Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Голова ОДА Надія Дєєва запропонувала розпочинати сесії міськради з Національного гімну, а не як це було (і є донині), з пісні "Днепропетровск, мой дом родной..."

В середу, 19 квітня відбулась перша сесія Дніпропетровської міської ради п'ятого скликання. Знов обраний мером Іван Куліченко і депутати склали присягу на вірність рідному місту. Присутніх благословив Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней (УПЦ МП). Було обрано секретаріат, лічильну комісію, сформовано робочі групи. Представники партій і блоків (до міськради пройшли 8 політичних сил) поінформували про створення відповідних фракцій, їхній кількісний склад та обраних керівників. Лідерами фракцій утворено погоджувальну раду.

Як СПЕЦКОР вже повідомляв, найбільше депутатських мандатів на виборах до міськради здобула Партія регіонів - 45 (очолив фракцію - Тишкін); БЮТ представлятимуть 21 депутат (Кривошеєва); Блок Лазаренка - 17 (Краснов); "Народну опозицію" Вітренко - 9 (Романюк); "Нашу Україну" - 8 (Рибалко); "Віче" - 7 (Константиновський); КПУ - 7 (Воробйов); "Не так" - 6 (Рудкевич).

З вітальним словом до депутатів звернулася голова облдержадміністрації Надія Дєєва. Назвавши Дніпропетровськ візитівкою області, вона зазначила, що місто забезпечує 52 % доходів державного і місцевого бюджету по Дніпропетровщині. Отже, на депутатському корпусі і мері міста лежить велика відповідальність за подальшу долю мегаполіса - промислового й культурного центру країни.

Губернаторка закликала до злагодженості в роботі на благо рідному місту і Україні й виступила з пропозицією, аби сесії розпочиналися не піснею у виконанні Йосипа Кобзона "Днепропетровск, мой дом родной", що було здавна заведено в міськраді, а таки з Національного гімну.

Божих благословень на добрі справи побажав зібранню Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней (УПЦ МП), подарувавши меру Куліченку привезений з Єрусалиму Хрест, посвячений на гробі Господнєм.

У своїй промові міській голова Іван Куліченко зробив акцент на низці пріоритетних для міської влади завдань.

Зокрема, місто потребує розробки дієвих програм з покращення ситуації у демографічній сфері, стимулювання активності в економічній галузі, подолання екологічнх проблем, подальшого зміцнення демократичних інститутів й розбудови громадянського суспільства.

Мер також наголосив, що депутатський мандат зобов'язує народного обранця відстоювати інтереси всіх жителів Дніпропетровська, незалежно від їхніх політичних симпатій, ідеологічних, релігійних й інших уподобань.

- Люди природно мають надію, що найвищий орган самоврядування в Дніпропетровську працюватиме надійно, ефективно, продуктивно, - зауважив Куліченко. - Ми повинні навчитися працювати в нових умовах: партійна дисципліна, фракції, лідери. Але тому Дніпропетровськ і є найбільш стабільним містом в Україні, що в територіальній громаді панує атмосфера толерантності і порозуміння.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64