Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


УКРАЇНськА В НЕБЕЗПЕЦІ: створена в Дніпропетровській міськраді біло-блакитно-червона коаліція атакує державну мову

Друга сесія Дніпропетровської міської ради 5 скликання: депутати ігнорують пропозицію голови ОДА Надії Дєєвої - розпочинати сесію з Національного гімну - і на початку засідання, як завжди, лунає "Днепропетровск, мой дом родной"; створена коаліція з п'яти фракцій - ПР, Блок Лазаренка, КПУ, "Народна опозиція" Вітренко, "Не так" - вносить в порядок денний ("за" голосує 77 депутатів з 115 присутніх) пункт "Про заходи щодо забезпечення виконання положень Європейської Хартії регіональних мов та мов меншин стосовно російської на території міста", іншими словами - про надання російській мові статусу регіональної; голосування з цього приводу призначається на наступне пленарне засідання сесії, проведення якого планується на 17 травня - до цього часу має бути відповідним чином опрацьований проект рішення; між коаліцією п'яти й БЮТівцями виникає гостра суперечка щодо складу постійних комісій; не знаходячи іншого виходу з конфліктної ситуації, що спалахнула навколо формування депутатських комісій, мер Куліченко всупереч волі 2/3 депутатського корпусу оголошує закриття сесії й залишає місце головуючого; коаліція вказує на неправомірність таких дій міського голови, і керівник фракції Партії регіонів Тишкін пропонує обрати нового головуючого з тим, аби продовжити сесію вже без мера Куліченка; реагуючи на несподіваний для себе розвиток подій, мер дає "задній хід" - повертається на своє місце і продовжує пленарне засідання.

А все-таки правий був СПЕЦКОР, відзначаючи в попередніх своїх статтях схожість лазаренківського клана з донецьким організованим політичним угрупуванням. Не маючи яких-небудь серйозних ідеологічних розбіжностей й будучи абсолютно тотожними одна одній ментально і по суті, обидві сили легко знайшли спільну мову в міськраді, склавши ядро біло-блакитно-червоної коаліції. Характерного кольорового забарвлення альянс розпочав свою діяльність з рішучого наступу на українську мову. Тишкіни, краснови, воробйови (за прізвищами очільників фракцій ПР, Блоку Лазаренка, КПУ відповідно) та їм подібні, в середу 26 квітня, зробили все необхідне для того, аби незабаром в Дніпропетровську вибухнув мовний Чорнобиль. За своїми руйнівними для української мови в зросійщеному місті наслідками, прийняття міськрадою рішення про надання російській статусу регіональної, можна буде порівняти хіба що з атомним вибухом. Намічена дата завдання ядерного удару українській мові в регіоні - 17 травня.

Така жахлива ініціатива, здавалося б, мала зустріти відповідну реакцію представників тих політичних сил, що позиціонують себе, принаймні на республіканському рівні, як проукраїнські, зокрема БЮТ, "Наша Україна"... На сесії міської ради від цих фракцій не було висловлено не те що заяви, жодного слова протесту. З одного боку, це окрім того, що ганебно - дивно. А з іншого - цілком зрозуміло: в цих фракціях немає нікого, хто б міг взяти на себе місію захисника українських інтересів. Там ті ж таки соколови, арутюнови, кривошеєви, для яких в слові "Україна" рідного не більше, ніж для тишкіних, загід-"панімаішь"-краснових, воробйових. Щоправда, є серед БЮТівців і нашеукраїнців перебийноси й рибалки, та українського в них - лише прізвища.

Отже, педалювання мовного питання не викликало ніякого спротиву. Розсварило депутатів інше, а саме - формування складу постійних комісій. БЮТівцям не сподобалось, що, виявляється, вони без врахування їхніх особистих побажань вже розподілені тією ж коаліцією, виходячи з пропозицій робочих груп, по постійних комісіях. Та й пропорційність представництва фракцій, за думкою БЮТівців, не була дотримана. І от такі списки коаліцією виносились на затвердження ради. БЮТівці наполягали на дотриманні відповідної процедури для формування комісій, на що потрібний певний час й виступали за перенесення розгляду цього питання.

У відповідь від представників більшості вони чули, що депутатські групи проводили підготовчу роботу, збираючи пропозиції від фракцій щодо конкретних кандидатур для тієї чи іншої комісії, запрошуючи керівників фракцій для проведення зустрічей з узгодження складу комісій, але БЮТ ніяк на це не реагував. Коаліція наполягала на невідкладному розгляді питання з тим, аби постійні комісії були сформовані вже на цьому пленарному засіданні й звинувачувала опонентів в гальмуванні роботи сесії.

Далі сторони почали жвавий обмін думками з приводу дотримання регламенту, відповідності процесу, що триває, законодавству. Для розв'язання ситуації, Куліченко оголосив тридцятихвилинну перерву. Після її закінчення пристрасті тільки посилились. БЮТ і "Наша Україна" знову зажадали припинити розгляд питання про формування комісій. На їхню пропозицію пристав мер, взявши на себе відповідальність оголосити в роботі сесії перерву, доки не буде досягнуто домовленості про склад комісій.

Проти цього рішуче виступила більшість, зауваживши, що прийняте Куліченком рішення, окрім того, що суперечить волі 2/3 депутатського корпусу, ще й знаходиться поза межами його повноважень, адже мер, за словами представників коаліції, не має права припиняти розгляд питання, внесеного у порядок денний.

Керівник фракції Партії регіонів Тишкін звинуватив Куліченка в оголошенні депутатам міської ради... війни й "пригрозив" меру обранням нового головуючого з подальшим проведенням сесії без міського голови.

- Це серйозна заява, - відреагував Куліченко і повернувся на своє місце, яке щойно залишив, оголосивши пленарне засідання закритим.

Підкоряючись вимогам коаліції, Куліченко запропонував зібратися керівникам фракцій для узгодження позицій. Після чергової перерви комісії таки були сформовані. Оскільки БЮТівці так і не змогли визначитись з персональним представництвом в комісіях, місця для них були зарезервовані за квотою, але без конкретних прізвищ депутатів.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64