Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Перший крок зробили добре, на другому - спотикнулися, на третьому - "розтягнулися". Експерти обговорюють результати виборів-2006

На десятий день після дня голосування стали відомі офіційні результати виборів на Дніпропетровщині. До обласної ради потрапили 7 політичних сил. Партія регіонів здобула 39 мандатів; БЮТ - 18; "Громада" Лазаренка - 17; НСНУ - 9; КПУ - 7; Блоки Литвина і Вітренко - по 5. У Дніпропетровській міськраді кандидати від ПР займуть 45 місць; БЮТ - 21; "Громади" Лазаренка - 17; Блоку Вітренко - 9; НСНУ - 8; "Віче" -7; КПУ - 7; Блоку "Не так" - 6.

Звертає на себе увагу те, що, незважаючи на гучну пропагандистську кампанію з численними піар-акціями і масованим виходом на екрани місцевого телебачення та періодичну присутність в числі прохідних у поточних рейтингах, поза обласною й міською радами залишилася Соцпартія. Не допомогли їй ні високооплачувані політтехнологи, ні піар-менеджери, ні політрадники, ні участь у виборчій кампанії СПУ впливових представників місцевої бізнесової й адміністративної еліти.

Ще одним сюрпризом перегонів стало впевнене третє місце Блоку Лазаренка, який згідно із соціолгічними опитуваннями не був у фаворитах кампанії. Здобута Павлом Івановичем "бронза" на виборах як в обл. так і міськраду стала несподіванкою для багатьох оглядачів.

В обласній філії НСЖУ підсумки цьогорічної виборчої кампанії підбили політологи, соціологи, представники політичних партій й громадських організацій.

Даючи свої оцінки, заступник виконавчого директора обласного відділення КВУ Олексій Безуглий сказав, що виборча кампанія в регіоні була проведена без серйозних порушень. Найпроблемнішим етапом, за його словами, виявився процес підрахунку голосів. Великою мірою це сталося внаслідок одночасного проведення виборів до парламенту й місцевих рад, тож. О. Безуглий висловився за розведення виборів в часі, зауваживши при цьому, що "наступних таких виборів країна не переживе".

Обраний в черговий раз народним депутатом голова обкому КПУ Віктор Борщевський наголосив на необхідності прийняття виборчого Кодексу (який би усував розбіжності в виборчому законодавстві) та створення єдиного реєстру виборців. Щодо виборчкомів, то депутат-комуніст виступив за те, аби Україною був запозичений англійський досвід, коли виборчі комісії формуються за декілька років до виборів.

Цьогорічний виборчий процес викликав у політолога Владислава Романова асоціацію з вокзалом: "потяг прийшов точно за розкладом; величезна юрба кинулася займати місця згідно із квитками, але виявилось, що квитків продано більше, ніж місць; виникає метушня; на пероні тим часом вже роздаються вигуки: "Тримай злодія!".

- Перший крок було зроблено добре - проведено відносно чесну виборчу кампанію; на другому (організація голосування) - ми спотикнулися; на третьому - "розтягнулися", - коментує В. Романов. - Кількість різноманітних, назвемо їх так, "нєскладушек" й скасування в низці міст й територій виборів свідчить про те, що місцеві еліти не впорались з цією ситуацією... Те, що на місцевому рівні вийшло "як завжди" - це очевидно... Дуже добре вийшло "десь", наприклад, в Києві, в цілій Україні, але натомість, кепськими виявились справи в конкретному регіоні, місті, районі. Хіба не були визначені проблемні ділянки виборчого процесу задовго до виборів? Чому ж тоді не були вжиті запобіжні заходи? Для усунення виникнення подібних негараздів необхідна політична воля новообраної Верховної Ради. Може їй варто розпочати свою роботу саме з цього, поки події виборчої кампанії ще не забулися.

Політичний оглядач Юрій Райхель поремствував з приводу того, що питання підрахунку голосів, яке в країнах розвинутої демократії є суто технічним, в Україні й досі залишається політичним.

- Потрібно принципово змінювати технологію виборів, яка у нас майже нічим не відрізняється від голосування у 17 столітті, але ж на дворі нині - інформаційна епоха, це - завдання майбутнього виборчого кодексу, - вважає Райхель.

Політоглядач також наголосив на неприпустимості різної нумерації партій і блоків в виборчих списках, адже це є підгрунтям для політичного викривлення результатів волевиявлення, оскільки дезорієнтує виборця.

- Коли партія в п'яти бюлетенях має різні номери, то простим людям важко з цим розібратися, - зазначає аналітик. - От якби вона мала єдиний номер, тоді б була принципово інша ситуація... Це б унеможливило викривлення політичного вибору громадян. І тоді б Савік Шустер не дивувався, як так виходить, що в парламент потрапляють одні, а до місцевих рад - інші.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64