Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Відставка Уряду - безвідповідальне рішення і прояв політичного егоїзму", - йдеться в заяві Громадянського блоку "ПОРА-ПРП"

Громадянський блок "ПОРА-ПРП" розцінює вчорашнє (10.01.06) голосування Верховної Ради повідставці уряду як безвідповідальне рішення парламенту, що не має нічого спільного з національними інтересами, і є вищим проявом політичного егоїзму.

Мотивом цього рішення є прем`єрські амбіції окремих політиків.

Так поводяться лише безвідповідальні, безпринципні та безідейні політикани.

Нові політики у новій Україні мають поводитися по-новому.

Вчорашнє (10.01.06) голосування парламенту довело до політичної межі антидержавну лінію, вибудувану попередніми рішеннями:

1. провал законів по вступу до Світової Організації Торгівлі.
2. ухвалення закону про недоторканість депутатів місцевих рад.
3. збільшення зарплат та пенсій для народних депутатів України.
4. блокування діяльності Конституційного суду

Вони доводять, що цей склад ВРУ не має морального права на існування. Ця Верховна Рада демонструє найгірші зразки старої політики - кон'юнктуру, вузькопартійні інтереси та неприкритий популізм.

Протиприродній союз учорашніх революціонерів з відвертими ворогами демократії,так само як і меморандум з Януковичем, знову відкриває двері для вчорашнього режиму. Така загроза може виникнути у разі формування коаліційного уряду з "колишніми", як зараз так і після виборів.

Тому Громадянський блок "ПОРА-ПРП", який будує свою діяльність на нових принципах політики, вимагає від усіх демократичних сил негайно взяти зобов`язання перед суспільством про формувння парламентської більшості за результатами майбутніх виборів до Верховної Ради України.

Ми звертаємося до всіх, хто цінує завоювання української демократичної революції, поставити національні інтереси вище вузькопартійних.

11/01/2006
Заяву надіслано Прес-службою "ПОРА-ПРП"
(Контактна особа - Мар'яна Почтар):: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64