Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Олександр Жир розкриває змову проти Президента Ющенка!

Лідер ДОО ПРП Олександр Жир звинувачує голову Дніпропетровської облради Миколу Швеця і Дніпропетровського мера Івана Куліченка у плануванні й організації зриву виборчого процесу на Дніпропетровщині, а своїх колишніх соратників-однопартійців (мається на увазі "організована протестна група Денисенка" - визначення автора) називає "подонками", "сміттям", якого позбулася партія.

Про такі цікавинки та цілу низку інших Сан Санич розповів на спеціально скликаній прес-конференції, яку провів разом з юрисконсультом юридичної компанії "Нафтогаз" Олександром Поставцем. Останній з групою юристів представляв інтереси ПРП в суді.

- Групі юристів "Нафтогазу" довелося відстоювати права та законні інтереси Громадянського блоку "ПОРА-ПРП" на Дніпропетровщині, захищаючи його від тиску з боку місцевих органів влади, - говорить Олександр Поставець. - Нам вдалося добитися скасування злочинних рішень суддів Кіровського районного суду м. Дніпропетровська - Овчаренко та Дніпровського райсуду м. Дніпродзержинська - Воронко. Обидва ці рішення (винесені на користь внутрипартійних опонентів Жира щодо нелегітимності його головування в обласній організації ПРП і визнання неутвореним раніше створеного і очоленого ним обласного Блоку ПОРА-ПРП - прим. авт.) пов'язані між собою, в їхній появі були зацікавлені ті ж самі люди, що уособлюють владу в Дніпропетровскій області. Також в судових засіданнях нами були встановлені факти, що ці рішення в суді взагалі не постановлялися, оскільки не було самих судових засідань. Судді Овчаренко і Воронко здійснили правосуддя шляхом поставлення своїх підписів під рішеннями, які вони не постановляли, яких вони навіть не писали. Ці злочинні рішення були постановлені на підставі сфальшованих групою осіб доказів. Вчора (16 березня 2006 року) у справі відновлення законності була поставлена остання крапка.

- 10 лютого поточного року Дніпропетровська обласна організація Партії "Реформи і Порядок" і обласний блок ПОРА-ПРП дізнаються про те, що 23 січня у Кіровському районному суді Дніпропетровська розглянута справа за позовом громадянки Хобот (Павло Хобот - один з представників групи Денисенка - прим. авт.) до Дн-ської обл. орг-ції ПРП, - пояснює Олександр Жир. - Рішенням суду відміняється ціла низка рішень партійної конференції обласного осередку ПРП.

На підставі цього судового рішення територіальні виборчі комісії, абсолютно не маючи на це права, не реєструють подані від міського блоку ПОРА-ПРП кандидатів. 21 лютого обласний Блок ПОРА-ПРП дізнається про те, що 13 лютого в м. Дніпродзержинську Дніпровським райсудом розглянуто ще один позов - Дніпропетровської облорганізації ПРП до Дніпродзержинської міської організації ПРП. В ході розіграного спектаклю Дніпровський суд визнав блок ПОРА-ПРП на Дніпропетровщині таким, що не утворений. На підставі цього рішення обласна територіальна виборча комісія не реєструє наш список кандидатів до облради, відповідно вчиняє і Дніпропетровська міська виборча комісія. Аналогічно діють районні комісії. Підкреслюю, про всі ці рішення ми дізналися в той час, коли вони вже вступили в законну силу.

Тоді ми звернулися до солідної юридичної фірми. До речі, в Дніпропетровську не знайшлося жодної, яка б взялася за цю справу, вважаючи її безперспективною. Але на сьогодні нам таки вдалося довести, що в судах взагалі не було засідань: ані в Кіровському, ані в Дніпровському. Вчора в апеляційному суді поставлено останню крапку по рішенню Кіровського суду: воно визнано незаконним. Ми говоримо про те, що воно є злочинним.

Маючи на руках рішення апеляційного суду, ми звернулись до обласної територіальної виборчої комісії. У голови облтервиборчкому стався "шок", адже виявилося, що на сьогодні вже всі бюлетені віддруковані і що є законний суб'єкт виборчого процесу - Блок ПОРА-ПРП, якого немає в бюлетенях, тож виходить, що вибори на Дніпропетровщині до обласної і міської рад фактично опинилися під загрозою зриву. Підкреслюю, це сталося не через нашу провину.

Суди Дніпропетровщини стали інструментами запровадження такого сценарію. Ми вважаємо, що вибори на Дніпропетровщині за наявних умов мають бути визнаними такими, що не відбудуться. Це розуміє і обласна територіальна виборча комісія. Суб'єкт виборчого процесу Блок ПОРА-ПРП був поставлений органами державної влади в ті умови, за яких він не мав можливості брати участь в виборчому процесі.

Ми задаємо запитання: по кому завдано удар? Він був не по Жиру, а по Президенту України Ющенку. Пояснюю. Глава держави зацікавлений в прозорості, відкритості й чесності виборів-2006. На превеликий жаль всі передбачені Законом України "Про вибори до місцевих органів влади" гарантії порушені. Отже, ті хто затіяв цю гру, завдали удару по Президенту.

Більше того, сьогодні в області, і це очевидно, іде цілеспрямована компрометація Президента України і тих політичних сил, які його підтримують. Сам факт того, що першим номером в списку кандидатів до облради від "Нашої України" є нинішній голова облради Микола Швець - це ганьба і плівок у всіх тих, хто піднявся з колін під час Помаранчевої революції.

Зняття в Нікопольському районі з виборчих перегонів "Нашої України" за факт підкупу виборців - це також спроба показати, що Ющенка оточують нечесні люди...

Щодо блоку ПОРА-ПРП і самої партії "Реформи і Порядок" розгорнуто досить професійну і фінансово забезпечену кампанію, яка була заздалегідь спланована в кабінетах облдержадміністрації. Вона проводилась з відома і "одобрямса" керівництва ОДА, облради за участю мера Дніпропетровська пана Куліченка і його команди. Ми готові доводити їхню причетність до зорганізованої кампанії зі зриву виборів на Дніпропетровщині…

Судді Овчаренко і Воронко за скоєний злочин повинні понести кримінальну відповідальність. Нас ніщо не зупинить у намаганні довести, що на Дніпропетровщині судді повинні виконувати Закон, а не вказівки згори.

СПЕЦКОР: На підставі яких даних ви стверджуєте, що в Кіровському і Дніпровському судах не проводилося засідань з розгляду названих вами справ?

ЖИР: Наведу дві переконливі речі. Перша. В Дніпровському райсуді так званим представником, за судовими документами, був дехто пан Сухов, який, згідно з матеріалами справи, діяв за довіреністю. На засіданні апеляційного суду він на запитання судді тричі дав пояснення, що ніколи не був на цьому засіданні і ніколи не брав участі в розгляді цієї справи.

Друга. В матеріалах справи знаходиться квитанція про сплату мита, де відрізана дата, коли була здійснена проплата. Ми дізналися, що проплату здійснено 08.02.2006, коли справа давно набрала чинності, тобто після того, як ми почали займатися вивченням цих деталей. Є й інші докази, які ми залишаємо для прокуратури.

- Наведу ще один доказ, - підключається юрисконсульт. - Розглянувши в попередньому судовому розгляді справу, суддя Овчаренко зобов'язана була постановити Ухвалу, якою б призначався час, дата та місце розгляду справи по суті. Натомість, порушуючи процесуальні норми, суддя чомусь постановляє рішення по суті розгляду справи. Це також свідчить про те, що справа формувалася вже після того, як наша компанія почала займатися цією справою.

До речі, ознайомитись з матеріалами справи ми змогли лише 15 березня 2006 року в приміщенні апеляційного суду Дніпропетровської області. Тобто, нам не дали ознайомитись зі справою в Кіровському райсуді. Справа була розглянута 23 січня 2006 року, рішення набуло законної сили 03.02.2006, а ми змогли ознайомитися з матеріалами справи і отримати їх наочно лише 15 березня, напередодні призначеного розгляду цієї справи в апеляційному суді. Коли я знайомився з матеріалами справи, отримав від головуючої судді пані Стежко таку записку: "Срочно возвратите мне дело для подготовки к завтрашнему заседанию, иначе оно не будет завтра рассмотрено".

Ми були позбавлені можливості робити копії матеріалів справи.

СПЕЦКОР: Олександре Олександровичу, Ви стверджуєте, що вся ця гра, змова була зініційована в ОДА, в облраді, зокрема її головою Миколою Швецем...

ЖИР: Так, ми маємо на це докази.

СПЕЦКОР: А от ваш опонент, колишній голова міської організації ПРП Андрій Денисенко - навпаки звинувачує вас в отриманні хабара в сумі $ 70 000 від Миколи Швеця за політичну лояльність до нього і його клану. Він свідчить, що гроші від Швеця передавалися готівкою за посередництва керівника управління апарату облради Сергія Лященка до нього (Денисенка), а потім вже надходили до вас.

ЖИР: Я в курсі цих звинувачень. Я навмисно не торкнувся жодного питання, яке б було пов'язане з цією темою. Відразу як закінчиться виборчий процес, ми розпочнемо судовий. І повірте мені, якщо він здатний такі суми, які мав розум чи то через відсутність такого назвати, сам сплачувати... ми поговоримо з ним про це в суді. Займатися цією нісенітницею до закінчення виборчого процесу я не бажаю. Я вже відповідав на це запитання... в тому числі вам особисто.

В. Єфрємов, "Днепр вечерний": Андрей Денисенко уже исключен из партии?..

ЖИР: У січні місяці. Виборчий процес - це не тільки процес об'єднання нормальних людей, інтелектуальних можливостей, а й процес очищення. В будь-якій партії є свої прилипали, подонки... Тому йде процес очищення партії. Він йде нормально. Якщо комусь хочеться побачити в партії якийсь розкол, то цього немає. В партії немає якихось течій. Просто в партії було проведено очищення від, вибачте, сміття.

СПЕЦКОР: Але ці, як ви сказали, "подонки" - Андрій Денисенко, Павло Хобот та інше за вашими словами "сміття" - тривалий час працювали на авторитет ПРП, до того ж дієво і ефективно...

ЖИР: Ми можемо з вами посперечатися про дієвість. В кожного є своє розуміння дієвості. Дієво працювали вони на те, щоб в певний час зробити розвал в партії, але їм це не вдалося.

СПЕЦКОР: Тобто весь час вони були такими собі засланими козачками?..

ЖИР: Ці люди, яких ви називаєте, для мене - позавчорашній день. Це ті, які... перед цим розвалювали одну партію, сьогодні їм хотілося тут - не вдалося.

СПЕЦКОР: На подвір'ї партійного офісу перед початком заходу була помічена міліція: двоє в формі, ще декілька в цивільному. Яка місія правоохоронців і хто їх викликав?

ЖИР: Я думаю, що міліція ще по багатьом питанням своє слово скаже: коли люди б'ють машини, коли, вважаючи, що мають прикриття згори, дозволяють собі робити "бєспрєдєл"(натякає на зустріч групою Денисенка в Дніпропетровському аеропорту лідера Блоку Віталія Кличка: перешкоджання руху кортежу, жбурляння яєць, удари по лобовому склу автівки - прим. авт.)... Я думаю, міліція перед ними в боргу.

СПЕЦКОР: Тобто виклик міліції був застережним заходом?

ЖИР: Запитайте у самої міліції, що вона тут робить...

P.S. Про конфлікт, що спалахнув всередині партії між "групою Денисенка" і Олександром Жиром читайте також у матеріалах "Підтримали Куліченка на противагу загарбницьким планам Швеця", "Жир продався Швецю за $ 70 000?", "Швец вернул Жиру деньги Березовского").:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64