Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Олександр ЖИР: "Сьогодні ми є свідками недотримання Президентом Ющенком своїх передвиборчих обіцянок, корупційних скандалів в його оточенні, взаємопроникнення та злиття команд Ющенка і Кучми"

На позачерговому з'їзді партії "Наша Україна" (лідер Віктор Пинзеник), що відбувся 8 жовтня, делегатами було прийнято рішення про повернення цій політичній організації її первинної назви - Партія "Реформи і порядок". Серед причин тому - дискредитація бренду "Наша Україна" корупційними скандалами в оточенні Президента Ющенка, невиконанням Главою держави даних ним передвиборчих обіцянок, взаємопроникненням та злиттям команди Кучми й оточення нинішнього Президента, свідченням чому - склад уряду, сформований Юрієм Єхануровим. Про це, спілкуючись з представниками місцевих ЗМІ, заявив голова Дніпропетровського обласного осередку "Нашої України", керівник Контрольно-ревізійної комісії партії Олександр Жир.

З огляду на розвиток поточної політичної ситуації, Олександр Олександрович також не виключив можливості існуваня певних домовленостей між Кучмою й Ющенком під час виборчої кампанії. Політик припускає, що одним з пунктів вірогідної угоди стала "справа Гонгадзе".

- Журналісти, політологи, експерти сходяться в думці, що Ющенко і його оточення роблять все для того, аби ця справа не була доведена до кінця, тобто щоб були названі і покарані замовники злочину, а не лише його виконавці, - зазначає О. Жир, інформуючи про підсумки конференції, проведеної днями в Києві Інститутом масової інформації, в якій він особисто взяв участь.

Серед можливих союзників ПРП на наступних праламентських виборах політик в першу чергу назвав БЮТ і громадянську партію "Пора" та категорично заперечив блокування й взагалі будь-яку співпрацю з НСНУ. Олександр Жир окремо зупинився на персоні лідерки БЮТ - Юлії Тимошенко, високо оцінівши її діяльність на посаді керівника Уряду й відкинувши звинувачення на адресу колишньої Прем'єрки щодо лобіювання нею інтересів певних фінансових груп, виникнення бензинової й цукрової криз.

- Під час перебування Юлії Володимирівни на керівній посаді в уряді бюджет держави, як би кому не хотілося, виконувався на всі 100 %, - коментує Жир. - І зростання соціальних виплат є плюсом бюджету і це - на користь громадянам... Щодо НЗФ, то Тимошенко проголосила, що завод має бути повернутий до державної власності й далі виставлятиметься на продаж: хто більше дасть, тому він і дістаниться; конкурс буде проведено чесно, перед відеокамерами. Де тут корупція і в чому провина Юлії Володимирівни, де тут лобіювання нею групи "Приват"?.. Коли ціна на пальне пішла вгору і Юлія Володимирівна взяла на себе відповідальність вирішити цю проблему, то Ющенко їй тоді сказав, мовляв, ні, шановна, не лізь. Щодо цукрової кризи - теж відомо, хто і з якою метою її влаштував. Можливо є хтось, хто б справлявся з обов'язками Прем'єр-міністра і краще ніж Тимошенко, та на сьогодні, особисто я, такої людини не бачу... І уж точно, що це - не Єхануров. Викликають занепокоєння вже перші його дії: пригальмовується на користь Росії вступ України до СОТ, відновлюються перемовини щодо подальшої участі України в ЄЕП, ревізуються програми повернення державі вкраденої вартості приватизованих підприємств.

Журналісти поцікавилися думкою Олександра Жира з приводу перебування й діяльності за кордоном колишнього офіцера СБУ з служби охорони президента Кучми Миколи Мельниченка.

- Щодо Мельниченка, то моя позиція така: Коля, повертайся до України, давай тут необхідні свідчення і нехай потім суд дає всім свої оцінки - Кучмі, його оточенню, всім, - відповів полковник СБУ у відставці, колишній очільник тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування справи Георгія Гонгадзе.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64