Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Нищівна поразка української збірної

Своїми думками з приводу матчу Іспанія - Україна, відразу після його завершення, обмінюються автор Інтернет-сайту та футбольний оглядач електронного видання Павло ГОЛоваха.

О.М: - Надзвичайно прикро констатувати, що довгоочікуваний історичний дебют збірної України на ЧС-2006 у матчі з іспанцями завершився нищівною поразкою наших футболістів.

Драматичні події для українців розпочалися з 13 хвилини поєдинку, коли Алонсо після подачі з кутового відкрив рахунок. За якісь 4 хвилини піренейці подвоюють результат: дніпрянин Андрій Русол порушує правила, отримує за це жовту картку, пробиваючи штрафний, Вілья влучає в Русола у вишикуваній стінці і вже від того шкіряна куля влітає у сітку воріт Шовковського - 0:2.

Павло Головаха:-...Андрій "відзначився" по повній...

- Отаким приголомшливим для української збірної виявився початок двобою. Чи не вирішальний момент у грі, що остаточно зламав волю наших футболістів, стався на початку другого тайму, коли суддя, угледівши в діях захисника Владислава Ващука порушення правил, - цей епізод, на мій погляд, видається більш ніж спірним, - призначив пенальті, до речі, перший на цьому чемпіонаті, а самого Ващука взагалі вилучив з поля.

П.Г: - Де-юре суддя правий. Ващук таки притримував іспанця за форму.

- Проте не так, аби той міг впасти. До того ж, іспанцю вдалося завдати удару по воротах, який Шовковський парирував.

П.Г.- Але ж Ващук притримував суперника. Це вже є підставою. Вилучення Ващука - справедливе...

- Відтак, вже згадуваний Вілья робить дубль, реалізуючи одинадцятиметровий.

Остаточний рахунок в зустрічі на 81 хвилині встановив Торрес, забивши четвертий м'яч. Отже, 0:4 - стало поки що найкрупнішою поразкою на цій першості.

Взагалі, слід відзначити пасивність українських футболістів. Протягом гри наші рухались дуже повільно. Зрозуміло, що 30-градусна спека - фактор, що аж ніяк не сприяє динамізму у діях, але ж пекуче сонце й для іспанців виступало не меншою перешкодою. Як би там не було, а грати в футбол пішки, що робили наші співвітчизники - не можна. Тим більше, така млявість неприпустима, коли потрібно рятувати ситуацію. В грі українців було лише декілька спалахів активності, протягом яких вони створили більш-менш гострі моменти. Одного разу стрімка атака завершилась потужним і підступним ударом Андрія Вороніна; також мав нагоду відзначитись Сергій Ребров, але, замикаючи прострільну передачу з правого флангу, завдав приблизно з 11-метрової позначки, наскільки потужного, настільки ж неточного удару.

П.Г: - Символом цієї гри для збірної України стала капітанська пов'язка Андрія Шевченка, що постійно сповзала з його руки. Не проглядалася колективна думка, незграбними були індивідуальні дії. Наші гравці так і не вийшли з емоційної ями, до якої втрапили на початку поєдинку.

- В схожій ситуації опинилася збірна Анголи (теж, як і зб. України, абсолютний дебютант світових футбольних першостей) в матчі зі збірною Португалії, коли пропустила гол вже на четвертій хвилині. Окрилені успіхом, португальці почали дедалі збільшувати тиск на ворота суперників і, здавалося, ще трохи і ангольців буде зім'ято. Але африканці знайшли в собі сили для гідного спротиву - в підсумку вони поступилися з мінімальним рахунком (0:1).

П.Г.- ...На відміну від українців, іспанці продемонстрували надзвичайно високо організовану гру. Оце й призвело до перших двох голів у ворота Шовковського. Наші футболісти діяли якось хаотично, в їхніх рядах був безлад. Оборона збірної України просто "розповзлася". В команді не було видно лідера, який би міг повести за собою. Оце та капітанська пов'язка, що постійно сповзала з руки нашого форварда... На жаль, за продемонстрованою грою, за наснагою (а якщо завгодно, то і за біополем), українську збірну можна оцінювати, як одну з найгірших на цьому чемпіонаті.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64