Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


ВЕРБАС ЗНИКАЄ У ПОЛУДЕНЬ

Минула, 33-тя сесія міськради ознаменувалася серед іншого тим, що своєю присутністю її вшанував директор "Дніпрошини", депутат-"батьківщинець" В.В. ВЕРБАС. Марнувати на виконання депутатських обов'язків весь день Віталій Володимирович не став, обмеживши своє сумління першою половиною сесії, що тривала з десятої до дванадцятої години. Згідно з офіційними даними розповсюдженого серед народних обранців підсумкового бюлетеня реєстрації присутності депутатів на сесіях протягом 2002-2005 рр., за кількістю пропусків "батьківщинець" поступається лише депутату П.О. Лозі, який протягом вказаного періоду був присутній лише на двох з 32 сесій.

- На сесіях Вербаса практично не буває, участі в роботі комісій він не бере, на інформаційно-методичних нарадах не з'являється, - ділиться зі СПЕЦКОРОМ своїми спостереженнями в кулуарах міськради один з завсідників сесій (через хворобу пропустив 2 з 32), старійшина міського парламенту, голова постійної комісії Анатолій Кузьмович Нємикін. - Я двічі бесідував з ним з цього приводу, але безуспішно: це ніяк на нього не вплинуло. Поведінка Вербаса не може не обурювати. Ну, я не знаю, як її можна розцінювати інакше, ніж насмішкою над депутатством.

- Донедавна я взагалі не знав, як Вербас виглядає, що називається, живцем, бачив лише його фотографію, - говорить депутат зі стовідсотковим показником відвідуваності Віктор Серженко. - Наочно мені його показали нещодавно.

На вкрай незадовільну відвідуваність Вербасом сесійної зали й формальність виконання ним депутатських обов'язків СПЕЦКОРУ свого часу вказували й інші депутати, сумлінність яких поза сумнівом, зокрема Валентин Староконь (не пропустив жодної сесії) та Загід Краснов (був присутній на 28 з 32 сесій). Останній, до речі, сказав, що бачив Вербаса лише на одному сесійному засіданні.

Завдяки розданому підсумковому бюлетеню реєстрації присутності депутатів міськради на інформаційно-методичних нарадах та сесіях, СПЕЦКОР нарешті дізнався точні (якщо вірити документу) цифри.

Отже з бюлетеня слідує, що з 6-ти інформ-метод. нарад, проведених в 2002 р. Вербас був на одній; з 9-ти у 2003 р. - теж на одній. Повністю проігноровані депутатом 8 нарад в 2004 і 7 в 2005 роках.

Статистика відвідуваності Вербасом сесій згідно з даними підсумкового бюлетеню така: з 6 сесій, проведених у 2002 році, Вербас був присутній на 2; в 2003 році не був присутнім на жодній; з 9 сесій у 2004 році взяв участь в роботі 4-х і стількох же з 11, проведених у 2005р. Отже, загалом виходить, що з 32 сесій Віталій Володимирович пропустив переважну більшість - 22 сесії.

Розбіжності в показах депутатів й бюлетеня (якщо його не виправлено "заднім числом") легко пояснюється, адже, навіть якщо Вербас і знаходиться в залі, то сидить скромно на гальорці й "не висовується" - за весь час не підходив до мікрофону жодного разу - виконуючи свою роль депутата лише формально і то тільки до обідньої перерви, під час якої йде геть. "Вербас зникає у полудень" - це не назва шпигунського детективу, а один з "принципів" депутатської, з дозволу сказати, діяльності віднедавна прилипшого до "Батьківщини" Вербаса й посівшого у її виборчому списку, дуже ймовірно, прохідне місце до міськради наступного скликання.

Цікаво, що ж все-таки зв'язало Вербаса з "Батьківщиною"? І чому він так прагне знову здобути депутатський мандат? Оскільки, як можна переконатися, до виконання депутатських функцій в нього тяги немає, то чи не виступає тут головним пунктом мотивації прагнення мандату, дарована цим документом недоторканність, яка на практиці означатиме ніщо інше, як непідсудність народних обранців? Для керівника підприємства з таким капіталообігом недоторканність може стати у пригоді.

До речі, про недоторканність Юлія Володимирівна вже якось висловлювалась, і як її можна було зрозуміти, вона не лише проти цього явища, але й вимагатиме від здобувших мандати "батьківщинців" зречення своєї недоторканності. Чи чув про таке Вербас? А може він сприймає слова лідерки партії як звичайнісінькій рекламний трюк і не ставиться до них серйозно, розуміючи, що на практиці досягти такої благородної мети майже нереально.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64