Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Если в кране нет воды...", Леонід Аркадійович не винний. Проблема - в діючій системі функціонування ЖКГ

Після нетривалої перерви головний поборник комунальної реформи в області - Леонід Турчин - отримавши пропозицію від губернатора Надії Дєєвої, повернувся на посаду, яку свого часу обіймав. Тепер він знову заступник голови Дніпропетровської ОДА з питань будівництва і ЖКГ, щоправда, покищо формально - в якості в.о. Своє повернення Леонід Аркадійович відзначив прес-конференцією в місцевій філії спілки журналістів.

Майбутнє житлово-комунального господарства Леонід Турчин бачить в демонополізації галузі, запровадженні там ринкових механізмів. Він виступає за приватизацію ЖЕКів, що має спричинити конкуренцію між ними: недієздатні припинять своє існування, сильні - піднімуться. Такий природний відбір працюватиме на споживача послуг й оздоровлюватиме загальну ситуацію в комунальній сфері. При цьому Леонід Аркадійович посилається на відповідний позитивний досвід Дніпродзержинська, де в приватні руки передано обслуговування майже 70 % житла.

За словами в.о. заступника голови облдержадміністрації, в цьогорічному бюджеті області на реформування ЖКГ передбачено 73 млн. грн. Для порівняння: в 2003 р. на це не було виділено жодної копіки; в 2004 р. - 54 млн. грн.

Серед низки важливих програмових тез, висловлених Леонідом Турчиним - від котельної до радіатора повинен бути єдиний господар, який би, маючи право найняти на транспортування тепла й обслуговування мереж або той же ЖЕК, або іншу фірму, ніс повну відповідальність за постачання тепла в помешкання.

- Це для того, аби споживач знав, до кого потрібно звертатися в разі виникнення негараздів. - говорить Турчин. - Сьогодні ж проблема полягає в тім, що ЖЕКи посилають скаржників до тепловиків, а ті - назад в ЖЕКи. Поки людина ходить по цьому колу, настає весна і проблема залишається невирішеною і на наступний опалюваний сезон. Я відстоював таку позицію і на колегіях, і на нарадах - ніяких зауважень чи заперечень висловлено не було, але справа не просувається, ніхто нічого не робить... Через відсутність відповідального господаря і виникають аварії, подібні Алчевській... Тут винна діюча безгосподарна система. Її потрібно ламати.

Торкаючись питання проплати населенням комунальних послуг, зокрема тепла, Леонід Аркадійович запропонував присутнім журналістам відгадати її відсотковий рівень за 9 місяців минулого року, зафіксований в Дніпропетровську. Почулися версії: "60 %!", "70 %!", "80 %!".

- За даними бухгалтерії Дніпропетровських теплових мереж - 114 %! - ошелешує Турчин. - Нехай в цій цифрі і "сидять" доплати боржників, але ж гроші таки отримані! У "Теплоенерго" - 121 %, у "Теплотранса" - 117 %. При таких зборах боржники все одно залишаються, але ж в принципі, те, що хотіли - 100 % - те і маємо. Спасибі людям за проплати.

- Куди ж це все дівається? - загула аудотирія.

- О!.. - підтримав доречність запитання Леонід Аркадійович, залишивши його риторичним.

Турчин також поремствував, що така корисна для ЖКГ новація, як організація товариств співвласників приватизованих квартир всіляко гальмується самими ж "житловиками": "Дніпрогазом", "Водоканалом" та іншими, які чинять чимало перешкод при оформленні відповідної документації. Вирішити цю проблему, за Турчиним, мало б запровадження в життя принципу "єдиного вікна", що й досі діє лише на папері.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64