Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Трагічну річницю з дня зникнення журналіста Георгія Гонгадзе соціалісти відзначають у Дніпропетровську запальними танцями й піснями напівоголених кубинських красунь

СПЕЦКОР поцікавився у секретаря обласного комітету Соціалістичної партії України з ідеологічних питань Валентина Рибалки, сказати б, ідеологічною складовою піар-акції: чому СПУ та її лідер вирішили презентувати широкій українській громадськості пісенно-танцювальний колектив саме з Куби, при цьому автор Інтернет-видання звернув увагу на те, що розважальний захід за участю запальних гастролерів з острова "Свободи" у Дніпропетровську відбуватиметься в трагічну річницю зникнення журналіста Георгія Гонгадзе.

- За основними соціальними показниками соціалістична Куба досягла куди більших результатів, ніж Україна і за ними ця країна набагато більше наближена до стандартів об'єднаної Європи, ніж ми, які прагнемо туди вступити: перед усе я маю на увазі показники в таких галузях як освіта і медицина, - відповідає товариш-соціаліст Рибалка. - Трохи пізніше я буду готовий підтвердити це цифрами і фактами, зараз же відповідного документа в мене під рукою немає. Що стосується конкретного заходу в Дніпропетровську, то він відбувається в рамках всеукраїнського туру, і якщо приїзд цього кубинського колективу до нашого міста співпав з річницею зникнення журналіста Гонгадзе, то це ні про що не свідчить: триває всеукраїнський тур, який йде за своїм графіком. Окрім цього даною акцією ми хочемо привернути увагу до Куби по-перше, як до країни, де є гарні соціальні результати, які стали можливі завдяки запровадженому там правдивому соціалізму, по-друге, як до країни, що постійно надає Україні допомогу в оздоровленні дітей-чорнобильців. Також ми хочемо, аби люди усвідомили ту безтактність, якої припустився наш Президент стосовно Куби, приєднавшись до президента США в різкій критиці існуючого на Кубі соціально-політичного ладу.

СПЕЦКОР: - Але ж Куба одна з найбідніших країн світу - це щодо економічного стану, а про політичні свободи на острові "Свободи" взагалі не може бути мови, вони там абсолютно відсутні... Чим тоді кастрізм (від "Кастро") кращий за кучмізм, проти якого так палко боровся Мороз, в тому числі розпочавши й дуже активно використовуючи свого часу "справу Гонгадзе"?.. Чим режим команданте Кастро ліпший кучмівської тиранії?

- Мороз не лише виступав, але й виступає проти пережитків цього режиму (Кучми - прим. авт.), які, на жаль, зараз дуже проростають в новій владі, в якій соціалісти практично не представлені (і це незважаючи на те, що соціалісти в уряді Юлії Тимошенко здобули абсолютно непропорційно власному внеску в перемогу Помаранчевої революції три міністерські посади, посади голови Фонду держмайна та ще й губернаторські?! А скільки ж ще хотів отримати ненажерливий 5-ти відсотковий президент Мороз? - прим. авт.). Коментувати стан справ громадянських свобод на Кубі я не буду. Хоча б тому, що ми не маємо морального права втручатися у внутрішні справи інших країн. А ще хочу сказати, що є відомий афоризм - "народ гідний свого правителя". Так замисліться над тим, що за всі ці роки керівництва Фіделя Кастро кубинський народ не вчинив жодного спротиву Кастрівському, як ви називаєте, режимові. Значить більшість кубинців влаштовує стан справ в державі.

- Але відсутність спротиву ще не означає що цей режим гідний, радянська імперія існувала понад сім десятиліть, але ж це аж ніяк не підтвердження її високої й благородної місії...

- Я не збираюсь сперечатись з вами... Ще запитання є?

- Скидається на те, що ви плануєте привертати увагу до Куби тілами напівоголених чорношкірих кубинських танцівниць. Ви вважаєте це адекватним задекларованим вами цілям даної акції? Спосіб досягнення мети адекватний самій поставленій меті?

- Я не можу вважати себе великим знавцем латиноамериканської культури, але наскільки знаю, оголеність тіл в ній є прийнятною річчю. Це - невід'ємна частина цієї культури, це відповідає народній ментальності. Люди у такий спосіб розкріпачуються, відпочивають. Окрім цього, і ви, і я, як і весь український народ, зараз дуже мало щось знає про Кубу та її культуру, як зрештою, і про народні звичаї та традиції багатьох інших країн. Організований СПУ захід якраз і переслідує своєю метою ознайомлення українців з кубинської культурою та самою країною, провокує виникнення до цього інтересу з боку наших громадян. Нехай люди дізнаються про це не з журналістських репортажів-кліше, а наочно, безпосередньо, більш глибоко.

- А чи не вийде так, що переважна більшість городян, знаючи про цей тур з відеозвітів про заходи, що вже відбулись в інших містах України, прийдуть на площу ім. Леніна аби стати свідками безкоштовного стриптизу просто неба? Навряд чи знайдеться багато дніпропетровців, охочих прослухати лекції про кубинську модель соціалізму чи Че Гевару та ще й в п'ятницю, о 19:00...

- За роки незалежності наше вітчизняне телебачення перетворилось на суцільний стриптиз-бар. І нова влада, гуманітарний її блок, по суті нічого не зробила для виправлення цього становища. Я ставлюсь до українського глядача з повагою і впевнений, що він сприйме це шоу (на площі Леніна) не так, як сприймаєте його ви.

- А чому, на ваш погляд, Мороз не береться спонсорувати гастролі українських співочо-танцювальних колективів? Чуже йому ближче рідного, національного?

- Зі зміною планетарної ситуації ми вже не можемо жорстко розмежовувати "своє" й "чуже". Народи живуть на одній планеті, тому повинні бути ближчими один до одного. До того ж соціалісти неодноразово як на Київському, так і на регіональних рівнях сприяли різним культурним програмам. Тому я вважаю, що ваше запитання у такій тональності - недоречне.

- Чи не здається вам, що ця акція скидається скоріше на маргінальне шоу, чи шоу для маргіналів, ніж на культурно-мистецький захід?

- За останніми соціалогічними дослідженнями, в тому числі проведеними і в нашому місті, Соціалістична партія України чітко займає 4-5 позицію в рейтингу найвпливовіших політичних партій. Вже виходячи з цього, нас не можна вважати маргіналами, тому я не думаю, що акція буде сприйнята так, як ви кажете. Саме ж висвітлення акції буде залежати від добросовісності й об'єктивності працівників ЗМІ.

- Скільки коштував цей тур для Соцпартії?

- Це питання не до мене, адже воно знаходиться поза моєю компетенцією.

- Чи володієте ви цифрою щодо вартості дніпропетровських гастролей?

- Ні, не володію.

- Хто-небудь з місцевих соціалістів може назвати хоч приблизну цифру? Кого ви можете мені порекомендувати?

- Моїх знайомих серед кола персон, що супроводжують кубинців - немає.

Після договору про співпрацю СПУ Мороза з російською партією "Родіна", де лідером - одіозний шовініст, депутат держдуми Рогозін, спонсорування соціалістами ідеологічного привіту від милого їм Фіделя Кастро з його моделлю організації суспільно-політичного життя - ще один тривожний дзвіночок нам, українцям, щодо справжньої суті цієї політичної сили, правдивості її місії й завдань.

Цікаво було б дізнатися про долю кубинця, запропонуй він Фіделю прищепити до існуючого на Кубі політичного організму політреформу Мороза. І коли ж Мороз щиріший - коли пропонує подальші демократичні перетворення в країні, які б унеможливили, диктатуру, чи коли хвалить кубинську модель соціалізму, породжену авторитаризмом Кастро? Це Мороз іноді виходив на Майдан чи то був хтось інший, дуже схожий на нього?

Культурний обмін між будь-якими країнами можна лише вітати. Одна справа - милуватися красою і грацією молодих засмаглих жіночих тіл у запальному танці, інша - слухати в супровід дійства пропаганду удаваних переваг соціалістичної системи кубинського зразку. Яких саме? Не дай нам, Боже, дожитися до трусів по талонах... Бідна тоді Україна, якщо її очікує кубинська перспектива.

Зрозуміло, що такими строкатими акціями СПУ додаткових очок у національно-свідомих, патріотично налаштованих українців не набере. Відтак наочно вимальовується кістяк електорату, на який соціалістами взято орієнтир. Та чи додасться від таких голосів користі державі, а партії - честі?

І наостанок про те, з чого і починали - щодо п'ятої річниці викрадення й вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Ця дата - не державний траур, та щирої скорботи від цього в українців не менше. І в день, коли б належало віддати шану безневинно убієнному, посумувати в тихій печалі, не гідно зорганізовувати яскраві розважальні заходи. Шокує, що це роблять люди, які свого часу розрочиналу "справу". Мороз не може не давати собі звіту, що таке "16 вересня" - для України. Чи для нього "справа Гонгадзе" - заїжджена й набридла платівка?:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64