Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Павло Іванович Юлії Володимирівні не конкурент

В агітаційній продукції за Павла Лазаренка серед інших слоганів можна, наприклад, зустріти такий: "Його повернення не хоче Тимошенко". В чому, власне, проблема, що мається на увазі і чому саме Юлії Володимирівні не вигідне повернення Павла Івановича, - про це, користуючись нагодою, після прес-конференції, присвяченої презентації кандидата на посаду мера від Лазаренка - керівника АНД-района Дніпропетровська Андрія Біжка, СПЕЦКОР поцікавився у голови міського виборчого штабу Блоку Лазаренка, депутата міськради Загіда Краснова.

СПЕЦКОР: В чому логіка подібних тверджень? Чим Павло Іванович може завадити Юлії Володимирівні? Ви думаєте, що цих два політика мають поділити єдиний електорат?

Краснов: Справді, якась частина електорату БЮТ відходитиме до Блоку Лазаренка, як, власне, і від Партії регіонів. Якщо ви помітили, повернення Лазаренка не хоче і Луценко...

СПЕЦКОР: У Юлії Тимошенко - помаранчевий електорат, прихильники Майдану. Хіба можливо, щоб яка-небудь його частка відійшла до Лазаренка?

Краснов: По-перше, Майдан виступив проти Кучми. Лазаренко виступив проти Кучми набагато раніше, першим, тоді, коли всі "спали". По-друге, думаю, не слід пов'язувати цьогорічні вибори з Майданом. Я сам був на Майдані, але до чого він до майбутніх парламентських виборів?.. До того ж, що конкретно зробила Юлія Тимошенко для нашого міста, області? Я можу сказати, що зробив Лазаренко...

СПЕЦКОР: Тимошенко боролася за демократію, свободу, за системні політичні зміни в країні на користь всього українського народу.

Краснов: Це лише гасла... Вона нічого не зробила для нашого регіону за той час, коли перебувала на посаді віце-прем'єра, Прем'єра. Не дала грошей ні на будівництво метро, ні на жодне інше будівництво... Я не ідеалізую Павла Івановича. Але він є справжнім регіональним лідером, якого на Дніпропетровщині не було до того і після.

СПЕЦКОР: Свого часу на Тимошенко теж були всілякі гоніння, в тому числі кримінальне переслідування. Одначе вона нікуди з України, на відміну від Павла Івановича, не тікала.

Краснов: ...У всьому, в чому звинувачують Лазаренка, можна звинувачувати і Тимошенко. Вона була його підлеглою.

СПЕЦКОР: Але ж на відміну від Павла Івановича Юлія Володимирівна знайшла в собі мужність залишитися в Україні.

Краснов: ...Вона ж не поїхала в Москву, щоб її там "закрили", її б там заарештували. А цього - спіймали...

Остання відповідь Загіда Краснова в цьому бліц-інтерв'ю здається більше ніж туманною і не піддається жодному коментарю. Щодо інших тез, висловлених депутатом, то СПЕЦКОР вважає за необхідне зробити наступну репліку.

Тимошенко була одним з найдієвіших лідерів Майдану, значення якого в історії України неможливо переоцінити. Раніше Леді Ю готувала грунт під цю визначальну подію, що прославила Батьківщину у всьому світі, беручи найактивнішу участь в акціях "Україна без Кучми!", "Повстань, Україно!". Якщо це, за Красновим, лише "гасла", які нічого не варті у порівнянні з фінансуванням метрополітену, то можна лише щиро співчувати наївній примітивності суджень міського депутата. До речі, а як щодо 10 млрд. гривень, які були стараннями Тимошенко виведені з тіні за часів Кучми і 50 млрд.- у минулому році? Це те ж "гасла"? Це теж з розряду "нічого конкретного"?

"Павло Іванович першим виступив проти Кучми"... Яким чином? Сміливо, на знак протесту, драпанувши з рідної України? Юлія Володимирівна боролася з кучмізмом, не залишаючи Батьківщини. Не зламали жінку, яка у своїй сміливості могла б дати фори багатьом представникам сильної половини людства, і перебування за гратами.

Юлія Тимошенко, на відміну від регіонального Павла Івановича - лідер такого масштабу, якого Лазаренку ніколи не досягнути. Отже всіляке роздмухування вигаданого ним самим образу конкурента Тимошенко, для якої його поверенення є таким небажаним, ніщо інше як відчайдушна спроба бодай хоч трохи набрати якихось політичних очок, підвищити рейтинг. Цим Павло Іванович ніби промовляє: "Проти мого повернення сама Юлія Тимошенко! Бачите, який я насправді впливовий, масштабний!". Це просто блєф. В той час, як міжнародна спільнота визнає Юлію Володимирівну "Людиною року Східної Європи" й третьою за впливовістю жінкою в світі, Павло Іванович за океаном вже котрий рік поспіль ніяк не може владнати свої стосунки з правосуддям.

Як би там не було, а виступаючи на місцевому телебаченні і відповідаючи на запитання щодо її ставлення до персони Лазаренка, Ю.В. Тимошенко сказала, що Павло Іванович справді постраждав ще й від того, чого не робив, що на нього було вилито багато бруду, і вона стала єдиною, хто не погодився давати на Лазаренка неправдиві покази, хоча їй це настійливо пропонували в СІЗО. Для того ж, аби врятувати свої шкури, багато чоловіків, не вагаючись, пішли на наклепи.

Тож перед тим, як спрямувати в Юлію Володимирівну чергові критичні стріли та супроводити це зверхньою й грайливою іронією з приводу і без, як це часто можна почути й побачити на місцевому ТБ, окремим з числа послідовників панамського сина українського народу не зайвим було б згадати джентльменство політика-жінки по відношенню до політика-чоловіка.

Та найприкріше, що "лазаренківці" - це такий же "донецький" клан по своїй суті, тільки дніпропетровський і набагато слабший. Сповідуваний командою-корпорацією Лазаренка регіоналізм не сприяє зміцненню національної Єдності і Соборності, на захист яких, в тому числі, став Майдан. Тому якщо серед членів команди і є ті, що були на Майдані, то чи розуміють вони глибинну суть ПОДІЇ, учасниками якої їм судилося стати? Можливо, деякі особи і прикрашають собою команду Лазаренка, але це не те товариство, яке може прикрасити їх.

"До чого Майдан до наступних парламентських виборів?" - не второпає Краснов. Це запитання зайвого разу підтверджує випадковий і тимчасовий характер його перебування серед помаранчевих. МАЙДАН для волелюбних українців - це те, що зігріватиме їхні серця і слугуватиме орієнтиром все подальше життя. І кожні нові вибори, а не лише наступні парламентські, означатимуть для них можливість наблизити країну до проголошених Майданом ідеалів.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64