Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Шерше ля Ю

Останнім часом політичні опоненти Юлії Володимирівни з пропрезидентської "Нашої України" та деяких інших політугрупувань звинувачують лідерку БЮТ в блокуванні з антипомаранчевими силами, "інкримінуючи" їй утворення так званого альянсу з біло-блакитними, червоними, "вованами" й тими, в яких все Не Так. Скидається на те, що колишні помаранчеві побратими, продовжуючи посилено паплюжити ім'я екс-Прем'єрки і всіляко роздмухувати вигаданий ними ж самими й активно нав'язуваний суспільству образ "Тимошенко-зрадниці", - остаточно втратили або совість, або розум.

Чи сталося це внаслідок "отруєння" російським газом, чи руйнівної атаки якихось інших шкідливих речовин (Новорічні свята, розумієте), але вони, вибачте на слові, немов очманіли: з телевізійних екранів, динаміків радіоприймачів, на шпальтах ангажованих друкованих видань верещать про зраду Юлією Володимирівною національних інтересів, таврують ганьбою її ім'я на спеціально зорганізованих мітингах, записуючи лідерку БЮТ разом із Януковичем і кампанією у "п'яту колону".

Зрозуміло, що подібні штучні нагнітання є нічим іншим, як спробою завдяки чорному піару й різноманітним політичним спекуляціям підвищити рейтинги заплямованої корупційними скандалами "Нашої України" та цілої низки відвертих аутсайдерів парламентських перегонів - уламків колись єдиної й потужної Помаранчевої коаліції, надійним форпостом якої якраз і був очолюваний непохитною Леді Ю іменний Блок.

Розповсюджуючи в своїх коментарях стосовно продемонстрованої фракцією БЮТ принципової позиції в голосуванні за відставку уряду Єханурова наклепницькі, некоректні й абсурдні звинувачення на адресу Юлії Тимошенко - жінки-блискучого політика - її колишні колеги-чоловіки з Уряду і навіть фракції (що прийшли в парламент під надійним крилом БЮТ та на повірку виявились надто далекими від дотримання елементарних правил ділової й політичної етики), якось кокетливо при цьому замовчують про кардинальну, світоглядну різницю в мотиваціях БЮТ та інших фракцій, які ситуативно і зовсім неприродно опинилися в ролі "однодумців" Юлії Володимирівни. Вже й склали міф про сформовану в ВР більшість.

Хіба не ясно, як Божий день, що "Регіони", комуністи, "вовани" й ті, що роблять все Не Так відправляли Кабмін у відставку через ненависть до Майдану, в той же час "бютівці" висловлювали недовіру Уряду через поступове втрачання ним вірності проголошеним Помаранчевою революцією ідеалам, декларованим програмовим цілям, а газове "Соглашеніє", підписане на шкоду національним інтересам, стало тут останньою краплею.

За розв'язаною антитимошенківською кампанією, що більше схожа на істерію "в соплях і сльозах" та мусованими плітками про буцімто різке, ледь не катастрофічне падіння рейтингу БЮТ, чітко простежуються заздрощі політичних конкурентів до успішної ходи очолюваної Юлією Тимошенко сили, яка дедалі збирає все більше нових прихильників.

Розвиток ситуації зайвого разу дає можливість переконатися в тім, якої стратегічної помилки припустився Президент, так легко і необачливо позбувшись надійної й перевіреної часом соратниці.

Будучи главою держави, Віктор Андрійович повипускав чимало джинів, ставши їхнім заручником. Загнати їх назад в герметичні горщики під силу лише рішучому й вольовому політику, якою є Юлія Тимошенко. Відтак Президенту лише можна порадити: "Шерше ля Ю!".:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64