Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Олександра Кужель іде з політики і... відряджає свого сина з вузівської лави до війська

Перебуваючи з візитом у Дніпропетровську, президент аналітичного центру "Академія" Олександра Кужель заявила, що після дванадцятирічного перебування в політиці прийняла, за її словами, нелегке для себе, але зважене рішення - піти звідти, проте обіцяла моніторити владу й надалі. Пані Кужель також висловилась за формування політичної коаліції вже зараз з тим, аби після виборів був сформований дієздатний уряд незалежно від його кольорової гами. А ще вона поінформувала представників місцевих ЗМІ, що, перевівши свого сина з денного на заочний факультет, відрядила його на армійську службу у Прикордонні війська... "Ого?! Ого?! Ого?!"

Олександру Володимирівну не влаштовує те, що "...вкотре українському суспільству пропонують голосувати не за політичні програми, а серцем, нирками та чим завгодно. Знову ми маємо вибори без вибору... Це все тому, що немає справжньої політичної сили, яка б мала на меті захищати інтереси всього народу, а не свого бізнесу... Ситуація навколо виборів-2006 зайвого разу доводить, що змагання відбуваються не між політичними програмами, а на рівні безвідповідальних декларацій й популістських обіцянок з застосуванням широкого асортименту "брудних" технологій... Зараз суспільство зомбується шляхом замовлених соцдосліджень, мають місце маніпуляції громадською свідомістю бізнес-групами, які використовують політичні гасла". Через це Олександра Кужель відмовляється від участі в сьогоднішній політиці.

Серед факторів, що сприяли такому рішенню - ігнорування теперішньою владою понад трьох десятків розроблених очолюваним нею Центром програм з різних аспектів державної політики, зокрема в галузі оподаткування, підбору кадрів. Так, за даними проведеної "Академією" експертизи кадрових призначень, близько 35 % голів райдержадміністрацій не мають вищої освіти, а на Харківщині одну з таких відповідальних посад зайняв помічник кочегара - людина, яка не має навіть середньої освіти.

Мінорного настрою, який не спонукає до активної політичної діяльності, додає Олександрі Кужель й те, що через внутрішні суперечки фактично поза виборчим процесом опинилася "Трудова Україна" - партія, в якій Олександра Володимирівна брала найактивнішу участь, визнаючи за цією політичною силою великі перспективи, працюючи на її успіх. Пані Кужель називає теперішнього її керівника Валерія Коновалюка нелегітимним, який користується підтримкою лише трьох з 27 регіональних організацій. Проте це не заважає йому, маючи партійну печатку, зберігати за собою цю посаду, загострюючи конфліктну ситуацію. Однодумці Кужель намагаються відстояти свою позицію в суді.

Характеризуючи загальну політичну ситуацію, яка склалася в 2005 році і зберігає статус кво у нинішньому, Кужель дає їй визначення "болото".

- Кажуть, що найголовнішим досягненням є те, що в Україні мир,- зазначає Кужель. - Теперішній стан, в якому перебуває країна, враховуючи кількість конфліктів, що виникли на політичному грунті як в середовищі політичних еліт, так і серед простих громадян, скоріше нагадує таку собі приховану "холодну війну". Потрібно нарешті вийти зі стану постійної нервової напруги, що загрожує небажаними наслідками.

Досягати поставленої мети О.В. Кужель планує в тому числі здійсненням серйозного моніторингу парламентських перегонів-2006 з подальшим оприлюдненням результатів у ЗМІ задля протидії всіляким маніпуляціям й "брудним" технологіям, а також проведенням комплексного політичного аудиту програм, декларацій, заяв суб'єктів політичних процесів. Для цього вже створена Експертна рада, в склад якої увійшли політичні аналітики, громадські діячі, журналісти та інш.

- Кожна людина повинна знати правду, адже тільки так можна зробити вільний політичний вибір, - впевнена Олександра Володимирівна. - Отже, ми починаємо масштабний громадський рух за "екологічно безпечний" інформаційний простір і оголошуємо війну інформ-маніпуляторам й маніпуляціям.

Цікавинкою пресового заходу стало повідомлення пані Кужель про те, що вона, перевівши свого сина з денного на заочне відділення, відрядила його в Прикордонні війська, де він несе службу вже третій місяць. Задовольняючи цікавість журналістів, Олександра Кужель зазначила, що це зроблено не через те, що її син чимось "проштрафився" чи впав у немилість, а заради гартування молодої людини й вироблення нею справжніх чоловічих якостей.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64