку. Нам заборонили під загрозою звільнення приходити на роботу в одязі помаранчевого кольору.

Психологічний тиск з боку директора полягав в постійних образах і в штучно створеному протистоянні нашої редакції з тими, хто відкрито підтримував В. Януковича. Наші заклики про те, що журналістика не має кольору і в ефірі повинні бути представлені різні точки зору, залишалися не почутими.

Окрім мене пряма загроза звільнення нависла над Дмитром Плаксіним після того, як на його монтажному столику М. Павленко побачив помаранчеву стрічку.

Ситуація нагніталася тим, що Павленко постійно сміявся над кандидатом в Президенти В. Ющенком, називаючи його "прищавою потворою". Свідками вищенаведених подій є такі співробітники нашої редакції: В. Шилова, О. Коновець, А. Мандрикіна, О. Ховрич, М. Пронська, Д. Плаксін, А. Полонська, Н. Семенцова, І. Кочет.

Подібний тиск зазнавала не лише наша редакція, але й решта співробітників студії.

Після того, як В. Ющенко став Президентом, роздратування й ненависть М. Павленка до мене значно збільшились. Остання його заява про моє звільнення прозвучала після мого інтерв'ю з Миколою Томенком про майбутнє державних телестудій. З наполегливими пропозиціями про моє звільнення він постійно звертається до мого керівника В. Шилової. Гендиректор Павленко систематично мене ображає як в присутності свідків, так і без них. Також заборонені мої відрядження до Києва. Його негативне ставлення до мене проявляється і в тому, що я отримую найменшу заробітну плату, практично не отримую премій, виплат за інтенсивність і ніякої допомоги від профспілки. Через те, що профспілка виконує замовлення Павленка, 5 її членів на чолі з керівником Л. Соболенко пишуть звернення, які принижують людську гідність журналістів нашої редакції.

30 серпня 2005 року Микола Павленко настійливо запропонував мені підшукувати нове місце роботи, попереджаючи, що з його подання влаштуватися на нову роботу мені буде дуже важко.

Перебуваючи під постійною загрозою звільнення, в ситуації цькування й образ, якісно виконувати свою роботу практично неможливо," - йдеться в заяві редактора інформаційно-публіцистичних програм ДОДТРК Ірини Кабанової.

А в п'ятницю, 2 вересня в Дніпропетровськ, як очікувалось, з метою нагородження гендиректора ДОДТРК Миколи Павленка високою професійною відзнакою (чи не "за внесок у розвиток свободи слова"?) мав приїхати заступник керівника держтелерадіо Віктор Петренко. Та щось не склалося.

Заслужений журналіст України Микола Павленко (заслужив цей титул в Кучми) - гірняк за освітою, очолив ДОДТРК перед виборами президента в 2004 році (до того працював власкором УТ-1). Перебуваючи на керівній посаді закривав телепроекти ("Мысли вслух - теледебаты", "Мысли вслух"), в яких брали участь представники Помаранчевої коаліції. Про ці факти неодноразово писали як місцева преса ("Популярка" - був там в тому числі й передрук зі "СПЕЦКОРА" - стаття Олексія Мазура "Ще раз про свободу слова...", цей матеріал шукай у лівому стовбці на головній сторінці інтернет-видання), так і національна (газета "2000").

Через тиск журналісти редакції інформаційно-публіцистичних програм ДОДТРК збирали прес-конференції й навіть оголошували голодування. З перемогою Віктора Ющенка ситуація для принципових журналістів лише погіршилась, а декотрі (Ірина Кабанова, Дмитро Плаксін) опинилися перед загрозою звільнення. З акціями протесту проти політики керівництва ДОДТРК виступали коаліція "Сила наролу" і СПУ. Пізніше було направлено звернення до губернатора Юрія Єханурова, але, на жаль, все це виявилось безрезультатним - Павленко й досі продовжує свою згубну для канала політику, прикриваючись захистом Івана Чижа.

На ДОДТРК працюють понад 300 чоловік, більше половини - люди пенсійного й перед пенсійного віку; відчувається постійна нестача бензину; звільнюються перспективні робітники; не закуповується технічне обладнання. Разом з тим М. Павленко в робочий час за державний кошт відпочиває на фешенебельній турбазі з промовистою назвою - "Золотий берег"(вартість одного місця за добу - 250 гривень). Також там відпочивають його перший заступник Віктор Ожогін (колишній спортивний коментатор, який свого часу потрапив до передачі Українського радіо "Слово про слово" в якості яскравого негативного прикладу за велику кількість фразеологічних, фонетичних помилок, яких він припускався в ефірі, в цій передачі також було відзначено його відмінне володіння суржиком) та голова профспілки Любов Соболенко. При цьому використовується службовий транспорт.

ДОДТРК має найнижчий рейтинг в області серед глядацької аудиторії - він не перевищує 2,5 %, в той час як інші місцеві канали мають по 20 - 30 %.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64