Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Інцидент в ложі для преси

Під час пленарного засідання сесії міськради (26.05.2006) СПЕЦКОР спостерігав за роботою депутатів, перебуваючи у відведеному для преси секторі зали. Останній ряд, де знаходився журналіст, був майже повністю зайнятий колегами, вільними залишалися тільки два місця по правий бік від інтернет-автора. Якраз вони згодом і були зайняті увійшовшими до зали парубком і дівчиною.

Щойно вмостившись, вони почали жваве спілкування. Тон у бесіді, абсолютно не пов'язаній з подіями в залі, задавав юнак, тож його безперервне бубоніння стало заважати журналісту здійснювати професійні обов'язки. До того ж, вмикаючи періодично диктофон для запису депутатів (завдяки добрій акустичній системі зали це можна робити, не полишаючи зайнятого місця), СПЕЦКОР звернув увагу на те, що індикатори технічного пристрою радше реагують на голос сусіда праворуч, ніж на репліки обранців, а значить, на плівку записується балаканина юнака, а не виступи депутатів.

Витримавши ще деякий час та остаточно переконавшись, що обмін думками у сусідів не набирає тенденції до вщухання, представник преси наважився зробити зауваження:

- Якщо вам так необхідно поговорити, пересядьте, будь-ласка, на інші місця, погляньте-но, скільки їх, вільних, навколо (переважна частина секторів, відведених для запрошених, гостей, сторонніх спостерігачів, була порожньою).

- Я працівник апарату міськвиконкому, маю право відвідувати сесії й займати будь-які місця, тож не вказуйте мені, де сидіти, - відповів молодик . - А якщо вам щось заважає, то ідіть і пересідайте самі!

- Отакої! Я - журналіст, ваша балаканина заважає мені працювати, до того ж я перебуваю в спеціально відведеному для преси секторі і прийшов сюди задовго до вас, а виходить, що це я маю іти звідси? В вашому апараті всі такі нахаби, чи лише ви один? Як, до речі, вас звати?

- Я - Хмельников Артем Олександрович, а ви щойно порушили журналістську етику, покажіть-но ваші документи!

Зацікавившись подальшим розвитком подій, СПЕЦКОР пред'явив журналістське посвідчення.

- Ми неодмінно доведемо це до відома вашого керівництва!- рішуче заявив чинуша-зеленець - І обов'язково перевіремо вашу акредитацію!

Слід зазначити, СПЕЦКОРУ таки вдалося досягти бажаного результату: після висловлених погроз, співробітник апарату підліткової статури замовк і більше рота не відкривав. Ще через деякий час він пішов і до завершення сесії ніхто і ніщо не заважали працювати журналістові.

Названі балакучою нахабою прізвище і по-батькові наводять на припущення щодо її кровної спорідненості з колишнім замдекана історичного факультету ДНУ - Олександром Хмельниковим. У дев'яності роки саме там навчався автор матеріалу.

Якщо Артем Олександрович доводиться Хмельникову сином, то залишається лише констатувати, що гени зробили свою справу, і тут триває незворотній процес, що не піддається корегуванню. Якщо ж Хмельников-молодший має якусь іншу генетичну спадщину, тоді ситуація видається хоча й складною, та все ж не такою безнадійною, як в першому випадку.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64