Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


З огляду на те, кому відставка Юлії Тимошенко стала до смаку, висновки напрошуються цілком однозначні

Телевізійний виступ тепер вже колишнього прем'єра Юлії Тимошенко, що скоріше нагадував сповідь, значно збагатив уяву українців про Президента Ющенка та його оточення. Для багатьох щирих прихильників народного улюбленця озвучена інформація справила шокуюче враження. Наведені дані породили чимало запитань, зокрема з приводу того, як дії Віктора Андрійовича можуть співвідноситись з вчинками моральної людини, яка ходить до церкви та чи не кожен крок звіряє з Божими наставами.

Скоєне великим державним мужем видається щонайменше сумнівним як щодо політичної доцільності, так і прояву шляхетності й порядності у відносинах чоловіка і жінки, пов'язаних діловим партнерством. На всіх етапах тривалої політичної боротьби у Віктора Андрійовича не було більш надійнішого, рішучішого й послідовнішого соратника серед постатей такого масштабу й ваги, як Юлія Володимирівна.

Ця тендітна, гарна й розумна жінка у своїй мужності, принциповості, працьовитості давала фору багатьом чоловікам та й в саму боротьбу проти ненависного народом режиму вступила значно раніше, ніж на це нарешті відважився, визрів Віктор Андрійович. Жоден з політичних лідерів не поступався своїми особистими інтересами на користь Ющенка, підтримуючи й всіляко сприяючи його іміджу загально національного провідника в такому обсязі, як це робила пані Тимошенко. Відтак плече Леді Ю завжди слугувало надійною опорою для майбутнього Президента. Лицарські вчинки заради успіху національних змагань проти кучмівської тиранії стали для Юлії Володимирівни звичною справою, що яскраво засвідчило непідробні Велич і Силу цієї політичної постаті, які так природньо й органічно еволюціонували у "Силу Народу" - перемігшу у виборах й таки привівшу демократичного кандидата на найвищий державний пост.

Подальша діяльність вірної помічниці Ющенка на посаді Прем'єр-міністра першого українського помаранчевого уряду неодноразово отримувала нийвищі оцінки самого Віктора Андрійовича (в останнє це сталося чи не напередодні відставки уряду).

Юлія Володимирівна послідовно здійснювала низку заходів з економічного оздоровлення країни й підвищення добробуту українців. Підготовлений нею бюджет 2005 р. став найсоціальнішим за роки Незалежної України й він реально виконувався. Якщо ж покращення життєвого рівня торкнулося не кожного пересічного українця, то на це є, серед іншого, й такі вагомі обставини: надзвичайно важка спадщина (32 млрд. гривень бюджетного дефіциту) від попереднього режиму, шалена протидія олігархічних кіл та часто-густо саботаж представників старої влади на місцях, що діють за принципом "чим гірше - тим краще".

Та як дізналися зі щирих откровень Юлії Володимирівни, найважчим для неї тягарем стали постійні, руйнуючі її душу й серце, нападки, "подставы" з боку "соратників", що вдало зорієнтувавшись в політичній кон'юнктурі, приєдналися свого часу до команди Віктора Андрійовича, а потім й до Помаранчевого руху.

Відставці патріотичного й професійного Прем'єра, щирого ідеаліста в почуттях й прагматика в діях, радіють не лише її українські завистники й недоброзичливці порошенки, третьякови, мартиненки (до речі, останні - звідки виплили? Скільки хвилин віддали Майдану?), пінчуки, кармазіни, богословські, кучми (ой як огидно було дивитись на "лобзанія" новоспеченого в.о. Прем'єра Єханурова з Кучмою на святі Дня міста в Дніпропетровську - це була зустріч не політичних опонентів, а старих й добрих друзів-не-розлий-вода, ніби Майдану взагалі не було). Від уходу з займаного високого державного поста правдивої захисниці національних інтересів потирають руки в Москві разом з Путіним одіозні жириновські, рогозіни, заслані козачки нємцови. З огляду на те, кому відставка стала до смаку, висновки напрошуються цілком однозначні.

Можна констатувати, що останні події, які призвели до рішення Віктора Андрійовича відправити уряд у відставку, стали для нього тестом, який той не склав.

Патріоти України знімають перед непохитною Пані капелюхи й, ставши на коліно, дякують за плідну й сумлінну працю на благо Батьківщини, яку Юлія Володимирівна збирається продовжувати без перерви на відпочинок.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64