Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


В. Медведчук "відмиває" гроші через Дніпропетровський водоканал?

Голова Асоціації захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг "Наш дім" Павло Хобот запідозрив керівництво міськводоканалу в корупції й висловив припущення щодо відмивання підприємством грошей, оприлюднивши низку сумнівних, за його оцінкою, пунктів угоди, укладеної між міським комунальним виробничим підприємством "Дніпроводоканал" та харківським ТОВ НВП "Автоматизовані системи" з розробки й запровадження програмного забезпечення розрахунків зі споживачами. Павло Хобот вважає цей договір таким, що завдає значної матеріальної шкоди комунальному підприємству, а відтак і територіальній громаді.

За словами керівника Асоціації, загальна заборгованість міськводоканала нині сягає 300 млн. грн. й ситуація дедалі погіршується. З огляду на тривожні тенденції, П. Хобот вважає цілком реальною загрозу руйнації системи водопостачання міста.

Коментуючи вище згадану угоду, голова "Нашого дому" зазначає, що її сума, 455 400 грн., половину якої вже сплачено, за оцінками експертів у 1,5-2 рази перевищує реальну вартість, до того ж , цей договір укладався без відповідних висновків аналітиків підприємства, проведення тендеру і є результатом одноосібного рішення керівництва.

Павло Хобот звернув увагу і на таку деталь - угоду укладено, незважаючи на існування аналогічного програмного забезпечення в рамках міської програми "Єдиний розрахунковий центр".

Щодо самого змісту договору, то Павло Хобот, зокрема, закцентував, що згідно з цим документом міськводоканал двічі сплачує ту ж саму роботу - розробку програмного забезпечення окремо для двох категорій споживачів (маються на увазі фізичні й юридичні особи), схема розрахунків з якими по суті є однаковою.

При цьому, зауважує Хобот, власником розробленого продукту, незважаючи на чималі витрати "Дніпроводоканалу", залишається розробник - харківське ТОВ НВП "Автоматизовані системи" - а міськводоканал виступає тільки орендатором продукту, й згідно з угодою сплачує ТОВ майже 20 000 грн. на місяць за здійснювану "промислову експлуатацію системи".

Все це дало підстави лідеру Асоціації захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг на припущення щодо оборудки з "відмивання" грошей, здійснюваної теперішнім керівником МКВП "Дніпроводоканал" В. М. Медведчуком.

Павло Хобот також повідомив про те, що згідно з даними офіційних джерел, начальник міськводоканалу не має вищої освіти, але це не завадило Володимиру Миколайовичу, всупереч законодавству, посісти цю відповідальну посаду, а до того побувати на низці інших: зокрема, керівника "Міськсвітла", а пізніше - очільника управління комунального господарства міськради.

В той же час існують припущення, що звинувачувальний виступ Павла Хобота був інспірований першим заступником начальника "Дніпроводоканала" Валерієм Безусом і пов'язаний з конфліктом інтересів, що спалахнув між ним і Медведчуком. (Валерія Безуса і Павла Хобота пов'язують політичні уподобання).

- "Наш дім" не ставить за мету здобуття першості Безусом, - коментує Хобот. - Мова йдеться про ефективність роботи підприємства. Ми вважаємо, що теперішнє керівництво - хоча і періодично змінюється, але система залишається - не відповідає стандартам, гальмуює розвиток. Отже, тут має місце конфлікт не особистостей, а стилей управління, старого і нового менеджменту.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64