Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Любе" знову в Дніпропетровську. Цього разу виступ російського гурту спонсорує депутат міськради, бізнесмен Олександр Жуков - член ПРП

Зорганізовуючи під час виборчої кампанії 2004 року зустрічі кандидата в президенти від СПУ Олександра Мороза з громадськістю міста, необтяжені патріотичними почуттями й добрим музичним смаком соціалісти привертали увагу городян до своїх заходів записами "Любе", що лунали на площах з колонок під малиновими прапорами перед виступом партійного ватажка. Розігрівання електорату піснями на кшталт "За нами Россия, Москва и Арбат", "Травмай, пятерочка, вези в Черемушки меня" та іншими стало тоді традиційною прелюдією політичного дійства. Пізніше, логічним продовженням московських орієнтацій соціалістів стало підписання ними угоди з російською "Родиной" на чолі з одіозним Рогозіним - таки довезла "пятерочка", що називається, "приїхали". Тож, як бачимо, пісенний репертуар був підібраний невипадково - він виявився справжнім дороговказом.

Прикро констатувати, що музичні уподобання лівих дивним чином співпали зі смаком представника цілком достойної право-центристської політичної сили - члена ради Дніпропетровської обласної організації партії "Реформи і порядок", депутата міськради, бізнесмена (керівник ТОВ "Аква-сіті") Олександра Жукова. Той взагалі вирішив почастувати дніпропетровців "Любе" наживо.

Виступ гурту запланований на урочистостях з приводу завершення першої черги реконструкційних робіт на Бульварі Слави, що здійснюються на честь 62 річниці визволення міста від фашистських загарбників коштом очолюваного депутатом-бізнесменом підприємства, а це близько 1,5 млн. грн. До цієї дати, що відзначатиметься 29 жовтня, на Бульварі буде розбито нові клумби для квітів з Євро-підсвітленням, оновлено дорожнє покриття, встановлені лави, контейнери для сміття, проведено освітлення, а також реставровано пам'ятний знак однофамільцю депутата, маршалу Георгію Жукову.

На прес-конференції Олександра Жукова СПЕЦКОР задав запитання щодо політичної коректності й доцільності запрошення російського гурту:

- Лідер проросійського "Союзу" Алєксєй Костусєв, рекламуючи очолювану ним партію, понаставляв бігборди з образливим для національної гідності українців гаслом "С нами Бог и Россия". Таке неподобство безумовно обурює, але не так вже й дивує, враховуючи проповідувані цим політиком цілі та завдання. Ошелешує інше - те, що на берегах Дніпра споріднений з костусєвським гаслом приспів "За нами Россия, Москва и Арбат" лунатиме завдяки старанням людини з партійним квитком ПРП!.. Чи є це рішення виваженим і чи обговорювалася ваша ініціатива з привозу "Любе" на партійній раді?

- У нас была одна страна, - відповідає Жуков (подається мовою оригінала - прим. авт.), - народ сражался за общую победу. Днепропетровск освобождали не только украинцы, но и русские, и армяне, и грузины, и казахи, и т.д. И я ничего в этом плохого не вижу. Вы правильно сказали, моя инициатива была обговорена в партии и я нашел необходимые аргументы. У "Любэ" много хороших патриотических песен... Я бы не хотел разделять на "наших" и "не наших", на Россию и Украину. Считаю, что искусство должно быть вне политики.

Наскільки сказане депутатом знаходиться в руслі сповідуваної право-центристською силою ідеології - вирішувати, звичайно, самим партійцям. Реагучи ж на отриману відповідь, СПЕЦКОР дозволяє собі зробити наступний коментар.

Форсували Дніпро й звільняли місто, справді, люди багатьох національностей, та хіба про них йдеться в піснях "Любе"? Де там згадувані депутатом вірмени, грузини, казахи, не кажучи вже про українців? Російський гурт "Любе", що є цілком логічним, співає про тих, за ким були "Россия, Москва и Арбат". Взагалі, репертуар "Любе" відзначається специфічною, російською військово-патріотичною тематикою і, природно, розрахований саме на росіян. Чи доречні ці пісні тут, на наших українських берегах, до того ж саме в річницю визволення від фашистських загарбників? Чому ті з українців-визволителів міста, що вціліли, та їхні нащадки мають слухати не українські, а російські пісні, не про свою рідну Батьківщину, а про далекі північні краї-"черемушки"? Хіба це припустимо? Російські пісні про Росію - це файно, але український патріотизм, любов до рідної землі й шану до подвигу українського солдата вони не підживлюють, бо й не повинні. Невже в нас немає своїх майстерних виконавців української військово-патріотичної лірики? Чого ж їх міняти на якесь "Любе"?

Чому взагалі, з якої такої милості депутат міськради українського міста, член облради ПРП взявся за організацію концерта російської групи? Чи не краще було б замість того, аби вкладати українські кошти в російський шоу-бізнес, запросити українських музик чи профінансувати додаткові реконструкційні, оздоблювальні, інші роботи з благоустрою Бульвару, району, міста? Чи відомі випадки, коли російські депутати спеціально запрошували б на свої свята українські гурти?

Після пресової конференції СПЕЦКОР поспілкувався з іншими членами місцевої організації ПРП. Правдиві українські патріоти погодилися з почутими претензіями. Їм шкода, що вибір мецената впав саме на "Любе". Але при цьому було зазначено, що такому розвитку подій "посприяла" низка форс-мажорних обставин. Зокрема, з різних причин не вдалося запросити провідних українських виконавців, а деякі з відомих гуртів або були в місті не так давно, або збираються сюди за своїм графіком незабаром.

До обміну думок згодом приєднався і сам О. Жуков. Він сказав про те, що йому хотілося б побачити на урочистостях Софію Ротару, але, на жаль, не склалося. Разом з "Любе" виступатиме український гурт "Шанс". Депутат-бізнесмен також пообіцяв СПЕЦКОРУ спробувати, за можливістю, відповідним чином скорегувати репертуар росіян для концерту в Дніпропетровську, знайшовши слушним зауваження журналіста про недоречність на святковому заході пісні про "Россию, Москву и Арбат".

Перевірені часом, на відміну від новоспеченого Жукова, національно-свідомі "пеерпівці" сказали, що в будь-якому разі партійні прапори не майоритимуть під час виступу російського гурту і "підуть" з заходу відразу ж після закінчення, сказати б, офіційної частини. Коли СПЕЦКОР поцікавився чи в курсі запланованого Жуковим концертного заходу голова обласного осередку ПРП, колишній депутат ВР Олександр Жир, почув у відповідь, що Сан Санич цим не займається. А дарма. Авторитет партія здобуває роками, а втратити його може за одне-два "мєропріятія".:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No error: 0 in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64