Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


ІСТОРИЧНИЙ ВИСТУП ДЕПУТАТА ВЕРБАСА

ЕКСКЛЮЗИВ ВІД СПЕЦКОРА. СЕНСАЦІЯ! ВПЕРШЕ за роки свого депутатства починаючи з 2002 року, на пленарному засіданні виступив один з безумовних лідерів з пропусків сесій міськради попереднього скликання, охрещений через це колегами по міському парламенту "депутатом-привидом", гендиректор "Дніпрошини", колись надійний кучміст-янучар, а нині вірний "батьківщинець" Віталій ВЕРБАС. СПЕЦКОР подає виступ "достойника" мовою оригінала без купюр і скорочень!

Історичному моменту передувало бурхливе з'ясування стосунків між коаліцією, створеною Партією регіонів, Блоком Лазаренка, "Народною опозицією" Вітренко, КПУ і "Не так" та фракцією БЮТ (детально про це читай у матеріалі "УКРАЇНськА В НЕБЕЗПЕЦІ..."). Коаліціанти пропонували затвердити склад постійних депутатських комісій на цій сесії, а БЮТівці, образившись на те, що вони виявились розподіленими коаліцією по комісіяїх без врахування власних побажань, вимагали перенести обговорення цього питання.

"Більшовики" звинувачували опонентів в гальмуванні роботи сесії і наполягали на негайному вирішенні спірних моментів з тим, аби постійні комісії мали можливість невідкладно розпочати свою діяльність (що в кінцевому рахунку і було зроблено). "Меншовиків" підтримав мер Куліченко (БЮТ підтримав міського голову на мерських виборах). Та коаліціанти не відступали. Пристрасті, що кипіли в залі, вірогідно підігріли температуру всередині Вербаса, спричинивши незвичний для депутата емоційний дискомфорт. Випустити пару, відновивши тим самим внутрішній біобаланс, Вербас вирішив шляхом виступу від мікрофону. Отже...

- Депутат Вербас, фракция Блока Юлии Тимошенко. Я бы хотел в своем обращении к коллегам опереться на уточнения, которые сегодня сделал городской голова, и предложить задуматься, что мы не только представители фракций, но и депутаты городского совета и мы ответственны не только перед своими фракциями, не только перед своими партиями, но и перед горожанами, которые избирали и фракции, и партии.

Дело в том, что сегодня у нас появился конфликт. Конфликт появился на второй сессии. И надо отдавать себе отчет, что если мы из этого конфликта не выйдем достойно, то есть, не найдем какие-то консенсусы, какие-то компромиссы, то на последующую работу городского совета эти решения будут иметь негативный оттенок.

Поэтому суть моего предложения заключается в том, чтобы все-таки провести согласительные консультации еще раз с участием городского головы, руководителей фракций; достичь компромисса в формировании и количественного, и качественного состава комиссий городского совета и дальше строить работу на компромиссной основе.

Еще раз подчеркиваю, что этот конфликт будет спроецирован на дальнейшую работу городского совета. И честно говоря, мне, как депутату, непонятна сегодня позиция руководителей фракций Партии регионов и "Громады". Если они заинтересованы в нормальной работе городского совета, такое вот скоротечное принятие решений, настойчивость в том, что все-таки меньшинство не удовлетворено и компромисс не найден - непонятны. Спасибо за внимание.

В перерві СПЕЦКОР поцікавився у декількох депутатів міськради попереднього скликання з стовідсотковим показником відвідуваності сесій, чи пам'ятають вони, щоб депутат Вербас колись виступав протягом останніх чотирьох років. На обличчях обранців з'явилися іронічні посмішки.

- Нет, такого ни разу не было, - відповів один з "стовідсоткових" - Віктор Серженко. - Это первое его выступление за все время.

Окрім захопливого відчуття унікальності моменту у СПЕЦКОРА мимоволі з'явилися обережні припущення щодо особистої причетності до безпрецедентної події. Адже про незадовільне виконання Вербасом депутатських обов'язків автор вів мову не в одному своєму матеріалі. Цьому була присвячена низка публікацій на сайті, а до того в місцевій друкованій пресі. І нині "Вербасіада" продовжує регулярно поповнюватись новими главами.

Серед іншого з них можна дізнатися про таке.

За офіційними даними, новоспечений Містер Компроміс протягом 2002-2005 років пропустив 22 з 32 сесій. Слід зазначти, опитані СПЕЦКОРОМ сумлінні депутати вважають цей показник - 10 сесій, яких Вербас вшанував своєю присутністю - завищеним, адже не можуть згадати, щоб гендиректор з'являвся на сесіях настільки "часто".

Та як би там не було, але навіть виходячи з цих офіційних даних, депутат Вербас фактично чотири рази заслужив на процедуру відкликання. Згідно з статтею 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" однією з підстав для відкликання депута є пропуск депутатом місцевої ради протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії. За даними підсумкового бюлетеня реєстрації присутності депутатів на сесіях міської ради з 2002-го по 2005-й роки, з 6 сесій у 2002 році депутат Вербас пропустив 4; 2003 року не з'явився на жодній сесії; у 2004 р. був присутній на 4 з 9 сесій; у 2005 році завітав до зали пленарних засідань 4 замість належних 11 разів. Про роботу в постійній комісії та особистий прийом виборців - годі й говорити. Кількість виступів від мікрофону - 0.

Окрім того Містеру Компромісу закидають:

- перешкоджання в проведенні агітаційних заходів кандидатів в президенти України під час минулої кампанії й використання адмінресурсу на користь "двічі несудимого" Януковича. Зокрема, перед зустріччю О. Мороза з городянами на площі КСК "Шинник", туди були пригнані вантажівки, які спочатку загороджували в'їзд, а потім намагалися затулити собою імпровізовану сцену; на будівлі КСК був вивішений величезний транспарант "Дніпропетровськ - за Януковича!";

-організацію штучного холодомору на 12 кварталі обласного центру;

- маніпуляції з акціями очолюваного ним ВАТ "Дніпрошина";

- непропорційне підвищення заробітних плат робітникам і адміністрації заводу;

- запровадження політики приховування робітничих травм, отриманих на підприємстві, видавання їх за побутові;

- утримання заводу в їжачих рукавицях, зумисну грубість, навіть жорстокість у поводженні з робітниками, простими людьми - одного разу прихід літньої жінки до приймальні Містера Компроміса закінчився заламуванням їй рук (цим займались помічники та охоронці депутата), що спричинило травмування пенсіонерки;

"Вкрай непорядна людина", "це той, хто готовий іти по трупах", "він справжній тиран", "людиноненависник", "тримає носа за вітром", "пристосуванець", "підступний цинік", "працює під надійним "дахом", "шахрай", "гауляйтер", "фашист", "лайно" - такі характеристики на адресу гендиректора ВАТ "Дніпрошина" В.В. Вербаса можна почути від працівників підприємства та жителів 12 кварталу.

Враховуючи вище наведене, сенсаційний миротворчий виступ депутата Вербаса на цій сесії міськради 5-го скликання інакше ніж продемонстрованою з його боку "клоунадою" не назвеш. Практика засвідчує, що на інтереси городян йому завжди, принаймні протягом четвертого скликання, було начхати. Тож, висловлені ним зауваження, зокрема щодо формування комісій - цілковиті пустощі: яка йому різниця, як їх сформовано і чи сформовано взагалі, якщо в якій би з них він не опинився - все одно не працюватиме там. Що, йому, гендиректору такого крупного підприємства, робити більше нічого?

Не для того йшов Вербас до міської ради. Тому, хто звик дивитися на простих людей зверхньо, зневажаючи як касту другорядних - ніколи не стати їхнім захисником. Але рано чи пізно, відплата все одно прийде. СПЕЦКОР наближатиме цей день як тільки може. БАНДИТАМ - ТЮРМИ!:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64