Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Леді Ю пропонували хабаря у $ 300 млн. за "Криворіжсталь"

Перебуваючи з візитом у Дніпропетровську, очільниця БЮТ Юлія Тимошенко зробила цілу низку цікавих меседжів. Зокрема про те, що звільнення її з посади голови Уряду сталося в результаті змови нових ("помаранчевих") і старих ("біло-блакитних") кланів, а кампанія з дискредитації Прем'єрки була добре спланованою акцією, яка розпочалася від моменту очолення нею Кабміну.

Юлія Тимошенко про...

(занотовано на зустрічі з представниками ЗМІ Східної України. Дн-ськ, 24.11.2005)

...Уряд:

"Економічні показники уряду Януковича були цілковитим обманом"

- Мені і моєму Уряду закидають, що ми щось не так робили. Я прийшла на керівну посаду для того, аби працювати чесно. Якщо називати речі своїми іменами, то економічні показники уряду Януковича були суцільним обманом. Відразу після приходу до влади Помаранчевої коаліції податкова адміністрація, митниця, СБУ, прокуратура документально визнали, що в 2004 році було повернуто більше 5 млрд. грн. ПДВ на неіснуючий експорт, тобто така сума була відшкодована з державного бюджету за фіктивний експорт, за товари, які значилися лише на папері. Це чисте відмивання бюджетних грошей. Якщо 5 млрд. - це лише відшкодування ПДВ, то тоді обсяг задекларованого експорту є, як мінімум, на 25 млрд. більшим за відшкодовану суму. А це є значною частиною ВВП. Отже виходить, що такої значної долі ВВП взагалі не існувало в природі.

З іншого боку - імпорт: поза обліком перебувало близько 90 %. Це - цілковита контрабанда. Ми що, мусіли зберігати такі явища й робити вигляд, що все гаразд? Ще один приклад. ВВП у нас впав через тотальне падіння показника оптової торгівлі. Коли ми розібралися, що таке оптова торгівля, то побачили, що це ті товари, які багаторазово перепродавалися в рамках держзабезпечення: для НАК "Нафтогаз", для "Укрзалізниці". Товари продавалися за цінами в 20 разів дорожчими від їхньої реальної вартості. І цей ланцюжок оптової торгівлі продовжувався і повторювався. Коли Кабмін видав постанову про те, що матеріально-технічні ресурси державних підприємств і установ мають поповнюватися на спеціальних тендерах, обсяг оптової торгівлі впав втричі. Чому він впав? Тому що товари отримали свою реальну ціну.

Невже ми і надалі повинні були підтримувати такі фікції? Впевнена, що ні. І ми сказали, що реальні показники економіки зовсім інші. Насправді мали місце великі крадіжки з держбюджету, які подавалися як зростання ВВП. Я думала, що в інтересах Уряду і Президента, відкрити громадянам країни очі на існуючий стан речей.

Цілеспрямована, організована кампанія з дискредитації Уряду, яким я керувала, й моєї відставки почала запроваджуватися від моменту мого призначення на посаду Прем'єр-міністра.

...конфлікт навколо НЗФ:

"Мене "прибрали" з посади "помаранчеві" й "біло-блакитні" клани, що надто швидко знайшли спільну мову "

- Пан Кармазін - права рука Петра Порошенка. Петро Олексійович через те, що не має довіри в суспільства, не може висловлювати звинувачення проти кого-небудь так, аби вони мали дієвий ефект. Кармазін став його рупором. Я не хочу коментувати те, що каже проти мене Кармазін. Щодо НЗФ. Сказати, що завод був приватизований нечесно - значить нічого не сказати. Це підприємство Віктор Пінчук умовно придбав за декілька мільйонів доларів, хоча насправді воно коштує не менше $ 1 млрд. Хто дав право робити такі подарунки за рахунок держави? Суд визнав, що завод повернуто до держвласності. Де тут і з якого боку, які лобіювання? Але незважаючи на те, що підприємство перебуває в державних руках, протягом вже чотирьох місяців Фонд держмайна не ставить його акції на облік, не бере на баланс. Це - незважаючи на рішення Верховного Суду України про те, що НЗФ є державним підприємством. Чому так? Я думаю, відповіді навіть для людей необізнаних - очевидні.

Переконана, допоки не прийде нова влада, Нікопольський феросплавний не буде взятий держмайном на облік як державне підприємство. Адже теперішні її представники, починаючи від найвищих посадових осіб і закінчуючи конкретними депутатами. були проти встановлення справедливості. Вони зацікавлені у збереженні заводу у власності Пінчука. Чому це так відбувається? Відповідь на поверхні. Власне, мене й "прибрали" з посади старі і нові клани - помаранчеві й біло-блакитні - які дуже швидко знайшли спільну мову і об'єдналися: вони вважали, що тепер зможуть поділити всю Україну, як їм заманеться. Тож Пінчук вже уклав угоду про продаж цього заводу... В дискредитації намагання навести порядок і рішення Верховного Суду взяли участь більшість міністерств і міністрів, які були моїми підлеглими, і в цьому "шоу" також були задіяні люди з оточення Президента.

(СПЕЦКОР: пізніше, виступаючи в прямому ефірі місцевого телебачення, Юлія Тимошенко розповіла про невдалу спробу певних зацікавлених осіб дати їй хабаря у доволі кругленьку суму - $ 300 млн. (!) - за прийнятне для них рішення щодо "Криворіжсталі": "щоб не виставляти КМК на конкурс, а просто дооцінити в закритому режимі". Після того, як вона відмовилась, ця сума, за словами Юлії Тимошенко, помандрувала міністерствами, депутатськими фракціями й іншими високими кабінетами. Згодом Леді Ю було звільнено з посади голови Уряду.)

...чоловіків-політиків:

"Вони стільки "нахомутали..."

-Те, скільки вони "нахомутали" в політиці, економіці, в сфері організації держуправління, доведеться виправляти не одній жінці, а може й цілому поколінню жінок.

Юлія Тимошенко також виступила за те, аби 50 % вирученої від успішної приватизації "Криворіжсталі" суми було витрачено на компенсацію громадянам їхніх внесків в Ощадбанк, а близько 10 % - на потреби розвитку регіону, зокрема, вирішення екологічних проблем Криворіжжя. Лідер БЮТ визнала за можливу оптимізацію розподілу коштів з консолідованого держбюджету між центром та регіонами, зазначивши що по відношенню до регіонів-донорів це може бути в пропорції 50/50. Колишня Прем'єрка серед іншого підкреслила переваги вступу України до СОТ. В числі позитивів такого кроку - зняття квоти обмежень для експорту металургійної продукції віичизняних підприємств.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64