Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Тіньовики, начувайтеся!

Нині на Дніпропетровщині зареєстровано 92 легальних мільйонера. П'ятеро з них мають статки у понад 200 млн. грн. Такі дані слідують з їхніх офійних податкових декларацій. Між тим, за інформацією голови Державної податкової адміністрації у Дніпропетровській області Василя Андрухіва, як мінімум ще сотня громадян - підпільні мільйонери, які ніяк не хочуть показувати свої реальні прибутки. В основному це керівники і провідні співробітники будівельних, торговельних компаній, охоронних структур, проектних організацій, супермаркетів, бутіків, готелів, фірм-орендодавців, оптових постачальників м'ясо-молочної продукції, морозива, риби. Ці підприємства, за словами головного податківця області, найближчим часом очікують найретельніші перевірки ДПА. В числі 92 офіційно зареєстрованих мільйонерів є і футболісти "Дніпра".

Протягом 5-ти місяців поточного року в бюджети всіх рівнів забезпечено надходження 3,5 млрд. грн., що на 350 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року - звітує керівник обласної ДПА Василь Андрухів.

В той же час спостерігається спад надходжень від підприємств гірничо-металургійного комплексу (особливо ці тенденції простежуються на підприємствах, що входять до очолюваної Ренатом Ахметовим фінансово-промислової групи СКМ), проте ці недоплати компенсуються за рахунок середнього бізнесу, який дедалі більше виходить з тіні. Приблизно 75 % підприємців, відгукуючись на заклики податківців щодо встановлення партнерських відносин, поділилися з ними планами своєї фінансової діяльності до кінця цього року. Спеціалісти ДПА надають цим підприємствам низку консультаційних послуг.

- Разом з тим виокремилось коло підприємств, які не реагують на наші заклики до чесного ведення бізнесу, - зазначає голова Державної податкової адміністрації в Дніпропетровській області Василь Андрухів. - На проведеній колегії всі міські і районні інспекцї ДПА отримали завдання розпочати контрольно-перевірочні заходи щодо цих компаній. В першу чергу йдеться про підприємства, які оптово постачають до мережі супермаркетів м'ясо-молочну продукцію, рибу; виробники морозива, охоронні структури, фірми, що надають приміщення в оренду під торгівлю, будівельні, проектні організації, авто-перевізники. Податкове навантаження цих суб'єктів не витримує жодної критики. Проектні організації останнім часом з'являються, як гриби після дощу. Подивіться, скільки в місті новобудов. Їх проектували відомі наші архітектори. На жаль, вони не декларують своїх реальних доходів. Серед числа офіційних мільйонерів не знайдете ви і власників супермаркетів. Після закликів до налагоджування партнерських відносин, які не були почуті цими бізнесменами, наша служба приступає до посиленого виконання контрольних функцій, що буде зроблено протягом найближчих двох місяців.

За оприлюдненими В.М. Андрухівим даними, у квітні-травні 2006 р. ДПА виявлено 3 підприємства, на яких протягом року близько 700 працівників отримували заробітню плату в конвертах. За цими фактами порушено кримінальні справи.

Минулого року кількість підприємств, що сплачували своїм робітникам зарплату нижче прожиткового рівня, складала 12 тис. За станом на сьогодні їх вже 1950. Серед злісних неплатників - автоперевізники, торговельні заклади. Наприклад, на підприємстві "Ігрек", що займається маршрутними перевезеннями, у травні поточного року середня зарплатня (офіційно за документами) дорівнювала всього 344 (!) гривням, а у працівників Центрального універмагу - 273 (!) грн.

Днями співробітники ДПА виявили конвертаційний центр. В результаті операції вилучено готівку сумою 450 тис. грн., на рахунках заблоковано близько 370 тис. грн. Встановлено понад сотню контрагентів, що займались "обналічкой".

Податківці адресують мінфіну пропозиції, аби нарахування на фонд оплати праці були знижені до 20 % - такий економічний важель сприятиме "деконвертизації" у виплаті зарплати. До речі, середня з/п в регіоні дорівніює 1128 грн. На підприємствах гірничо-металургійного комплексу вона становить 2-3 тис. грн.

Нині на обліку в обласній податковій знаходиться 200 тис. суб'єктів підприємницької діяльності, з яких 62 тис. - юридичні особи, 138 тис. - фізичні.

Найбільшим платником в області на сьогодні є Придніпровська залізниця - надходження від неї сягають 100 млн. грн. щомісяця. Друге місце за обсягом сплачених податків посідає "Мітал Стіл Кривий Ріг".

P.S. Під час спілкування з журналістами, що проходило в рамках прес-клубу, податківці назвали номер телефона довіри, за яким можна інформувати про порушення у сфері сплати податків. Отже, якщо Вам, шановні читачі, набридло отримувати з/п у конвертах, чи у Вас на прикметі є тіньові багатії або навіть підпільні мільйонери і Ви відчуваєте, що прийшов час виправляти ситуацію - телефонуйте за номером 744-62-00. Вас обов'язково і з задоволенням вислухають. СПЕЦКОР, приміром, вже не пам'ятає, коли отримувана ним зарплата, де б він не влаштовувався, нараховувалась згідно із існуючою нормативною базою. А прилаштувати трудову книжку - взагалі стало помаранчевою мрією. Тож, може, і собі зателефонувати? Треба подумати...:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64