Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Меморандум Ющенка-Януковича: біло-блакитний реванш?

СПЕЦКОР провів бліц-опитування серед політологів, політиків, митців, науковців щодо їхньої оцінки укладеної днями угоди між Президентом Ющенком і лідером "Регіонів" Януковичем. Своїми думками з цього приводу діляться: політолог Владислав Романов, голова обласної філії Національної спілки письменників, поетеса Леся Степовичка, доцент кафедри історії України ДНУ Олег Репан, керівник обласної організації КУНу Юрій Береза, депутат Верховної Ради 3-4 скликань, лідер партії Всеукраїнське об'єднання "СВОБОДА" Олег Тягнибок.

Як загальнонаціональний лідер, Президент Ющенко вчинив правильно

Владислав Романов, політолог, керівник інформаційно-аналітичної агенції "Придніпров'я":

- Укладання подібних угод в політиці - річ звичайна і досягнення компромісів між опонуючими силами не є чимось неприйнятним. Підписуючи меморандум, Віктор Ющенко діяв в першу чергу не як політик, а як державний діяч, як Президент, як лідер нації. Теперішній Пост Віктора Андрійович - найвищий в державі - накладає на нього низку зобов'язань в тому числі вміти знаходити спільну мову зі всіма політичними силами заради стабілізації ситуації в країні. Данне його рішення - відповідальний і зважений крок і здатність робити такі вчинки Ющенко демонструє вже вдруге поспіль. Безумовно, серед цілей, які Президент переслідував цією угодою - забезпечення обрання на посаду прем'ер-міністра Юрія Єханурова. Президент досяг поставленої мети й Україна має свого Прем'єра, що теж дуже важливо. До речі, "за" Єханурова проголосували 289 депутатів і якщо відняти від цієї кількості 50 голосів фракції Регіонів, то Юрій Іванович все одно був би обраним. Залишається сподіватися, що меморандум виконуватиметься й надалі, а новому Прем'єру таки вдасться сформувати високопрофесійну команду.

Віктор і Юлія були крилами Майдану

Голова обласної організації Національної спілки письменників України, головред літературно-мистецького та публіцистичного часопису "Січеслав", поетеса Леся Степовичка:

- Вересень 2005 року в Україні приголомшує політичними несподіванками і практично всі вони - негативні... Нас, помаранчевих, які в часи революції не могли бути ніде, окрім як на Майдані, які там мерзли, хрипли тримали крила. Цими двома крилами Майдану - могутнього красивого птаха людської віри, надії, любові, сподівань, що піднімався до неба - були Віктор Ющенко і Юлія Тимошенко. І коли ми бачимо, що одне крило обрубується, нам, помаранчевим, сприйняти це дуже важко.

Чому відправлено у відставку Юлію Володимирівну? Поясніть нам грунтовно, які для цього підстави?

Відставка Юлії Володимирівни боляче сприймається багатьма людьми, які тепер дезорієнтовані, розгублені, зневірені, яким просто розірвано душу...

Але найбільшою мукою стало для нас нещодавнє підписання Ющенком і Януковичем спільного меморандуму. В листопаді й грудні минулого року вирішувалась доля України і, не знаю, може я не права і треба вміти любити всіх людей, але для мене особисто Віктор Янукович є втіленням зла, брехні, підлості, нахабної безкарності. Чесні громадяни, всі люди доброї волі чекали, аби були покарані ті, хто фальсифікував вибори, а Янукович керував махінаціями. Але замість того, аби їх покарати, Ющенко підписує меморандум з їхнім лідером - головним махінатором. Мені здається це неприпустимим і великою моральної поразкою. Навіть у страшному сні нам не могло привидітися таке в грудні минулого року. Не віриться, що два опоненти-антиподи так швидко змогли знайти спільну справу...

Майдан - це не вся країна

Олег Репан, доцент кафедри історії України Дніпропетровського національного університету:

- До підписання меморандуму ставлюся в цілому спокійно. Є деякі речі, які мені в цьому документі не подобаються, маю на увазі перед усе передбачувану ним амністію фальсифікаторів виборів: якщо вона торкатиметься членів ДВК, ТВК - це одна справа, і зовсім інша - гірша, якщо будуть помилувані вищі посадові особи. В той же час я розумію абсолютну прагматичну, політичну потребу в цьому кроку, як поточну - затвердження нового уряду, так і, скажімо, більш глобальну. Як людина помаранчевого світогляду, розумію, що мої емоції - це ще не емоції цілої країни. Вона - різна. Майдан в будь яких орієнтаціях - політичних, культурологічних, економічних - не вміщає в себе всю країну. Не слід очаровуватись, для того, аби не було розчарувань. Як у мене не було очарування під час Помаранчевої революції, в якій я брав активну участь і від якої аж ніяк не відмовляюсь, так само у мене немає розчарувань від цього меморандуму. Я намагаюсь розмежовувати емоційність й прагматизм, політичну доцільність.

Серед плюсів від укладання угоди - затвердження уряду, применшення для багатьох людей біло-блакитного табору особистої образи за власну поразку, яку вони досі відчувають дуже гостро і для них це продовжує бути суттєвим подразником.

"СПЕЦКОР": - Чи не здається вам, що цей меморандум значно посилює позиції Януковича і створює для нього необхідний плацдарм для ведення подальшої політичної боротьби, сприяє успішному веденню парламентської кампанії?

- Радше навпаки: це може послабити його позиції, адже він у даному випадку виступає угодовцем. Ризикну припустити, що "Регіони", намагаючись зберігти свій бізнес, будуть вести прагматичну політику в тому числі, як мені здається, не йдучи на відкриту конфронтацію з теперішньою владою.

Меморандум - зрада Майдану

Юрій Береза, керівник обласної організації КУНу:

- Цей меморандум оцінюю як зраду Майдана. Не розумію, як можна пробачити порушення законодавства, ігнорувати його головні гасла. Все це може призвести до реваншу, такого самого, який був в 1991 році. Фактично нівелюється перемога Майдана, етичні норми, які були на ньому висунуті.

СПЕЦКОР: - Чи не вважаєте ви цей акт початком тихої біло-блакитної контрреволюції?

- Саме так і є. І взагалі сьогоднішня ситуація дуже насторожує. На Майдані було продемонстровано, що нація встала з колін. Тепер її намагаються знов поставити на коліна?..

"Бандитам - тюрми" відміняється...

Депутат Верховної Ради, лідер партії Всеукраїнське об'єднання "СВОБОДА" Олег Тягнибок (з виступу парламентарія під час зустрічі з громадськістю, Дніпропетровськ 23 вересня, актова зала Будинку Спілок):

- Кажуть, що коли Янукович писав на документі "опозиція" зробив в цьому слові дві граматичні помилки (сміх у залі)...

Репліка: Не знущайтесь з хворої людини!..

Тягнибок: Я не знущаюсь, я кажу те, що є... На ділі з меморандума, зокрема, слідує, що, наприклад, Ахмєтов може спокійно повертатися до України. Його ніхто не чіпатиме, ніяких "політичних репресій опозиції". Всі ті, проти яких порушено кримінальні справи, тепер можуть почуватися комфортно - справи закриють. Більше того, якщо проти когось і відкриють кримінальну справу, вони запросто зможуть прикритися своєю так званою "опозиційністю". Навіть якщо справи - зі скоєних кримінальних злочинів, її фігуранти відтепер надійно захищатимуться меморандумом: вони голоситимуть про їхнє "політичне переслідування". Все! "Бандитам - тюрми" відміняється! Вважайте, що це гасло нам лише снилося...

Меморандумом передбачається аміністія по статтях: "Про перешкоджання здійсненню виборчого права" й "Про неправомірне використання виборчих бюлетенів, підлог виборчих документів, неправомірний підрахунок голосів, неправомірне оголошення результатів виборів". Тобто всі ті, хто фальсіфікував в Мукачевому, під час президентських виборів, проти кого складені протоколи і відкриті кримінальні справи підпадають під амністію. Це - сигнал для всіх: можна фальсіфікувати і надалі. Це взагалі, вибачте за непарламентське слово - капець.

Я спілкувався з парламентаріями інших країн, зокрема Австрії, Британії. Вони казали, що знають й дуже поважають Україну за Помаранчеву революцію, Президента Ющенка, братів Кличків, Андрія Шевченка... Але ж ви, говорять вони, впродовж революції показували по телебаченню, що були фальсифікації, зловживання по конкретних статтях, були названі конкретні дільниці... І запитують далі: "А когось покарано?". Я відповідаю: "Нікого". Вони мені: "На які тоді інвестиції очікує ваша країна? Як ви взагалі можете на щось розраховувати?".

...Меморандумом також предбачено відмову від реприватизації. На Майдані вимагали націоналізації незаконно приватизованих об'єктів. Підписаний Ющенком-Януковичем документ ставить хрест і на цьому гаслі...:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64