Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


А Миколі Антоновичу - "по цимбалах"!

Лідера найкрупнішої фракції в Дніпропетровській обласній раді - Партії регіонів - й сформованої більшістю коаліції в складі ПР, КПУ, "Ми", кандидата на посаду голови облради Олега Царьова судовим рішенням позбавляють депутатських повноважень; за чудових погодних умов (ясний літній день, в небі - ні хмариночки) місцевий аеропорт раптом відмовляється прийняти літак з депутатами ВР - командою підтримки Царьова, і ті вимушені летіти до Запоріжжя, а потім діставатись кінцевого пункту призначення - Дніпропетровська - на авто; народних обранців від коаліції, прийшовших на сесію облради, зустрічають загони "Грифону", не пропускаючи депутатів до приміщення облради, й провокують сутичку; у зіткненнях бьється скло, ламаються двері, люди отримують ушкодження - такими звичними для старого режиму методами протидії політичним опонентам користується нині на Дніпропетровщині "нова" влада. Тепер подібні безчинства здійснюються вже під помаранчевими прапорами. Головний їхній натхненник і організатор - попередній голова облради, що не бажає втрачати займану посаду і нині, будучи депутатом, знову претендує на керівну роль в обласному парламенті "нашеукраїнець" Микола Швець.

Микола Антонович, здається, навіть в думках не припускає можливості присутності на посаді голови облради когось іншого, окрім себе. За минулого режиму він настільки звик до ролі хазяїна спочатку Дніпропетровська, а потім області, що інакше ніж власну вотчину цю територію, схоже, не сприймає. Вона давно для нього "моє" і все тут. При цьому сучасні політичні реалії в регіоні, результати минулої виборчої кампанії до уваги не беруться, як і решта факторів.

Миколі Антоновичу абсолютно байдуже, що він зіпсував місцевий виборчий список НСНУ собою і своїми людьми, зробивши його у такий спосіб різко неприйнятним для помаранчевого електорату, він не переймається, що цим фактично позбавив пропрезидентську політичну силу будь-яких шансів на більш-менш пристойний результат на місцевих виборах: мізерна кількість здобутих депутатських мандатів - це, насамперед, оцінка волелюбної й патріотично налаштованої дніпропетровської громади не стільки "Нашої України", скільки особистих "чеснот" і "заслуг" Миколи Антоновича перед ріднокраєм, в тому числі в сфері "зміцнення" свободи слова і демократії, "розвитку" національної культури й традицій і т.д. і т.п.

Персональні амбіції Швеця - поза будь-яких політичних розкладок. Для досягнення бажаного результату Микола Антонович використовує звичні для нього важелі впливу, надійність яких підтверджується багаторічною практикою їх застосування. Щоправда, вони надто далекі від проголошених Помаранчевим Майданом принципів прозорості у політиці, та це нинішньому "жовтогарячому" Швецю - "по цимбалах".

Нешляхетність застосованої "помаранчевим" Миколою Антоновичем технології видна неозброєним оком, інакше звідки йому взяти необхідні голоси, якщо створена опонентами коаліція мобілізувала під свої прапори 51 депутата (тобто більшість), а штучно зорганізоване Швецем депутатське угруповання, яке можна умовно назвати "Наш Антонич", бо жодних інших об'єднавчих засад тут немає - фракції БЮТ, Блоку Лазаренко, НСНУ та... "Народної опозиції" Вітренко - має 49 голосів, в тому числі з тимчасово відсутнім Лазаренком. Якщо мислити проголошеними Майданом демократичними категоріями, то підсумок голосування прогнозується легко і однозначно - головою обласної ради має стати Царьов.

Перемога на виборах очолюваної ним сили - сумна і гірка для помаранчевих подія, але від цього вона не перестає бути беззаперечним фактом. Такою ж суворою дійсністю є і те, що "біло-блакитні" легко об'єднали навколо себе категоричних ідейних противників Майдану. Цій коаліції для остаточно завершеного вигляду бракує тільки "Народної опозиції", яка всупереч логіці і здоровому глузду опинилася в Дніпропетровській обласній раді в протилежному таборі разом з БЮТ і НСНУ. Цікаво, які ж фактори сприяли такій неприродній конфігурації?

Але ж і без вітренківців у "біло-блакитних" беззаперечна більшість - 51 голос. Та це аж ніяк не відбивається на впевненості Миколи Антоновича у своїй перемозі: він з неприхованим оптимізмом наполягає на таємному голосуванні, якому противляться більшовики і, не довіряючи електронній системі "Рада", виступають за відкрите голосування - шляхом підняття рук.

Виходить так, що більшовики побоюються "перекупівлі" окремих нестійких своїх соратників, а поведінка їхніх опонентів з меншості та головного її провідника засвідчує, що акт "купівлі-продажу" вже відбувся і залишається лише формальність - затвердити оборудку самим голосуванням.

Свою безпідставну претензію на керівну роль в облраді Микола Швець через ангажовані ЗМІ видає за протистояння "помаранчевих" "донецьким". З екранів телевізорів і газетних шпальт подається, що Дніпропетровщина поки залишається єдиною зі східних областей України, яка не "під Януковичем", і мужньо тримає на собі цей опір "нашеукраїнець" Микола Швець.

В найкращих традиціях кучмізму до підтримки Нашого Антонича долучаються трудові колективи підприємств, установ, організацій, які подають петиції-звернення про безальтернативність кандидатури Швеця на посаду голови облради. Не охопленими масовою кампанією залишаються хіба що школярі та вихованці дитячих садочків. Так і хочеться запитати в тих численних прихильників Миколи Антоновича, де ж всі вони були під час голосування на виборах до облради?

Застосовуючи звичні для старого режиму засоби протистояння, місцева влада не дає добро на посадку в Дніпропетровському аеропорті літака з депутатами Верховної Ради від Партії регіонів, організує загони "Грифона" на те, аби ті не впускали опонуючих депутатів до сесійної зали. Розлючені регіонали і комуністи штурмують будівлю облради, а потім вибивають двері до зали засідань, які для них чомусь теж закриті (до речі, прокуратурою вже порушено кримінальну справу за фактом перешкоджання здійсненню депутатами своєї діяльності).

На сесії державні виконавці, спираючись на рішення суду, оголошують депутатство Царьова в облраді призупиненим, знайшовши для цього формальні причини - лідер обласної організації Партії регіонів пройшов як до Верховної, так і обласної ради, забарившись з визначенням, в якій з них залишається. Вожак регіоналів обурюється, демонструючи свою заяву про відмову від депутатства у ВР, проте це не змінює ситуації.

Далі слідує ще один "прикол", від обласної адміністрації, яку очолює соратниця Миколи Антоновича Надія Дєєва: з лагідною посмішкою, ніби нічого не сталося, вона дарує Олегу Царьову квіти і таріль з петриківським розписом з нагоди його дня народження. Тобто, "укатывая в асфальт" жертву, її при цьому "оздоблюють" розкішним букетом. Цинізм "дніпропетровських" виявляється вишуканішим за цинізм "донецьких".

Виходячи зі скрути, регіонали змінюють свою кандидатуру на посаду голови обласної ради: замість Царьова вони висувають Михайла Разгоняєва. Проведене голосування засвідчує мінімальну перевагу Швеця, але кількості здобутих голосів не вистачає для того, аби голосування було визнане результативним. Відтак в роботі сесії знову оголошується перерва на невизначений термін...

Люди з помаранчевими прапорами перед облрадою! Згорніть знамена! Гріх освячувати те ганебне дійство, що відбувається в її стінах, стягами, які майоріли над Майданом. Він Миколі Швецю як був, так і залишається - "по цимбалах".:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64