Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Юлія ТИМОШЕНКО: "Я свято вірю в нашу перемогу!"

24 листопада Дніпропетровськ відвідала лідер БЮТ, голова партії "ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко. Свій візит до рідного міста напередодні офіційного старту парламентських перегонів Юлія Володимирівна мотивувала бажанням набратися душевних сил, енергетично підзарядитися від спілкування зі своєю малою батьківщиною перед початком виснажливого виборчого марафону.

Колишня й одночасно, за висловлюваннями самої Леді Ю, майбутня Прем'єрка завітала до школи, де навчалася, побувала в "хрущовці", де свого часу мешкала, відвідала університет, в якому здобувала вищу освіту, дала прес-конференцію, взяла участь в прямому ефірі на місцевому телебаченні.

На зустрічі з представниками ЗМІ Східної України Ю.В. Тимошенко назвала майбутні парламентські вибори фактичним всенародним обранням Прем'єр-міністра (як відомо, прем'єрські повноваження з набранням чинності політреформи будуть суттєво розширені). За словами Юлії Володимирівни, ці вибори є також відмінним шансом для очолюваної нею політичної сили вибудувати сильну владну вертикаль від районної до Верховної Ради.

- Чим ближчою наша команда ставатиме до здобуття поставленої мети, до можливості наведення порядку в країні, тим більше бруду виливатиметься на нас, - спрогнозувала пані Тимошенко. - Ми повинні бути готовими до всіляких випробувань.

Основна боротьба в парламентській кампанії, на її переконання, точитиметься між БЮТ та блоком Януковича - ці сили нині є найбільш потужними в країні і саме БЮТ, а не НСНУ, чий рейтинг останнім часом значно знизився, здатний стати на перешкоді біло-блакитному реваншу, загроза якого є цілком реальною.

- Це буде пряма боротьба, - заявляє очільниця БЮТ. - Наша команда має достатню підтримку як на Заході, так і на Сході країни. Я свято вірю в перемогу, тому що наша мета є світлою.

Щодо коаліції з політичною силою Віктора Ющенка, то Юлія Тимошенко наголосила на необхідності єднання зусиль, але скоріше за все це станеться вже в Верховній Раді: в парламентській кампанії вони йтимуть паралельними курсами без взаємопоборювань. При цьому Юлія Тимошенко зазначила, що вона в жодному разі не є конкурентом для Ющенка, адже йдеться про вибори не Президента, а Прем'єра. Відтак Леді Ю висловила надію на підтримку з боку Віктора Андрійовича.

Відповідаючи на закиди стосовно погіршення економічної ситуації, яке буцімто сталося за часи керування нею Урядом, Юлія Тимошенко акцентувала на тому, що економічні показники за правління кучми-януковича були суцільно сфальшованими: відносно благополучними вони виглядали лише на папері.

- Ми мали розчистити ці авгієві конюшні, - говорить Юлія Володимирівна, - і саме розпочате очищення економіки було поставлено мені в провину... Звинувачення мене у всіх негараздах стали для посадовців-чоловіків традицією. Я була перетворена ними на таку собі невістку, яка винна у всіх гріхах.

Коментуючи претензії колишнього держсекретаря Олександра Зінченка щодо присутності серед її соратників Михайла Бродського та Олександра Волкова, очільниця БЮТ зауважила, що "кожен політик має перед усім вивчати власну історію". Вона нагадала, що Зінченко прийшов до табору помаранчевих з СДПУ (о), але, незважаючи на це, він отримав шанс реалізувати себе в новій команді.

Підкреслюючи свою бездоганну репутацію, Помаранчева Принцеса поінформувала про рішення 46 суддів двох палат Верховного Суду закрити понад півтори сотні справ, порушених минулим режимом проти неї особисто, членів її сім'ї, родини, однодумців.

Блок Юліїї Тимошенко консолідуватиме національно-демократичні сили й вестиме їх до перемоги під прапором, що має кольори української вишиванки: червоний (такого кольору на прапорі серце) та чорний (напис "Блок ЮЛІЇ Тимошенко") на білому тлі.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64