Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Кожен молодець на свій взірець

Як відомо, слово - не горобець. До уваги читачів деякі з яскравих висловів відомих українських й російських політиків, занотованих СПЕЦКОРОМ, що пролунали в Дніпропетровську. Як то мовиться, "кожен молодець на свій взірець".

"Пуповину розрізали... цицька залишилась"

Народний депутат Валерій Пустовойтенко про природу україно-російських стосунків в контексті газового конфлікту, що спалахнув між державами:

- Голова Верховної Ради Володимир Литвин в інтерв'ю "Комерсанту" сказав, що нам потрібно розірвати пупок, тобто відірватися Україні від російської пуповини. Коли дітей народжують, пуповину розрізають, зав'язують, але ж цицька все одно залишається. Її все одно треба ссати. Хочеш-не хочеш, але про це завжди потрібно пам'ятати.
(Дніпропетровськ, прес-конференція в Будівельній академії, 26 грудня, 2005р.)

Тимошенко - яскравий політик

Петро Порошенко про Юлію Тимошенко:
- Я отношу Тимошенко к разряду безусловно ярких политиков, способных генерировать интересные идеи, которые следовало бы реализовывать… На день рождения я отправил ей букет цветов и небольшой сюрприз, какой - пусть это останется маленькой тайной.
("Теледебати" на 51 каналі, 08.12.05, Дн-ськ.)

Іван Іванович плаче...

Депутат Верховної Ради, Віктор Борщевський (КПУ) про міського голову і комунальні тарифи:
- Горсовет в который раз повышает тарифы и при этом Иван Иванович плачет, что коммунальное хозяйство разваливается, но ни одно повышение не привело к конструктивным изменениям в жилищном хозяйстве… Я б на месте Ивана Ивановича стал бы вместе с нами и не плакал, а сказал бы: "Давайте протестовать вместе!".

Найцінніший свідок - мертвий свідок

Павло Лазаренко телефоном з Сан-Франциско про перспективу свого повернення:
- На жаль, тих, хто не бажає мого повернення, досить багато. Я є носієм дуже важливої, цінної, інформації. Вона стосується не лише Кучми й кучмістів, але й колишніх моїх партнерів. Це завжди небезпечно. Є така приказка: "Найцінніший свідок - мертвий свідок".
("Теледебати" на 51 каналі)

...Імені нацистських комісарів

Народний депутат, лідер ВО "СВОБОДА" Олег Тягнибок на зустрічі з громадськістю міста:
- ...Не можна уявити, щоб в Лондоні якась з вулиць була названа, приміром, "Імені нацистських комісарів", а в Парижі стояв пам'ятник Гітлеру, - це ж нонсенс, - виступає Тягнибок, - а у нас в Україні пам'ятники катам українського народу та вулиці, названі на їхню честь - звичайна річ. Один лише Кіров особисто підписав розпоряджень на знищення сотень тисяч українців, а в українських містах його ім'я й досі увіковічують проспекти і вулиці. Абсурд! Імперська символіка і топоніміка повинні бути ліквідовані!

VIVA LA CUBA!

Секретар з питань ідеології обкому СПУ Валентин Рибалка про здобутки соціалістичної Куби:
- За основними соціальними показниками соціалістична Куба досягла куди більших результатів, ніж Україна і за ними ця країна набагато більше наближена до стандартів об'єднаної Європи, ніж ми, які прагнемо туди вступити: перед усе я маю на увазі показники в таких галузях як освіта і медицина.
(з інтерв'ю "СПЕЦКОРУ")

Украина - столица постсоветского пространства

Російський журналіст Сергій Доренко про Помаранчеву революцію:
- Сегодня столица СМЫСЛОВ - здесь, в Украине. Я считаю и уверен в этом, что процессы производства делятся по шкале. Моя шкала такая: производство сырья - низшая ступень, кстати, это то, к чему Путин ведет Россию; далее по возрастающей - производство промышленных и непромышленных товаров, производство технологий и инноваций, и высшая ступень - производство смыслов. Смыслы производили, например, Христос, Французская Революция и несмотря на то, что она давно закончилась, ее принципы правят миром - свобода, равенство, братство. Таким образом, сегодня Украина производит смыслы и экспортирует их. И для смыслов не существует никаких барьеров, они проникают всюду. В настоящее время Украина из страны, которая шла в фарватере России, превратилась в столицу постсоветского пространства. Скажите мне, а где еще производятся смыслы? Назовите мне страну, город и я тут же поеду туда, может это Ашхабад? Понимаете, да?
(Дніпропетровськ, 9 грудня 2004 р., прес-конференція в штабі С. Чукмасова):: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64