Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Підманула, підвела..."

В останній перед виборами понеділок на горезвісному комунальними та й іншими бідами 12 кварталі Дніпропетровська у дворі житлових будинків повинна була відбутись зустріч з керівником фракції "Батьківщини" в міськраді Тетяною Кривошеєвою. Принаймні так сповіщали розклеєні на під'їздах численні об'яви. Про це ж нагадували і активісти партії, обходячи квартири за лічені хвилини до початку зустрічі. Прийшовши на захід, люди були обмануті "Батьківщиною" двічі.

Перше розчарування спіткало прибувших на зустріч, коли вони дізналися, що самої Кривошеєвої не буде, замість неї - її товариші по партії. "Батьківщинці" жваво розповідали про майбутній комунальний рай для 12 квартала, що настане завдяки піклуванню партії, зокрема, проведенню широкого фронту робіт з реконструкції котелень, зовнішніх і внутрішніх тепломереж, ремонту ліфтів, дахів і т.д. і т.п.

- Але все це буде можливо виключно за умови, якщо ми, тобто БЮТ, зберемо не менше 40 % голосів! - неодноразово протягом спілкування з людьми зауважували "батьківщинці".

- Як же за вас голосувати, якщо в списку БЮТ до міськради йде Вербас (гендиректор "Дніпрошини" - прим. авт.)? - почулося з юрби.

- Хто?.. Вербас? Та ви що?!- обурились люди, які дізнались про таке вперше.

Ентузіазм зібрання після цієї несподіваної та гіркої для них звістки почав танути. Ситуацію вирішила врятувати одна з партійних активісток:

- Вербаса в наших списках вже немає! - рішуче заявила вона. - Надійшло багато скарг і нарікань від громадян на Вербаса. Він отримав настільки негативні відгуки, що на зібранні виборців щодо цієї кандидатури провели голосування. Переважною більшістю голосів Вербаса "забалотували". На підставі всього цього "Батьківщина" передумала й виключила його зі списку.

Стоячи поруч з "батьківщинкою", відповідальний працівник громадської приймальної Кривошеєвої в КДЦ "Дніпропрес" Олександр Чайка ствердно підкивував головою.

- Ви впевнені в цьому? - перепитали їх. - Пару днів тому ми телефонували в міський штаб і мали бесіду з його керівником Віктором Івановичем Альохіним. На закиди щодо наявновсті в списку БЮТ Вербаса він роздратовано відповів: "Вербас - впливова людина! Кого ж ми ще маємо включати до списку, може вас, "рєбята"? Ну ви "дайотє".

- Невже так і сказав? - здивувався Чайка.

-...Ну, тоді ми уточнемо щодо Вербаса і перетелефонуємо вам, - відступили активісти-"батьківщинці".

На тому і розійшлися. Обіцяного дзвінка ніхто, звісно, не дочекався. Відтак вирішили знову зателефонувати до штабу Альохіну.

- Вербас був, є і буде!!! - твердо заявив той.

Що то було за зібрання, на якому "забалотували" Вербаса і чи було воно взагалі - залишилося загадкою. Отже, підсумок коротенької зустрічі на 12 кварталі такий - за якусь годину "Батьківщина" встигла двічі обманути своїх потенційних виборців: пообіцяла і не прийшла Кривошеєва; сказали неправду, бажаючи отримати голоси виборців, про виключення Вербаса, коли його насправді ніхто не збирався виключати. Та це й не могло статися за жодних обставин, адже керують процесом такі ж, як і він сам.

- З наріканнями на Вербаса люди йдуть до нас гуськом, - ремствує співробітниця громадської приймальної Т. Р. Кривошеєвої Людмила Петрівна в розмові з відвідувачкою. - Скільки я всього про нього начулася: який він нахабний, нелюдяний. Вимкнути опалення в дитячому садочку - для нього не питання. Я замислилась над тим, а чи не є його присутність у нашому списку чиїмось підступним планом проти "Батьківщини"... Десь у мене, треба пошукати, є мобілка Юлії Володимирівни. Напевно слід терміново звертатися до неї...

Відповідь на те, чи наважилася Людмила Петрівна звернутися напряму до Юлії Володимирівни, здається, лежить на поверхні. Оскільки вона ще продовжує працювати в БЮТ - значить все ж таки знайшла в собі "мужність" і "мудрість" утриматись від фатального кроку.

Людей, які наважуються на окрему думку, в осередку, де керує рідна тітонька Леді Ю Антоніна Ульяхіна - не терплять. Таке явище, як внутріпартійна демократія поставленим у керма жандармом у спідниці не визнається. Військовий трибунал діє миттєво. Голови, як футбольні м'ячі, "летять" направо і наліво. Залізний кулак дістає навіть не членів партії, не кажучи вже про самих партійців. У такий спосіб прониклі до колись Помаранчевого форпосту, окупувавши його, кучмісти і біло-блакитні вербаси-булавки легко розправляються з тими направду жовтогарячими, які наважуються на висловлювання власної думки, наївно сподіваючись, що "Справедливість є, за неї варто боротися!".

Як в старі "добрі" радянські та кучмівські часи "батьківщинці" нині обмінюються критичними зауваженнями щодо діяльності партійної верхівки і перенасиченості місцевих списків біло-блакитним мотлохом пошепки, в курилках. Дискусії знову з Майданів та залів перейшли на кухні. На зміну партійної демократії повернулася кухонна.

Горе тому, хто не сприймає цієї партизанщини, а, маючи "нахабство" пам'ятати про Майдан, дозволяє собі неприпустиме - публічну, відкриту критику політики "партії та її "уряду". Жандарм не спить. Її кийок завжди напоготові завдати руйнівного удару тій голові, на яку вкажуть вербаси. Віднині музику замовляють в "Батьківщині" вони, "впливові". Слід розуміти, на це їм дала санкцію сама Помаранчева Леді Ю.

А так вірилося у все, що до зриву голосу промовлялося устами Юлії Володимирівни. На жаль, від команди, якою вона себе оточила на місцях, так тхне, що забиває її власні вишукані парфуми. Залишається лише без надії сподіватись, що Леді контролює ситуацію і пам'ятає, яким чином у команді Ющенка опинилося так багато "любих друзів" і до чого це призвело.

Шановна Юлія Володимирівна, не ховайте Майдан заживо, його серце ще б'ється! Чому ж ви вирішили спертися не на нього, а на тих, хто або його душив, або був абсолютно байдужим до нього, або з надійного укриття пильнував, як все закінчиться і чия візьме.

P.S. Детальніше про "батьківщинця" Вербаса читай у статтях "Чи всіх своїх "героїв" знає "Батьківщина"?", "Справа" Вербаса поповнюється новими сторінками", "Вербас зникає у полудень", "Місцеві списки "Батьківщини" боляче ранять серця помаранчевих", "Цинічний піар на людській біді" та в низці наступних матеріалів, що мають з'явитися на сайті. СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ!:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64