Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Соціально-політична ситуація на Дніпропетровщині в оцінках експертів

Дніпропетровський центр соціальних досліджень провів опитування серед місцевих громадсько-політичних діячів, політологів, журналістів, представників органів місцевого самоврядування й державної влади на предмет їхньої оцінки соціально-політичної ситуації в регіоні. В анонімному опитуванні взяли участь 52 експерта, в тому числі й автор Інтернет-видання СПЕЦКОР. Ось деякі з отриманих результатів.

40 % вважають нинішню соціально-політичну ситуацію в Дніпропетровській області нестабільною, напруженою. В першу чергу це обумовлено відсутністю керівника ОДА, незавершеністю кадрових змін на районному рівні, а також негативними явищами в економіці, що загострюються.

З оцінок експертів:

"Завищені обіцянки як Президента, так і його команди в регіоні практично у всіх сферах життєдіяльності суспільства при низькому рівні їх виконання призвели до суспільного напруження й невдоволення від взятих зобов'язань".

"Правління Єханурова - повна ганьба для регіона".

"Практично всі соціальні групи перебувають в стані очікування кращих часів без надії на допомогу центральної влади".

"Соціально-політична ситуація в Дніпропетровській області достатньо напружена. Це обумовлено низкою факторів. З початку року намітилася зміна управлінської еліти. Затягнулася епопея з призначенням голови ОДА і, як наслідок, райдержадміністрацій. Це негативно вплинуло і на економічні показники, і на загальну соціально-економічну ситуацію в області. Не сприяли стабілізації й гучні реприватизаційні процеси щодо низки крупних підприємств, які становлять опору регіональній економіці."

21 % експертів оцінили ситуацію як відносно стабільну.

"Резонансні події навколо НЗФ мало відбилися на загальній ситуації в регіоні. Здебільшого це пояснюється позицією Єханурова, котрий зумів дистанціюватися від конфлікта. Після відставки уряду Тимошенко дещо зміниться формат розташування основних гравців - знизиться активність групи "Приват", а також його конкурентів. Одначе, це тимчасове заспокоєння конфлікта ФПГ, який буде тривати в період виборчої кампанії".

"На мій погляд в цій сфері триває застій. Але не без певних просувань вперед у "низах". Територіальна громада стає більш активною, юридично грамотною у відстоюванні власних комунальних, житлових прав. Окремі партії додають їм в цьому суттєву допомогу" - СПЕЦКОР.

21 % експертів оцінили ситуацію як стабільну.

"Яких-небудь різких змін ні в кадровій, ні в економічній політиці не сталося".

Оцінюючи кадрові зміни в місцевих органах виконавчої влади на Дніпрпетровщині, експерти назвали кадрові призначення такими, що не виправдали очікувань, оскільки мали політичний характер і відбулись без врахування професійних якостей кандидатів. Квотне представництво політичних партій забезпечене недостатньо. Відзначається явна перевага двох-трьох партій.

Негативно оцінили кадрові зміни 34 % експертів.

"В місцеві органи прийшли непрофесіонали".

"Кадрові призначення виявилися неефективними (окрім Єханурова)".

"Не побачили заміни гірших кращими."

27 % назвали кадрові зміни незначними.

"Зміни в місцевих органах влади або незначні (на рівні ОДА), або взагалі не відбулися (на районному рівні).

"Безсистемність кадрових призначень у виконавчій владі дозволила закріпитися старим кадрам".

13 % експертів оцінили кадрові зміни позитивно.

"Порадували деякі знакові призначення, які стали можливими завдяки Помаранчевій революції, розвитку демократичних процесів. Але таких призначень могло бути значно більше" - СПЕЦКОР.

"В цілому - позитивно, хоча є свої недоліки. Бракує кваліфікованих кадрів".

Зміни не відбулись - так вважає 8 % експертів.

Оцінка ступеню відкритості і прозорості діяльності в регіоні наступних інститутів за п'ятибальною системою:

Громадські організації - 3,31; ЗМІ - 3,07; осередки партій - 3,05; органи місцевого самоврядування - 2,86; місцеві органи виконавчої влади - 2,8; профспілки - 2;34.

Ступінь впливу політичних партій на підготовку і прийняття рішень органами влади в Україні:

Недостатньо високий - 58 %; дуже високий - 11 %; достатньо високий - 9 %; ніякого впливу - 9 %; окрім НСНУ, ніхто не впливає - 6%.

Ступінь впливу політичних партій на підготовку і прийняття рішень органами влади в Дніпропетровській області:

Недостатньо високий - 50 %; ніякого впливу - 38 %; періодично достатньо високий - 8 %; дуже високий - 0 %.

Найбільш актуальні проблеми для регіону:

Корупція в місцевих органах влади - 17 %; екологічна ситуація - 13 %; стан комунального обслуговування - 12 %; підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги - 10 %; та інше.

Які партії беруть активну участь у вирішенні проблем регіону?

НСНУ - 15 %; СПУ - 13 %; Народна партія - 11 %; СДПУ (о) - 10 %; "Батьківщина" - 8,3 %; ПРП - 7,6 %; Партія Регіонів - 7,6%; та інші.

Які партії будуть використовувати адмінресурс на майбутніх виборах найактивніше?

НСНУ - 24%; Народна партія - 20%; "Батьківщина" - 10%; СПУ - 7%; Партія регіонів - 7%; СДПУ (о) - 7%.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64